Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 taneye kadar alabiliriz öyle üst üste 3 ev yok 2 yan yana 2 aşağıda inşallah bi sorun cıkmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erenberkaydinc E kullanıcısına yanıt
    Ya En fazla olacağı. İnternetinizi keserler.. İptal Olur..

Başka bir yaptırım olacağını sanmıyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne saçmalık hala bi haber yok 3 gün oldu salı başvurduk hala ses yok her yerden yazıyorum anca hızlandırdıklarını söylüyorlar sonuç yok

Büyük İhtimalle ellerinde 4.5G Superbox Modemi yok. Yoksa bu kadar uzun süreceğini sanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışı ping değerleri nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkaydinc

Apartman da 6 daireyiz kimse de net yok altyapı olmadıgı için herkesin ihtiyacı var
    1 veya 2 tane superbox 4.5 limitsiz alsak anlaşılır mı veya bu yasal mı sinyal arttırıcılar ile vs ??
    Böyle bir şey mümkün mü ?
    bunu ben de merak ediyorum. modem de eternet çıkışı var mı? kablo ile dağıtılabilir mi?
  • Sisteme bile düşmemiş böyle bi saçmalık görmedim kimsenin birbirinden haberi yok 3 gündür boşuna bekliyormuşuz

• sharp61 S kullanıcısına yanıt
    Var hocam 2 tane

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Router ile kullanabilir miyiz ? 2 daire yanyana falan ya da üst alt

Hocam normal modemde yapabildiğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Tek fark bu kablo ile değil 4.5g bağlı olması

• quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Yurt dışı ping değerleri nasıl acaba?
    CS GO da oynarken;Bazen 70 ping alıyorum.Bazen 90 ping alıyorum.İtiraf etmeliyim ki, 90 pingle oynanmıyor.LoL desen TR serverında 45 pingle oynuyoruz.Avrupa sunucusunda 80-90 değişiyor.MMORPG oyunlarını da deneyeceğim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

Sonunda artık yüksek hıza kavuştuk.Güle güle TTnet

Hayırlı olsun

• Önceki incelemelerimi görenler bilir 200 küsür Mbps hız alıyordum İzmir Buca konumunda(baz istasyonuna çok çok yakın bölgedeydim).Şu an şehir dışındayım haftasonluğuna ve burası da tam tersi baz istasyonuna gerçekten çok uzak 4G telefondan 1 çizgi çekiyor odadayken.Merak ediyordum şu an deniyorum kutuda internet çok iyi çekiyor 3 kademelik göstergelerden üçü de yanıyor yani çok iyi alıyor kutu sinyali uzaklığa rağmen.Fakat sonuç inanılmaz fark etti :D Buca'da akşam aldığım 200 Mbps'den (gün içinde ortalama 170 alıyordum gerçi) hız yaklaşık 70e düştü burada.Fakat baz istasyonuna bu kadar uzak bir noktadan yine de 70 Mbps verebilmesi beni çok şaşırttı.Evdeki lanet Türk Telekom'un verdiği 13 Mbps ye kıyasla 5 küsür kat daha hızlı internet sağlıyor her halükarda.Çok memnunum şahsen ben cihazdan.Bu kadar kötü senaryoda bile genele kıyasla çok yüksek hız veriyor.Hele benim gibi baz istasyonuna yakınsanız 200 küsürleri bile görüyorsunuz orası ayrı güzelliği :D

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Şahsen benimki sınırsız paket ama eğer kotalı alınacaksa evet bu hızların bir anlamı pek kalmıyor bence.Alınacak paketler kesinlikle kotasızlar.Hız sınırlı olup olmayacağına da artık kişinin bütçesi karar verir.

• Müşteri temsilcisi bana kota durumlarının değişmeyeceğini çünkü AKN'nin kalkmasının Superbox'u etkilemeyeceğini söyledi.Bildiğim şey şu anda yılbaşına kadar kota sonrası hız 3 Mbps yılbaşından sonra kota sonrası internet direk kesiliyor.Fiyatları tabi bilemem yılbaşından sonra artar mı azalır mı.

• Btk'ya şikayette bulunulmalı.Sonuçta ev interneti olarak satılıyor. Telefonda kullanıp paylaşma gibi bir şey söz konusu değil. Kota durumu diğer ev interneti tarifelerinde nasılsa bunda da öyle olmalı.

