Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galiba o gün tüm abonelere sınırsız hız verdiler hayatımda ilk defa steamde 8mb s indirme hızı gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebel0655

Tamam neyi istersen onu baglat sen zorla satmıyolar kimseye Alt yapı 0 mecburuz kelimesinden birsey anlatamadım galiba
    Tamam boş yapma ben sadece fiyatları aşırı pahalı dedim zaten mecbur olduğunuz için nasıl olsa alırlar diye bu kadar pahalı bunlar
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Oyunda pingler

İnternet hızları vs

5ghz ayarlarıyla ilgili bilgin varsa yardımcı olurmusun

Hangi günden bahsediyosunuz anlayamadım kim 8 mbt verdi

• telefonun hiçbir zaman 4.5g bağlanamadığı yerde bu superbox modem nasıl 4.5g bağlanıyor ben anlayamadım. çekim kuvveti ile açıklanamaz bence. baz istasyonları bir şekilde bir öncelik mi veriyor acaba?
    sınırsız hızı hangi gün verdiler veya veriyorlar
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız 1 aydır cep telefonumun 2g çektiği yerde bile modem 4g çekiyor inanılmaz bunu anten gücüne bağlıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BU SUPERBOXA PAHALI DIYENLER SUPERBOX KULLANMAYAN TECRUBE BİLE ETMEMİŞ KİŞİLER 99 LUK PAKETİ KULLANIYORUM BU KADARMI İYİ OLUR KARDEŞİM KALİTEYİ HİSSETTİRİYOR 99 TL SUDAN UCUZ YEMİN EDERİM

• İNTERNET HEP YANINDA ADAM SENİN ÖNUNE DUNYANIN EN İYİ TEKNOLOJISINI CAGIN EN İYİ TEKNOLOJISINI 99 TL 150 TL YE KOYMUS SANA PAHALI GELİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

https://www.youtube.com/watch?v=sYBLWX9tzHA İYİMİ BÖYLE :D
    Hocam ben de bu ay evleniyorum tuttuğumuz evin sokağında fiber kablonet uydunet vs hiçbişey yok. Adam gelip sokakta test yaptı, "4.5G full çekiyor ama test et butonuna basınca hata veriyor" dedi gitti. Ben bir şekilde alacağım ama bunu, çekiyorsa neden vermiyorlar ki anlamadım.

Bu arada cihazı evin dışına çıkarıp istediğimiz yerde kullanabiliyor muyuz yasal mı bu? Yasal değilse videoyu sil de adamlar olaya ayıkıp engel falan koymasınlar ya işimize

20Mbit'lik paketini alsam 4K TV'de rahatça kullanabilir miyim? Yani sitede 20Mbit'e kadar diyor, düşme oluyor mu? Oluyorsa kaça kadar düşüyor?

• Accio A kullanıcısına yanıt
    Istediğin yerde kullanabilir sin sıkıntı yok benim hep yanımda ikinci telefondan wifi paylaşım ile alıyorum 😁 her yerde sınırsız yani bana

• doğru 35 e kadar der 15-16 verir. tıpkı bana yaptıkları gibi 16 ya kadar dediler. En başlarda 10 alıyordu sonra altyapı 4 destekliyor yalanıyla aylarca 3 verdiler zarzor modem ayarlarından 8 e çıkarttırabildim. şimdi kablosuzda 7 alıyorum 67.5 tl para ödüyorum. upload hızını 0.7 alıyorum.

35 mpbs yi 115 tl ye veriyorlar. Sağolsunlar gerçekten büyük hizmet yapıyorlar.Fiber altyapı gelecek diye artık boşuna sevinmenin bir anlamadı da kalmadı.. Sınırsız paketi zaten Superbox ın yanından geçemez. 100mbit mevcut müşteriler için 225 tl ne kadar ucuz deme. En fazla 4-5 mbit upload hızı alıyorsunuz.

O bahsettiğin firmanın umurunda değil orada çalışanlar devlet memuru gibi çalışıyor nasılsa işim rahat kimse çıkaramaz deyip yan gelip yatıyorlar. 50 sene önce kurulan altyapıyla insanlardan para soyuyorlar. Kim gidip kazıyla uğraşacak canım. Ama şimdi etekleri tutuşacak. Bu superbox olayı biraz daha yayılsın. BTK ya takılmasın indirimler devam etsin. Bakın görün biz ne yaptık diyecekler. Eee sen ilgilenmezsen birileri çıkar ilgilenir.

Siz ne kullanıyorsunuz ve ne kadar ödüyorsunuz merak ediyorum. Download ve upload hızlarınızı yazar mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divisive -- 17 Haziran 2019; 17:3:11 >

• Accio A kullanıcısına yanıt
    20 megabit ile 4k video , netflix filan çok rahat izlersin online oyunlarda ping süresi vdsl ile aşağı yukarı aynı bulunduğunuz adreste yok deselerde genelde oluyor ayrıca şuana kadar akşam hız düşmesi yaşamadım 10mb lik pakketteyim çok şiddetli yağmurda bile hız düşmesi kopma vs olmuyor
  • Öncelikle hayırlı olsun kardeşim :) Sen basvurunu tekrar yap 3 4 defa yap aynı anda cabuk arıyorlar ondan sonra tekrar gelsinler oyle birsey olmaz ben adam geldiginde aradı benı evde misafirler var dedim aşagı indim adamın arabasında evrakları imzaladık :D onun powerbankına taktı cihazı ayarladı bana teslim etti birazda lafladık sana işini iyi yapmayan biri denk gelmiş :) 99 luk paketin tahadutunde yazıyor bişeyler ama turkcelde herkeze sorduk oyle birsey kesinlikle uygulanmıycak ticari kullanım yapanlara uygulanacak dediler yanı istedigin yerde kullanabilirsin 20 mb olanı alırsan hep 20 görceksin emin olcok memnun kalıcaksın almanı tavsiye ederim evdeki fiberden daha iyi turkcelin interneti

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    verdikleri modemler kaliteli. İlk parti modemleri piyasada satılıyor 1300 tl fiyatı var.
  • Teşekkürler kardeşim saolasın :)

Valla çok iyiymiş ya ben birazcık zorlayayım bunları inşallah zam gelmeden bir an önce ben de alabilirim. 100 liralık 10Mbit paket geçen hafta bitmişti 20Mbit'lik de bitmez inşallah ben başvurana kadar. 3 4 defa başvuru yap derken bayilerden de mi başvurmalıyız acaba farklı sonuç alabilir miyiz? Bence de kesinlikle çeker benim evimde neden çalışmasın ki adam da söyledi 4.5G full çekiyor diye. İnşallah çözülür ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

Istediğin yerde kullanabilir sin sıkıntı yok benim hep yanımda ikinci telefondan wifi paylaşım ile alıyorum 😁 her yerde sınırsız yani bana
    Süpermiş ya inşallah sonradan engellemezler bunu da rahat rahat kullanırız Ben balayına Antalya'ya gideceğim eğer mümkün olursa oraya da götürürüm o zaman orda da çekiyorsa
  • https://www.superonline.net/ burdan gir biraz aşagıda 3 4 defa yap basvuru bi kac sate arıyolar valla nereye gidersen git cok stabil internet

• Peki şunu sorayım. Benim burda evde telefon çekmiyor hep 1 çubuk çekiyor çoğu oda da 1 çubuk bile yok ben böyle superbox alsam oda mı aynısı olacak ?
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.