Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hattı başka modemde kullanacak olanlar varsa türkcelin modemlerinden alsınlar vodafone ve turktelekom modemlerinde bantlar sınırlı çekimler sınırlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Haziran 2019; 20:13:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free vpn master ben bunu kullanıyorum hız testi yapıyorum vpn acıkken 17 18 cıkıyo cok memnunum hd kalite p.. izlemeye bire bir

• rebel0655 R kullanıcısına yanıt

• turk telekom ve vodafone neden farkli bir kampanya cikarmiyor, genelde atak yapmasi lazimdi. onlarda superbox benzeri bir kampanya varmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 mbps kotasız 99 tl tarifesi bitti mi sitesinde gözükmüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

10 mbps kotasız 99 tl tarifesi bitti mi sitesinde gözükmüyor?
    bitmiş, ben farkli hizlarda yeni kampanyalar bekliyorum. turkcelde calisan arkadas, dondurdular dedi, heran geri gelebilirmiş.

• bence müşteri alehine birşeyler yapıp tekrar açacaklar ya yeni cıkan modemler daha dandik olur yada simler telefonda calısmaz :D

• Ben müsteri hizmetleriyle görüştüm ilerleyen dönemlerde ara paketlerin gelecegini hatta 5g teknolojisine geçtigimizde 99 luk paketle bile 5G Paketlerine yükseltilebilcegini yani 10mbps çakılıp kalıycagmizi superboxluları cok guzel suprizlerin bekledigini söyledi bakalım görecegiz ilerleyen zamanlarda modemler içinde eskisini getir yenisini al yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Haziran 2019; 22:35:11 >

• mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    159 tl mi ödüyorsunuz?

• Hadi canım bunlari sana söylediler mi

• mgboy1616 kullanıcısına yanıt
    aynen sana bi faydası olmaz ama senin sınırsız vının var :D yoksa yalanmı oldu

• arabada kullandigim kablo laptobunn orjinal cakmaklik kablosu aracta kullanmak isteyenler interntte çakmalari bulunuyor kaliteli alin yoksa yakarsiniz benim kullandigm 200 tl lik kabloTurkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 19 Haziran 2019; 0:25:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Ben müsteri hizmetleriyle görüştüm ilerleyen dönemlerde ara paketlerin gelecegini hatta 5g teknolojisine geçtigimizde 99 luk paketle bile 5G Paketlerine yükseltilebilcegini yani 10mbps çakılıp kalıycagmizi superboxluları cok guzel suprizlerin bekledigini söyledi bakalım görecegiz ilerleyen zamanlarda modemler içinde eskisini getir yenisini al yapılabilir
    5G başladığında adsl nalları dikecek,son yıllarını yaşıyor ama artık yaşlandı adsl zamanı doldu.3g dialup'ı bitirdi, 5g adsl'i bitiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CC528D601

turk telekom ve vodafone neden farkli bir kampanya cikarmiyor, genelde atak yapmasi lazimdi. onlarda superbox benzeri bir kampanya varmi?
    telekom adsl/vdsl şebekesine rakip olmak istemiyor,vodafone zaten onu yapacak ne bandı ne fiberi var.
  • Aynen kanka daha superboxun ne oldugunu bilen insan sayisi cok az onumuzdeki bi kac sene icinde bende ev internetinin bitecegine inaniyorum suan bile ara paketler gelse yada 5g geciste kesin harika paketler gelicek insanlar heryerde taşimak varken fiberi adls yi nabayim demeye baslayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

telekom adsl/vdsl şebekesine rakip olmak istemiyor,vodafone zaten onu yapacak ne bandı ne fiberi var.

Alıntıları Göster
    Vodafone benzer bir ürün olan GigaCube'ü Türkiye pazarına sokmak için hazırlık yapıyor.
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    aynen 159 paket ama engelli indiriminden faydalınıyorum 129 tl ödüyorum
  • Millet isin cinligini bulmaya basladi 10 mg paketten 15-17 hiz falan aliyir biz Pazar kurulm yaptirdik hala aktivasyon bekliyoruz , nasi bi yigilma var ki bir hatti hala aktif edemediler anlamadim, kafayi yiyecegim... Superbox aktif olana kadar bizim altyapi olayi cozulecek bu gidisle , bu hafta oldu oldu, olmadi ben de iptal edecegim bu gidisle...

• quote:

Orijinalden alıntı: berkagul

Millet isin cinligini bulmaya basladi 10 mg paketten 15-17 hiz falan aliyir biz Pazar kurulm yaptirdik hala aktivasyon bekliyoruz , nasi bi yigilma var ki bir hatti hala aktif edemediler anlamadim, kafayi yiyecegim... Superbox aktif olana kadar bizim altyapi olayi cozulecek bu gidisle , bu hafta oldu oldu, olmadi ben de iptal edecegim bu gidisle...
    Nasıl oluyor hocam o? 10 luk paketten 15-17 hız alma? Ben maks 12 gördüm test de o da çok nadir...

• quote:

Orijinalden alıntı: berkagul

Millet isin cinligini bulmaya basladi 10 mg paketten 15-17 hiz falan aliyir biz Pazar kurulm yaptirdik hala aktivasyon bekliyoruz , nasi bi yigilma var ki bir hatti hala aktif edemediler anlamadim, kafayi yiyecegim... Superbox aktif olana kadar bizim altyapi olayi cozulecek bu gidisle , bu hafta oldu oldu, olmadi ben de iptal edecegim bu gidisle...
    10'luk paketten o hız nasıl alınıyor hocam?
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.