• Hız testi sonuçlarını paylaşabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu patates

Önceki incelemelerimi görenler bilir 200 küsür Mbps hız alıyordum İzmir Buca konumunda(baz istasyonuna çok çok yakın bölgedeydim).Şu an şehir dışındayım haftasonluğuna ve burası da tam tersi baz istasyonuna gerçekten çok uzak 4G telefondan 1 çizgi çekiyor odadayken.Merak ediyordum şu an deniyorum kutuda internet çok iyi çekiyor 3 kademelik göstergelerden üçü de yanıyor yani çok iyi alıyor kutu sinyali uzaklığa rağmen.Fakat sonuç inanılmaz fark etti :D Buca'da akşam aldığım 200 Mbps'den (gün içinde ortalama 170 alıyordum gerçi) hız yaklaşık 70e düştü burada.Fakat baz istasyonuna bu kadar uzak bir noktadan yine de 70 Mbps verebilmesi beni çok şaşırttı.Evdeki lanet Türk Telekom'un verdiği 13 Mbps ye kıyasla 5 küsür kat daha hızlı internet sağlıyor her halükarda.Çok memnunum şahsen ben cihazdan.Bu kadar kötü senaryoda bile genele kıyasla çok yüksek hız veriyor.Hele benim gibi baz istasyonuna yakınsanız 200 küsürleri bile görüyorsunuz orası ayrı güzelliği :D

Ben alt yapım gereği ttnet dışında alternatifim yok ve 4.5 g de evimde çekmiyor ev bermuda şeytan üçgeni gibi hiç bir hat tam olarak çekmiyor sanırım cihazın çekim kalitesi telefonlardan farklı genelde ya bir diş 4.5g alıyorum çok nadir 2 diş Turkcell kullanıyorum bu arada

Bir diğer sormak istediğimde mevcut netimi iptal etmeden başvuru yapılabilir mı? Oldu ki çekim kalitesi tırt çıktı evde ttnetden yeni üyelik ile uğraşmak istemiyorum bilgilendirirseniz bende sizin gibi sınırsız almak isterim açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: Apsny

Ben alt yapım gereği ttnet dışında alternatifim yok ve 4.5 g de evimde çekmiyor ev bermuda şeytan üçgeni gibi hiç bir hat tam olarak çekmiyor sanırım cihazın çekim kalitesi telefonlardan farklı genelde ya bir diş 4.5g alıyorum çok nadir 2 diş Turkcell kullanıyorum bu arada

Bir diğer sormak istediğimde mevcut netimi iptal etmeden başvuru yapılabilir mı? Oldu ki çekim kalitesi tırt çıktı evde ttnetden yeni üyelik ile uğraşmak istemiyorum bilgilendirirseniz bende sizin gibi sınırsız almak isterim açıkçası

Alıntıları Göster
    Cihazın çekim kalitesi telefonlardan çok daha iyi sonuçta buna özel üretilmiş cihaz ve gayet de büyük bir cihaz o yüzden içindeki antenleri telefon antenleriyle kıyaslamak saçma olur.Dediğim gibi en yüksek seviyede çekiyor gösteriyor şu an bende (telefon 1 çizgi).Tabi sizinki de %100 böyle olacak diyemem orası ayrı konu sadece kafanızda fikir oluşsun belki sizde daha farklı bir durum oluşabilir.Çekim gücünden memnun kalmazsanız iade etme şansınız yok (yani var da iptal bedeli ödersiniz kalan aylardan diye biliyorum-ki cihaz 2 yıl taahhütle alınıyor).O yüzden iyi düşünün derim.Ama bu hızda internet+sınırsız internet deneyimini daha önce hiç yaşamamıştım inanılmaz keyifli geliyor insana.15 günde 970 GB veri harcadım 4K filmlerdir oyunlardır vs :D İkinci yazdığınız kısmı ben tam olarak anlayamadım o yüzden net cevap veremedim.

• Arkadaşlar lifecell vınn modem 80 down 35 up alıyor, superbox'a başvurdum. Hızda yükselme olur mu acaba merak ediyorum bu cihazla anteni falan daha güçlü denmiş bir de anten girişleri var üstünde.
    Müstakil evde tarla orman börtü böcük bir yerde oturuyorum. Umarım gelen ekip olmaz demez çünkü çok ihtiyacım var.

Şuan ki kullandığım 4g modem bu, küçücük bişey

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.