Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.811
Cevap
136
Favori
183.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaaHavle -- 3 Aralık 2018; 22:53:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

biz işin şakasındayız yapılır tabi ama hat senin üzerine biri fetöcü çıksa sen yanarsın bu zamanda internet paylaşılmaz

Alıntıları Göster
    herşeyden korkar olduk desene :D :D ama mantıklı atıyorum bir aile aparmanınız var ve altyapı fasa fiso al 300 tl sınırsızı cihazı koy güzelbir konuma dairelere cek kabloları miss sınrısız internetve tasarruf kim bulmuş. ben yazlık yerde 4,5 g ile 50e50 gördüm kim bu devirde 50 uploand görmüş bulunduğum yer merkeze 60km mesafede altyapı leş .....

• quote:

Orijinalden alıntı: Sino_0

herşeyden korkar olduk desene :D :D ama mantıklı atıyorum bir aile aparmanınız var ve altyapı fasa fiso al 300 tl sınırsızı cihazı koy güzelbir konuma dairelere cek kabloları miss sınrısız internetve tasarruf kim bulmuş. ben yazlık yerde 4,5 g ile 50e50 gördüm kim bu devirde 50 uploand görmüş bulunduğum yer merkeze 60km mesafede altyapı leş .....

Alıntıları Göster
    fiyat/mbit olarak çok iyi tabi böylesi yok 6mbit 35 TL ile uzaktan izliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mustafabukcu kullanıcısına yanıt
    10 mbps yetiyor mu sağlıklı mı Ping sorunu var mı bulunduğum yerde 100 mbps görüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tbytby05 kullanıcısına yanıt
    Bende 10 mps lik paketten kullanıyorum hız 12-13 mps geliyor bana ping gayet iyi lolde 20-30 ping arası alıyorum sabit gibi hiç bu değerleri aşmıyor 1080p filimleri sorunsuz izliyorum. 1GB lik bir dosyayı ortala 10 dk civarında indiriyor.
  • Turkcell bu sınırsız paketlerle birşeyler test ediyor gibi geliyor bana.

• 5G için hazırlık geldiğinde adsl fiber kablo devri kapanır düşünsenize 1 gbps olucak 5G ile bunu kablosuz olarak superboxtan alabildiğinizi işte ozaman ülke lw atladı derim ttnet in çöküşünü görmeden ölmek istemiyorum 10 yıl çile çektirdi
  • Ben telefondan turkcell data hattından hız testi yaptığımda 100mbit download 50mbit upload alıyorum. Kimi arkadaşlar superbox çekim gücü daha iyi olduğundan bahsediyor daha yüksek download alabilir miyim sizce? 100mbit download 50mbit upload 279 tl değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki

Ben telefondan turkcell data hattından hız testi yaptığımda 100mbit download 50mbit upload alıyorum. Kimi arkadaşlar superbox çekim gücü daha iyi olduğundan bahsediyor daha yüksek download alabilir miyim sizce? 100mbit download 50mbit upload 279 tl değer mi?
    Daha 1 kişi Bağlattı.(279₺) Oda Bugün. Hele bir kullansın Testleri buraya paylaşsın. Ona göre kararınızı verin.. Superbox Modemi baya güçlü deniliyor.. 10mbps Bağlatan forum üyesi.Test etti.

Büyük ihtimal 300Mbps Hızlarıda görecek gibiyiz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hız10.-12 mbps arası değişiyor ping 15.. 25 arası 3 tene cep telefonu aynı anda video izliyor sabit internet olmayan bölge için yeterli
  • Şu 279 liralık paket fena değil aslında evimde 80 mbps alabiliyorumda. Adsl kullanmaktansada daha kârlı bunu kullanmak.

• Bende bu sabah başvuru yaptım telefondan.. Bakalım nasıl olucak
  • KAMPANYALI FİYATLANDIRMA

24 Ay Taahhütlü 50GB 119TL/Ay Avantajlı Superbox 50 GB Paketi, sabit internet hizmetine başvurup port yok dönüşü alan veya Turkcell Superonline sabit internet (ADSL) hizmeti kullanan ancak teknik nedenlerle sabit internet hizmetini iptal etmek için başvuruda bulunmuş müşterilere özel bir tekliftir. Kampanyaya katılabilmek için Superonline müşterilerine özel müşteriye verilen 8 haneli kampanya katılım kodunun satış yetkilisi ile paylaşılması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

KAMPANYALI FİYATLANDIRMA

24 Ay Taahhütlü 50GB 119TL/Ay Avantajlı Superbox 50 GB Paketi, sabit internet hizmetine başvurup port yok dönüşü alan veya Turkcell Superonline sabit internet (ADSL) hizmeti kullanan ancak teknik nedenlerle sabit internet hizmetini iptal etmek için başvuruda bulunmuş müşterilere özel bir tekliftir. Kampanyaya katılabilmek için Superonline müşterilerine özel müşteriye verilen 8 haneli kampanya katılım kodunun satış yetkilisi ile paylaşılması gerekir.
    50gb paket biraz tuzak 2019da paket asimindan sonra internet durucak dendi bilginize

• Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

Bu da 10:43 sabah saati itibarı ile mevcut hız.Tabi bu hız ethernet kablosu ile bağladığımda.Wifi ile bağlanırsam 140 150 Mbps civarı oluyor hız.Arkadaşımla aynı anda indirme yaparken bile hız en kötü 100 e kadar düşüyor 100 Mbps altını hiç görmedim tabi bunda bulunduğum lokasyonda 4G'nin çok iyi çekmesinin de etkisi var.
  • 5 dakika evvel kurulumu yaptılar inanılmaz bi hızla gerçekleşti şaka gibi sabah 9 da başvurdum öğlen 12'de herşey tamam
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.. Peki Test sonuçları? Paylaşalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Hayırlı olsun.. Peki Test sonuçları? Paylaşalım..
    Teşekkür ederim hocam :)

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]
  • PVH kullanıcısına yanıt
    İşte budur Harika

• Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

Evet dun basvuru bugun kurulum sonuclar harika umarim boyle devam eder baslasin twitch yayinciligi ...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.