Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5g olmasi icin , o begenmediginiz fiber alt yapinin tum turkiyede yayilmasi lazim
    https://www.ntv.com.tr/teknoloji/fiber-yayginlasmazsa-5gden-iyi-sonuc-alamayiz,2xbFunUi30OZh2NH4YSpkg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur747 U kullanıcısına yanıt
    Malesef burdan bir sonuc cikmaz , ben dahil bir kac kisi daha boyle istekte bulundu en guzeli bu istegi turkcell iletmek twitterr etc....

• mixolydiantr M kullanıcısına yanıt
    Superonlinenin suanda. 4.5G uzerinden bile 5G verebilcek destegi var? digerlerinin fiberi bu gucte degiller yine ilk 5G ye gececek. olan superonline olacaktir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ilk konusunda haklisin turkcell bu isi ilk yapabilecek hatta turkiyede ki tek firma , bahsettigim tam olarak bu degil 4.5g icind 5 g icinde turktelekom ve diger operatorlerin fiber alt yapisi gerekiyor ( bir noktaya kadar uydu sonra tekrar santral oluyor yada tam tersi kabaca trafik bu sekilde )
    Fakat ttnet umrunda degil ve ozel firmalarin fiber alt yapiyi kendilerinin cekmeside yasak ( haa boyle bir kanun var sirket satilirken boyle bir madde eklenmis ) suanda firma borclardan dolayi bir kac bankanin elinde ( ttnet ) bir almanya iki turkiye bu altyapi konusunda gordugum en problemli ulke , tuketicilerin bilinclenip dertlerini bu tarz platformlarda iletmesi gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixolydiantr -- 1 Eylül 2019; 17:48:43 >
  • 20 mbps 179 olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modemler 5g'ye falan çevrilemez. Cat11 olması LTE için. 4G frekansları üzerinden. 5G den yararlanabilmek için yeni modem şart olacaktır ayrıca evinizin önünde 5g direği olması gerekecek, ve ayrıca camı açıp direkle görüş alanı oluşturmanız gerekecek

5G hızı verecek frekanslar havadan fazlasını penetre edemiyor boşyere hayallere dalmayın. Olabilecek en iyi şey aynı frekansdan yani 1800/2600 üzerinden daha düşük ping belki. Hız aynı kalır.
  • poopsy kullanıcısına yanıt
    Suan halihazirda 3g standart hizini 170 TL den sattigina gore 5g dusunemiyorum

• merhabalar bu 2 3 haftadır superbox da hız sıkıntısı yaşıyorum mh yoğunluktan dedi ancak eskiden olmuyordu bu durum. Pingde de bir miktar artış var modem ayarlarıyla alakalı olabilir mi? Superbox 20 mbps kule modem kullanıyorum.
  • geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Modemin konumunu değiştir

• blackforreal kullanıcısına yanıt
    Hocam aktivasyon bitmemiş daha hat standart internete girmiş dün gece 129 hariç 110 tl fatura bugün görüştük 110 tl silinecek aktivasyon bitince 10mb download olacak işi çözdük

• Turkcell MF910V1 modemimde ortalama vodafone ile -75DBM görüyorum, hızlarım 1-10MBPS arasında download 13-25MBPS arasında upload.
    Modemin TS9 anten girişi var. Buraya anten tavsiye eder misiniz? evin bütün noktalarında denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

5G Geldiginde cok guzel. kampanyalarin olacagini eski kullanicilarinda lehine bi cok gelismeler olcagi bilgisini bende aldim Cat Bant genisligi oluyor seviyesi arttikca hizde artiyor suan icin superbox 5G hizlarina ulasamaz sinyal alamaz yeni kutular gerekli kule modem 600 mbye kdar destekliyor onuda. sadece artik kotali paketlere veriyorlar 5G nin en dandigini destekliyor olabilir Turkcelin superbox kullanicilarina bombayi patlatmasi cok yakindir bizim. hizlari bile 2 ye 3 e katlatabilir ucretsiz
    böyle bir şey yapacaklarına cidden inanıyor musun ?
    şimdi almayın fiyatlar ucuzlayacak dendi ama tam tersi fiyat artırdılar

üstelik zaten şuan iyi çeken yerlerde 100 mbps. hızın üstüne çıkılabiliyor ama neye yarar bizim aldığımız paket hız limitli
    testlerde ilk anda hız 35-40 mbps.lere vuruyor ama zorlaya zorlaya 20 mbps. ye indiriyorlar :)

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Simdi almayin fiyatlar ucuzlayacak diyenlerin hepsi superbox kullanmayan kisiler gelip burda atip tuttular biz ustune basa basa alin dedik firsati kacirmayin tekrar soyluyorum suandada firsat kampanyasi sinirsiz olanlar alin kacirmayin 10 luk pakettekileri kontratlari bitene kadar 20 ye cikardilar ben guzel gelismeler olcagina inaniyorum daha dune kadar sinirsiz diye birsey yoktu guzel gelismeler suan bile olmaya devam ediyor söyle 50 mb firsat gelse 20 likten hemen ona atlayabilirim tetikte bekliyorum

• 5 aydır 20 mbps sınırsız paketi kullanıyorum çok memnunum arabamda inverter var her yerde fiber hızında internetim var korkmadan kullanıyorum asıl pahalı olan ev interneti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falls -- 2 Eylül 2019; 10:19:53 >
  • 20Mbps fiyatı 179 değil mi?

Konuyu ona göre güncelliyim.

• geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı sayısı arttıkça hızlarda düşme olması muhtemel.
    Örneğin bundan 2-3 ay önce sizin bölgenizde tek superbox kullanıcısı siz iken, bugün o bölgedeki kullanıcı sayısı 40-50 oldu belki.

Zaten o yüzden hız sınırı olmayan 279 tl'lik limitsiz paketi kaldırdılar.
    Şu anda 4.5G limitsiz hızdaki paketleri ancak ve ancak kotalı alabiliyorsunuz, oda otomatik olarak kullanıcıyı sınırlıyor.
    Kotasız paketlerde de verilen hızı 20Mbps ile sınırladılar.
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Bencede tam olarak durum bu sonuçta herkes Havuzdan kullanıyor herkes musluğu Açtığında havuz boşalıyordu

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    aynen kanka :)

• Salla kazan uygulamsını yapan var mı data hattımı telden dijital operatör uygulamasıyla açtım salla kazanı görünce dayanamayıp salladım 1 gb verdi günlük 😅

• Hız artışı olmuyor sınırsız pakaetler için, yani boşuna

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.