Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam onda da 50 GB dan sonra hız 128 kbps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarına bakınca şöyle bir ibare var...''24 Ay Taahhütlü 50GB 99TL/Ay Avantajlı Superbox 50 GB Paketi, sabit internet hizmetine başvurup port yok dönüşü alan veya Turkcell Superonline sabit internet (ADSL) hizmeti kullanan ancak teknik nedenlerle sabit internet hizmetini iptal etmek için başvuruda bulunmuş müşterilere özel bir tekliftir. Kampanyaya katılabilmek için Superonline müşterilerine özel müşteriye verilen 8 haneli kampanya katılım kodunun satış yetkilisi ile paylaşılması gerekir''
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmühendisi

Hocam onda da 50 GB dan sonra hız 128 kbps
    Gece 2-8 arası kotadan düşmüyor.
  • tzobu kullanıcısına yanıt
    24 ay boyunca 3mbps hıza düşer dimi bunu araştırıyorum net cevap bulamadım

@ Paketin içeriğinde kotanız bittiğinde internet kullanımınız duruyor. Ancak yıl sonuna kadar, düzenlediğimiz kampanya ile hızınız düşürülerek kullanıma devam edebiliyorsunuz. Yeni yılda ilgili sayfayı tekrar kontrol edebilirsiniz.

Yeni yılı mı beklesem acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gegehthtvsshas -- 12 Ekim 2018; 23:17:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evimdeki adsl zaten 8mbit ki 5-6 mbit cikiyor hiz testinde. Ustune bir de akk devreye girince 2-3 lerde geziniyor. Yilbasindan sonra kota sonrasinda hiz 8mbit de olursa direk alirim. Turkcell 40-50mbit evimde.

• Fiyat ve sartlar degismis.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-4-5g-internet-kampanyasi

• teqali kullanıcısına yanıt
    Aynen Fiyatlar artmış. Özelliği kalmamış Bu Paketlerin..Bakalım yeni yılda, nasıl bir yapılanmaya girecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    1 senedir VINN kampanyasındayım, 50GB 83 TL.

Öyle bir fırsat verken, bunca parayı buna vermek ... bilemiyorum.
  • Superbox kullaniyorum bir sorunum var cihazi 24 saatte bir kapayip acmazsam internet cok yavas oluyor ama reset yapinca cok iyilesiyor sizdede durum böylemidir?

• aggressor19 A kullanıcısına yanıt
    beyaz ****m veya mırnal de yavaşlık geçer, hızlanır..
  • Arkadaşlar bir şey soracağım, Superbox'a başvuru yapmak istedim ancak başvurum altyapı yokluğu nedeniyle alınamadı. Bulunduğum dairede telefonda Turkcell 4.5 g çekiyor, bilmediğimden soruyorum normalde Superbox'ın da olması gerekmez mi? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monoleum23

Arkadaşlar bir şey soracağım, Superbox'a başvuru yapmak istedim ancak başvurum altyapı yokluğu nedeniyle alınamadı. Bulunduğum dairede telefonda Turkcell 4.5 g çekiyor, bilmediğimden soruyorum normalde Superbox'ın da olması gerekmez mi? Teşekkürler.
    Bölgenizde 4.5G kapsaması düşük olabilir.

• Bugün ankarada turkcell bayisi aradı beni. 10 mb sabit hız, kotasız sınırsız superbox mobil internet pakitine 2 yıl taahhütle 159 tl ye abone olabileceğimi söyledi.
    Halihazırda lifecell 50 gb kotalıyı kullanıyorum. Oturduğum sitede yeni olduğundan internet altyapısı yok. yakın zamanda gelirmi onu da bilmiyorum.

Sınırsız 10 mb nasıl olur sizce? fiyat biraz fazla gibi ama 50 gb hiç yetmiyor.
    Yeni yılda daha iyi bir paket gelirse o da çok üzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaaHavle -- 20 Kasım 2018; 13:54:43 >
  • turkcell 1 ocak itibariyla akk yi kaldiriyormus, superboxta durumlar ne olur acaba? sinirsiz 4.5g kotasina sahip olur muyuz dersiniz
  • keopsdd kullanıcısına yanıt
    Öyle olursa lifecell50 gb den superboxa geçmeme de gerek kalmaz. Lifecell de sonırıza dönmek zorunda öyleyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

turkcell 1 ocak itibariyla akk yi kaldiriyormus, superboxta durumlar ne olur acaba? sinirsiz 4.5g kotasina sahip olur muyuz dersiniz
    SuperBOX'ta AKN uygulaması geçerli değil, 2019 itibariyle kota sonrası internet durur.

Lifecell PRO Bilgisayardan İnternet tarifelerini kullananlarda AKN uygulaması geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakosez

SuperBOX'ta AKN uygulaması geçerli değil, 2019 itibariyle kota sonrası internet durur.

Lifecell PRO Bilgisayardan İnternet tarifelerini kullananlarda AKN uygulaması geçerli.

Alıntıları Göster
    yani suan kota dolunca 8mbps a dusuyor hiz. eger 2019 da 50gb dolunca interneti toptan keserlerse direk iptal ederim cayma bedeli falan umrumda olmaz.
  • quote:

yani suan kota dolunca 8mbps a dusuyor hiz. eger 2019 da 50gb dolunca interneti toptan keserlerse direk iptal ederim cayma bedeli falan umrumda olmaz.

Alıntıları Göster
    İndirimli olarak lifecell pro 50gb almak daha mantıklı.

Superbox için kesin bilgi zaten. 2019 a kadar kota sonrası 8mbps, ama 2019 da direk kota bitince kesilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakosez -- 22 Kasım 2018; 11:21:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakosez

İndirimli olarak lifecell pro 50gb almak daha mantıklı.

Superbox için kesin bilgi zaten. 2019 a kadar kota sonrası 8mbps, ama 2019 da direk kota bitince kesilecek.

Alıntıları Göster
    2019 dan sonra kesin olarak duracagi nerde yaziyor ben bulamadim. turkcellin sitesinde 2018 sonuna kadar diye bi bilgi var ama sonrasi icin yazmiyor ?
  • quote:

2019 dan sonra kesin olarak duracagi nerde yaziyor ben bulamadim. turkcellin sitesinde 2018 sonuna kadar diye bi bilgi var ama sonrasi icin yazmiyor ?

Alıntıları Göster
    Mh arayıp teyitleyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.