Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rebel0655 R kullanıcısına yanıt
    Bir kere gördüm oda paketlerin değiştiği gündü büyük ihtimal. Yanlışlıkla bana tam hız verdiler heralde
    Bende şans eseri yakaladım. tv normalde 4k youtube donarak oynatıyordu o gün hiç donmadı speed test yapayım dedim 46mbts download verdi. Hemen steam indirme yaptım 6mb s indirme yapıyordu.
    Ertesi sabah 20mb dönmüştü ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Hele şükür benle aynı durumda biri var...

• Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Tamam tesekkür ederim 5ghz iyi cekmiyor bende yani 2.4 te 4 diş ceken yerde 5ghz ye geciyorum hemen 3 dişe düşüyo o yüzden 2.4 devam etcem

• mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam inşallah onaylanırsa ben de alacağım 20Mbit :)
  • Benim merak ettiğim bağlatan arkadaşlar; bu kurulum için gelen arkadaş modemi kurup teslim ettikten sonra sizlere aktivasyon adına herhangi bir superonline ya da turkcellden email ,mesaj vs geldi mi..?

• berkagul B kullanıcısına yanıt
    .... nolu hattiniz aktiflenmis kurulumunuz tamamlanmistir. Paket bilgileriniz hiz : 20 MBPS , kota: 999 GB. B018 böyle bi mesaj gelmişti

• Yok iste bize hala o mesaj gelemedi ... Yigilma var herhalde baska bir aciklamasi yok cunku :(

• berkagul B kullanıcısına yanıt
    Anladım benim kurulum ekibi yanımdayken gelmişti bu mesaj tek acıklaması yoğunluk kalıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: abalta

Hocam merhaba, benim de 3 gündür yavaşlama vardı. Hız testi yaparken Radore sunucusuna bağlanınca acayip yavaşlıyor. Neyse müşteri hizmetlerini aradım. DNS adresi verdi. Onları ekledim şu an tam hızda çalışıyor.

213.74.0.1
    213.74.1.1

İsterseniz dns'i değiştirip deneyin. Bu arada hız testi yaparken hangi sunucuya bağlanıyor onu gözlemleyin. Şebeke ayarlarını otomatik değilde elle değiştirerek tekrar deneyin eğer sorun devam ederse.

Malesef mobil internet ne yazık ki adsl ya da fiber gibi stabil değil hala, altyapı yok katlanıyoruz mecburen.
    Modem arayüz ekranın da dns sekmesini göremedim. Ddns diye birşey var orasımı? Şayet orası ise dns birincil ve ikincil numaraları girilcek yer yok orada?

• Bu cihazla TV+ kullanımı nasıl oluyor ? Galiba TV+ kutusu kiralamak gerekiyor ki o da 14 lira. + istediğin paketin ücreti. TV+ kullanımı kotadan düşmüyormuş ? Bu şekilde kullanan var mı acaba ?
  • ozkandemir60 kullanıcısına yanıt
    Dostum bende öyle yaptim 3-4 aydır da sıkıntı yok 129 tl ödüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nörofizyolog

Bu cihazla TV+ kullanımı nasıl oluyor ? Galiba TV+ kutusu kiralamak gerekiyor ki o da 14 lira. + istediğin paketin ücreti. TV+ kullanımı kotadan düşmüyormuş ? Bu şekilde kullanan var mı acaba ?
    fiber internet dışında TV+ kutusu verilmiyor bende apple tv 4k var TV+ uygulaması ile kullanıyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehber_

fiber internet dışında TV+ kutusu verilmiyor bende apple tv 4k var TV+ uygulaması ile kullanıyorum bende

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler. Peki başka bir IP TV kutusuyla kullanırken, TV+ paketlerini nasıl izleyebiliyorsunuz ? Yani giriş, aile, süper gibi paketler var.Bunları mobil cihaz ya da laptoptan izlemk için uygulama yükleniyor. IP TV kutusuna da bu şekilde uygulama mı yüklediniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nörofizyolog

Çok teşekkürler. Peki başka bir IP TV kutusuyla kullanırken, TV+ paketlerini nasıl izleyebiliyorsunuz ? Yani giriş, aile, süper gibi paketler var.Bunları mobil cihaz ya da laptoptan izlemk için uygulama yükleniyor. IP TV kutusuna da bu şekilde uygulama mı yüklediniz ?

Alıntıları Göster
    Tv+ paketim full benim apple tv de hepsini gösteriyor lakin bende bide spybox s9 android box tv de var ona TV+ kurduğumda hepsini göstermiyor bazı kanallarda Bu içerik yansıtılamamaktadır uyarısı veriyor bilgine.

• rebel0655 R kullanıcısına yanıt
    Bu sayfada sadece kablosuz için şifre ayarlıyosun dostum, iki bağlantıyı da etkinleştirmişsin zaten. Başka yapman gereken bi ayar yok burda. Düzenleye basınca istediğin ağın şifre ayarını falan yaparsın.

• hakan_kaya123 H kullanıcısına yanıt
    Tamam kardesim cok tesekkür ederim

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Telefona sim i takınca 4g bağlanıyormu yoksa sadece 3g mi
    Bir de farklı telefonlara data hattını takıp denediniz mi
    Almayı düşünüyorum fakat sadece kendi eletrikle çalışan modemi ile eşleştirilmiş olduğundan farklı cihazla çalışmaz tarzı söylemlerden çekiniyorum

• Arkadaşlar Turkcell işimi yine çözemedi.

Bugün telefonuma rastgele bir numaradan mesaj geldi superbox vs diye bayii numarasi sanırım. Normalde bunlar dolandırıcı diye engellerim direk ama bu sefer mesajın geldiği numarayi geri arayıp durumu anlattım. Kadın iş yerime superbox gönderecek sonra ben de onu alıp evimde kullanacağım.

Şeytanla işbirliği yapmışım gibi hissediyorum Normalde hep onlar beni üçkağıt için ara bu sefer ben onları aradım

İşyerim teknoloji geliştirme bölgesinde. Buraya geldiklerinde bana sorun çıkarırlar mi acaba? İş yerine vermeyiz diye. Ben zaten burada kullanmayacağım aslında ama adama söylemem heralde.

Bir de eve götürünce çalışmazsa cayabilir miyim?

• Accio A kullanıcısına yanıt
    İşyerine verilmez diye bir şey yok da, geldiklerinde sizden herhangi bir fatura isteyecekler. O adreste sizin adınıza kayıtlı elektrik/su faturası var mı?
  • 99'liralık kampanya bitmiş diyolar doğru mu
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.