Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu 10mbit'lik paketi 120e filan verse süper olurdu ya ttnetle sürünüyorum cidden 24 ay taahüt ve bu fiyatla caydırıcı olmuş
  • tıvester T kullanıcısına yanıt
    Antene nasıl ekstra güç uygulayabiliriz ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    yılbaşında önce birde evinizde port yoksa 119tlye alabiliyordunuz ben aldım mesela 50gb bitince 10mbps sınırsıza düşüyor
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. O fiyata verseler hemen başvururum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Beyler benim evde 24mbit internet var (Altyapı yetersizliği maksimum bu kadar) ve uydu çözümleri ise aşırı pahalı. Buna gözümü diktim.

Benim telefonda 4G'da 90-110 mbit civarı görebiliyorum evdeki konuma bağlı olarak, bu superbox ta benzeri hızlar mı görecektir?

Bir de booster mi ne varmış hızı arttıran, detaylı bilgi paylaşabilecek varmıdır?
    Bu cihazla bi tık daha iyi hızlar alabilirsin.

• sarı kutuyu kullanabilirsiniz artık bana 1gb günlük çıktı
  • Çok pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: KokanAyak

merhaba arkadaşlar twicht de hobi olsun diye yayın açmayı düşünüyorum 10 mb internet paketini alacağım kendi turkcell hattımdan kontrol ettığımde rahat 10 a 10 simetrik alabiliyorum ama kafamda şu konu var evde 3 telefon 1 pc var ve pc de 4 k video vs izlemiyorum hız konusunda sıkıntı yaşarmıyım diye düşüncelerinizi alacaktım donma vs ayrıca 15 gün içerisinde cayma yapabılırsınız diye söylediler hiç bu durumla karsılaşan var mı kolay gelsin :)
    10 mb sınırsız paket gayet yeterli oluyor yayınlar için zaten 3000 4000 bitrate ile yayın açacağın için internetin tamamını kullanmıyorsun sıkıntı olmuyor bende.
  • Alonewolfsx A kullanıcısına yanıt
    aslında indirme tarafını düşünüyordum ama başvuru yaptım artık gelip kursunlar deneyeceğim :) yeterli bulmazsam iptal edeceğim artık yapacak bir durumum kalmadı :D
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da uygun denildi. Gelen arkadaş ben de hiç hız alamadı birlikte baktık. Fakat ben kendi telefonumda denerken 15-16 mbps hızlar aldığımı söyledim. Cihazı kurup deneyemez miyiz dedim. Sim kartlar cihazlara tanımlı gibi bişeyler söyledi. Ben de riske girip başka adres üzerinden aldım. Evime getirip kurdum. Şu an da 30-50 arasında hızlar alıyorum. Bence siz de kendi telefonunuz da bir hız testi yapın.
  • secher S kullanıcısına yanıt
    Kutusundan çıkan cat6'yı ve buradan aldığımı da denedim ancak değişmedi. 2.4GHZ'deki gibi 25-30 mbit alıyorum. Upload 40-50'lerde çıkıyor ben de anlamadım. 5ghz usb wifi aldım ben de bilgisayar için.
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin durumu merak ediyorum. Anten ve uzatma ile eğer güzel verim alırsanız ben de aynı sistemi kullanacağım.
  • abalta kullanıcısına yanıt
    Ben de merakla bekliyorum valla.

• Anten neredeyse 20 gün sonunda bugün geldi Akşam eve geçtiğimde sonuçları ayrıntılı olarak paylaşıcağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WomenBeta -- 9 Ocak 2019; 11:34:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Antene nasıl ekstra güç uygulayabiliriz ki?
    Eğer kablo ile baya bi uzatma yapacaksanız repeater özellikli kablo bulmanız gerekicek veya bir elektronikçiye gidip cihaz ile modem arasına ek adaptör modifiyesi yapacak. Daha önce bu işleri yapmadıysanız uğraşmak istemiyorum diyorsanız booster alın kafanız rahat olsun.
  • WomenBeta kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyoruz.

Anten testleri genelde düşük hızları yükseltmek için yapılmış. Eğer yüksek hızları daha da yükseltirse hiç düşünmeden alırım ben de.

Bu arada bu antenin farklı db değerlerde satılanları var. Sizinki 49 db artırma vaat edenden mi?
  • secher S kullanıcısına yanıt
    Evet 49 olan

• Kabloyla alamadığım hızı 5ghz wifi adaptörle alabiliyorum. Anlaşılan cat5 ve cat6 kablolarım kalitesizmiş. 25-30mbitten yukarıya çıkmıyordu.

Kullandığım wifi adaptör : TP Link Archer T2UH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerkara -- 9 Ocak 2019; 17:28:23 >
  • abalta kullanıcısına yanıt
    30-50 mbps hız için zaten 279 TL vermezdim ben. Kendi adıma belli bir hız limitleri belirlemiştim. Eğer o hızlar çıksaydı direk bağlatacaktım cihazı. Yoksa şuan zaten Turknet VDSL ile 30 mbps hız alıyorum. 65 TL aylık ödemesi, AKN'siz taahhütsüz.
  • tıvester T kullanıcısına yanıt
    Konektör gelmesini bekliyorum, anten geldi ama sma erkek çıkışlı. Dönüştürücü geldiği zaman iç mekan testini yapıp ne olacağını görecem.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.