Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlısı olsun bakalım umarım kısa sürede çözülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Accio A kullanıcısına yanıt
    dostum hiç sıkıntı yaşamazsın 20 mbs benimde bi yandan iptv izleniyor evde ben netflix bakıyorum çoçukda 1080 p youtubedan video izliyo sıfır takılma pişman olmucaksın eğer cevrende engelli raporu olan varsa onun üstüne alabileceğin 169 tl değil 129 tl ödersin benim öyle
  • Dün bağlandı fakat hala aktivasyon bekliyoruz, var mı aktivasyon bekleyen..? Bu kadar uzun sürüyor olması normal mi..?

• berkagul B kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradınızmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İlk defa duydum sizden duydum kurulum yapıldı anında kullanmaya basladım ben

• blackforreal kullanıcısına yanıt
    Aradım aktivasyon yapılmadılığı için beklemekten başka yapabileceğmiz bir şey yok buradan herhangi bir müdahele yapamıyoruz yoğunluk var anlayış bekliyoruz diyor ben de madem aktive edemeyecekler bağalamasalarmış dedim; şikayet dilekçesi oluşturduk ama sonuca ne zaman varacağız bekleyip görecez...

• rebel0655 R kullanıcısına yanıt
    Bir kaç saat aorunsuz kullandım sonra hız 0.5 lere düştü şuan var ama yok :) aktivasyon olmadığından sistem beklemeye alıyormuş kendini, bekleyeceksiniz diyor mh

Benim anlamadıgım kurdular ya cihazı çalıstırmadan denemeden nasıl gittiler sen niye kabul ettin ben sahsen imzalamaz geri gönderirdim

Hiç duymadıgım bi konu ilk sizi buldu heralde

Kurulum yapıldığında beraber denedik hayırlı olsun diyip gitti arkadaş; yoksa tabii ki çalıştığını bilmeden imzalamam, 3-4 saat sorunsuz kullandım, online oyun oynadım , youtube ‘da gezindim tüm güncellemelerimi yaptım, neolduysa bi anda oldu ve aşırı yavaşladı, sonrasında reset dns yapılandırması modem yerini değiştirme ne varsa denedim düzelmedi. Ardından mh aradım ve aktivasyonun kurulum yapan aracı tarafından henüz kendilerine ulaşmadığını öğrendim, sonra şikayet yazdırdım, acilen aktivasyonu istiyorum ya da iptal edin dedim, şuan için sadece beklemeliyiz çünkü hala kurulum aşamasında gözüküyor başvurunuz cevabını aldım:)

ben bu şekilde kullanıyorum dostum sıkıntı olmuyor.
    Ne sans varmıs kardesim sendede :) umarım en kısa zamanda çözülür

Hocam merhaba, benim de 3 gündür yavaşlama vardı. Hız testi yaparken Radore sunucusuna bağlanınca acayip yavaşlıyor. Neyse müşteri hizmetlerini aradım. DNS adresi verdi. Onları ekledim şu an tam hızda çalışıyor.

213.74.0.1
    213.74.1.1

İsterseniz dns'i değiştirip deneyin. Bu arada hız testi yaparken hangi sunucuya bağlanıyor onu gözlemleyin. Şebeke ayarlarını otomatik değilde elle değiştirerek tekrar deneyin eğer sorun devam ederse.

Malesef mobil internet ne yazık ki adsl ya da fiber gibi stabil değil hala, altyapı yok katlanıyoruz mecburen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abalta -- 17 Haziran 2019; 23:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abalta

Hocam merhaba, benim de 3 gündür yavaşlama vardı. Hız testi yaparken Radore sunucusuna bağlanınca acayip yavaşlıyor. Neyse müşteri hizmetlerini aradım. DNS adresi verdi. Onları ekledim şu an tam hızda çalışıyor.

213.74.0.1
    213.74.1.1

İsterseniz dns'i değiştirip deneyin. Bu arada hız testi yaparken hangi sunucuya bağlanıyor onu gözlemleyin. Şebeke ayarlarını otomatik değilde elle değiştirerek tekrar deneyin eğer sorun devam ederse.

Malesef mobil internet ne yazık ki adsl ya da fiber gibi stabil değil hala, altyapı yok katlanıyoruz mecburen.
    Hocam ben 6-7 mbps alıyorum 10mbps lik paketim sizinkide mi böyleydi

• quote:

Orijinalden alıntı: berkagul

Dün bağlandı fakat hala aktivasyon bekliyoruz, var mı aktivasyon bekleyen..? Bu kadar uzun sürüyor olması normal mi..?
    Yalnız değilsiniz. Ben de aktivasyon bekliyorum.

Bugün cihazı getiren eleman "yoğunluk var, aktivasyon 2-3 günü bulabilir" dedi.
  • hakan_kaya123 H kullanıcısına yanıt
    Saolasın kardesim hemen deniycem umudu kesmiştim kimse yardımcı olmuycak diye ben elimden geldigince herkese yardım ediyorum

• mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    Engelli indirimini nasil yaptiniz ? Bende basvururken kurulum yapan elemana engelli raporu verdim oyle baslattim 3 hafta sonra engelli indirimini iptal ettiler evrak eksik diye , mh aradim kurulum yapana degil tim’e vermeniz gerekirdi o yuzden iptal edildi engelli indiriminiz dediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakan_kaya123 H kullanıcısına yanıt
    Kardesim bide bu sayfanın resmini paylasırmısın sana zahmet 5ghz için attıgın resimden baska ayar yapmam gerekiyomu

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Lol 30-40 ms pubg lite 70-80 ms path of exile 74ms cs go için akşam pm atabilirim.

Hız olarak,
    Steamde 2.5 mb s indirme aşşağı görmedim.
    Tv de youtube otomatik 2k video başlatıyor donmadan seyretriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bat-Man -- 18 Haziran 2019; 6:53:50 >
    Hocam modemin kendi üzerinde geldiği ayarlarla kullanıyorum. 20mb olduğu için 3.2 ile 5ghz arasındaki farkı görmedm. Ama akşam arayüz ss atabilirim

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.