Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Powerofdreams

Viber üzerinde görüşme yapan var mı ? Arkadaşımı arıyorum, çalıyor ve sonra karşıdaki çevrimdışı diyip kapanıyor. Turk Telekom hat kullanıyorum. Onunla sıkıntı yok. Sorun ne olabilir ?
    Voip sıkıntılı aynı sıkıntı WhatsApp görüntülü görüşmede var. Git gide sıkılmaya başladım Turkcell Superbox tan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diamondx D kullanıcısına yanıt
    Bile bile kısıtlıyorlar gibi.
  • Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

Arkadaşlar değerlerim nasıl ?
  • Tolnedra kullanıcısına yanıt
    İnternette onlarca kablo modem var ikinci el yada sıfır, bende bir tane boşta kablo modem var müsait bi ara letgodan saticam, ilgini çekerse aklında olsun wifisiz kablo net modemi illa wifi da olsun dersen ethernetten bi acsses point bağlaman yetiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Türk.net 'de en yüksek upload hızı veren paket nedir ?
    Adresten sorguladığımda 75 megabit download alabiliyorum ama upload konusunda 3 mgbit falan
    gibi trajikomik rakamlar çıkıyor karşıma, daha önce bu hizmetten faydalanan oldumu ?
    Türkcell fiber kullanıyor iken 90mgbit'e kadar mükemmel kalitede sinyal alıyordum turbo download
    ve upload kullandığım zaman.
  • Diğer başlıkta bi arkadaş 200gb kotalının kota bitinde hızının eskiden 24 e şimdi ise hiç düşmediğini yazmış bilgisi olan var mı?
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Ben türknetliyim tek tarifeleri var hat ne desteklerse onu veriyorlar ama fiber yokmuş onlarda ben adsl ile 9 Mb/1 Mb alıyorken başka arkadaş aynı tarifeden vdsl ile 35 Mb/3Mb alıyor

1000dk her yöne ev telefonu veriyorlar unuttum yazmayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4TCL -- 16 Şubat 2019; 20:35:32 >
  • 4TCL kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkürler.Bende telefonla bir bilgi almaya çalışayım ekstra bir şey öğrenirsem paylaşırım.
  • H.akdora H kullanıcısına yanıt
    Öyle yada böyle paşam

Ücret 159 diyip

169 kesmek nedir ? Mevzu bu

• Bende süperbox 10 mbps almayı düşünüyorum sürekli yer değiştiriyorum 4.5g çekmediğini yerde 3g ile mı giriyor yoksa sadece 4.5g mı sadece yardım bekliyorum

• c4z4dor C kullanıcısına yanıt
    Ne çekerse onla giriyor. İlla 4.5G çekmesi şart değil.
  • Aşağıdaki arkadaş superbox'taki sim kartı çıkartıp telefonuna takıyor ve data hattı olarak kullanılıyor gözüküyor...özellikle 5:05'den sonrasını izleyin...aramızda bunu yapabilen var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=Emv5qStoI_Q&list=WL&t=0s&index=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mckoy -- 15 Şubat 2019; 20:16:59 >
  • mckoy kullanıcısına yanıt
    Video'yu izlemedim, ben kullanıyorum telefonda. 10/10 paketteyim telefonda aldığım max. hız imei atmadan max. 10/5 çoğunlukla 8/3, imei atınca 10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GecKalkanTren -- 15 Şubat 2019; 22:21:59 >
  • GecKalkanTren G kullanıcısına yanıt
    imeilerle uğraşıp modemi klon liste düşürmeyin aman dikkat
  • mckoy kullanıcısına yanıt
    Vinn modeme taktım. Uzun süre bekleyince çalıştı simkart ama bağlantı hızı düşüktü ve sık kopmalar oldu. Bağlantı ayarlarında sorun olabilir yada imei güvenliğinden kaynaklı bağlantı stabil olmuyor olabilir.

• Diamondx D kullanıcısına yanıt
    Whatsapp taki sıkıntıyı modem arayüzündeki nat güvenlik ayarlarını değiştirerek çözdüm. Nat tipini simetrik olarak değiştirince görüntülü görüşme ve sesli arama sorunu çözülüyor. Twitch yayıncıları da dropları belki bu şekilde düzeltebilir. Denemekte fayda var .

• Merhabalar, cuma günü 10 mbit limitsiz paketten bağlattım. Evde normalde internetim var, yurtta kullanmak için aldım ama ara sıra eve de getirmek istiyorum, yalnız modem çok büyük. Aşırı pahalı olmayan ve sim takılabilen küçük bir modem alsam yalnızca simi taşıyarak bağlantı sağlayabilir miyim?
  • xeriphas kullanıcısına yanıt
    2 mesaj önce cevap verdim sorunuza. Çalışıyor ama bende biraz sorunlu çalışıyor belki benim bulunduğum bölgeden kaynaklı belkide imei güvenlik nedeniyle bilemiyorum. Superbox modem gibi sağlıklı çalışmıyor benim denememde. Çok uzun süre deneyemedim belki bazı ayarlar yapılarak sağlıklı çalıştırılabilir.

• jwsemre J kullanıcısına yanıt
    Selamlar, Yayın dediğin için bir heyecanla mesajına cevap yazmak istedim hemen.
    Nasıl yapacağımı özel mesaj atabilir misiniz ? Yada burada bize biraz tarif eder misiniz ?
    ince düşünmüşsünüz teşekkürler.
  • Bugün geldiler kurulumu yaptılar... Sınırsıza geçtiğimi sanıyordum, eleman da kurmadan önce sınırsız mıydı sizinki diye sordu evet dedim. Kurdu ve bir mesaj geldi 50GB paket kurmuşlar, şimdi 1 ay beklemek zorundasınız gibi şeyler zırvalıyorlar. Şikayet oluşturdum ama ne yapmamız gerek bilen var mı evde 4 kişi kullanıyor 50 GB yetmesi imkansız.

Hız olarak da 50 mbps download 10 civarı da upload alıyorum. Yer: İstanbul/Bahçelievler
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.