Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanercemil Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: c3LaL35

4. kattayım camın önüne konumlandırdım modemin yerinide değiştirdim 100 üstü download 45-46 upload alıyorum.

Alıntıları Göster
    Anten öncesi nasıldı performans?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Anten öncesi nasıldı performans?

Alıntıları Göster
    Açıkçası 70 in üstüne hiç çıkmamıştım dowloadda upload genede iyiydi tabi ondada nerdeyse sürekli 45 civarı alıyorum artık.

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    İnşallah ZTE modem vermek gibi çılgınlığın içinde olmayız.
  • Zte modem var ve şimdi sadece 3G/4,5 g ışığı yanıyor. Fişten çıkarıp tekrar takiyorum ama başka ışık yanmıyor ve internet Wi-Fi yok. Buna ne oldu bir anda ?

• fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    Bozulmuş olabilir ruhuna el fatiha.
  • Baz istasyonundan daha fazla sinyal alıp modeme iletebilecegimiz bir cihaz anten router falan yok mu sınırsız paket var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ZTE modemlerde ağı gizlemeyi basarabilen var mi. Ayarlardan yapmama ragmen bi turlu gizlenmiyor SSID

• quote:

Orijinalden alıntı: c3LaL35

Açıkçası 70 in üstüne hiç çıkmamıştım dowloadda upload genede iyiydi tabi ondada nerdeyse sürekli 45 civarı alıyorum artık.

Alıntıları Göster
    Bende download sizden daha iyi ama upload sizinki uçuk değerde. Acaba bu anteni alsam hızda artış yada daha yüksek stabilite alırmıyım emin olamıyorum.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Merhaba arkadaşlar. Superbox'a geçmeyi düşünüyoruz önerir misiniz? Fazla oyun falan oynamıyoruz, bir şey de indirmiyoruz. Siteleri adam gibi açsın yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: hknkcr1905

Bu ZTE modemlerde ağı gizlemeyi basarabilen var mi. Ayarlardan yapmama ragmen bi turlu gizlenmiyor SSID
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Altyapı varsa ADSL , VDSL veya fiber öneririm. Altyapınız yoksa , oyun da oynamıyorsanız alabilirsiniz. Ama evinizde kurdurun ve hızını ölçtürün . Ben çoğu zaman 10 mbps alıyorum sıkıntısız.
    Bir de Vodafone gugabyte varmış sanırım. Ona da bir göz atın. Aynı superbox mantığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bende download sizden daha iyi ama upload sizinki uçuk değerde. Acaba bu anteni alsam hızda artış yada daha yüksek stabilite alırmıyım emin olamıyorum.

Alıntıları Göster
    Bence olur ben bu arada sitede oturduğum için çok yoğun oluyor baz istasyonu bu hızı aldığıma şükrediyorum attığım resim açılmıyor olabilir orda 126 download aldım 45 upload birde şunu farkettim çok yüksek hızlar alanlarda upload düşük oluyor bunun nedeni sanırım baz istasyonuna uzaklık olabilir benim 22m uzaklığım var.YAni bence iyi bir anten ve modem konumlandırmasıyla upload hızlarınızda artış olabilir diye düşünüyorum.

• militare M kullanıcısına yanıt
    Üstteki mesajları inceleyin, daha yeni konuştuk.

• WeHaveDrogba kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağ olun.

• Ben süperbox hattını telefona taktım çift hatlı telefonum. Çok memnunum bu şekilde 3g üzerinden bağlantı sağlıyorum. Mobil ağlar bölümünden otomatik gözüküyor onu Manuel olarak 3g türkcell i secip süperbox ı cep telefonu ile kullanıyorum

Hocam TP link cpe610 iş görür mü

• militare M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu sanırım dış mekanda wifi paylaşmak için. Yukarıda linklerini atmıştık, oradan bakın. Konuda dark22 ve Celal beyin paylaşımları var.

• Ustadim onu yaptigim halde olmuyor zaten:( kac kere resetledim kapatip actim yeni cihazlarla da kontrol ettim ama nafile..

• hknkcr1905 H kullanıcısına yanıt
    yeni bir modem isteyin hocam

Teşekkür ederim hocam uygun fiyatlı fp oranı yüksek bir anten var mı bildiğiniz

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.