Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.810
Cevap
136
Favori
183.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Superbox kullanicisi degilsin denemedin nasil birsey hicbir fikrin bile yokken bu yazdiklarini dogru bulmuyorum karsinda en yeni teknolojilerden biri ve diger oparatorlerin cikarmaya alt yapisi bile yetmedigi bir servis var önünde istedigin yere goturebiliyorsun icindeki simkarti telefona takip kullanabiliyorsun parasini sonuna kadar hakediyor superonline altyapisi suan turkiyenin en iyi alt yapisi sana patetes soğan fiyatina kaliteyi veremiyor malesef digerleri bu şeyi cikaracak guce gelirlerse belki fiyatlar asagiya cekilebilir buda bi 10 seneyi bulur herhalde cazibesi cok anlatmakla bitmez şuan icindeki hatti cep telefonunda kullaniyorum hicbir tarife veya paket kullandigim interneti karsilayamaz gunluk bir 100 Gb gidiyor herhalde 180 tl + 10 vergi 190 20mbps disari ciktiginda zaten 100 tl harciyor insan 100 tl artik 10 tl degerinde bu geri kafaliligi birakin 100 tl 5 sene once paraydi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • falls F kullanıcısına yanıt
    https://www.baglan.com.tr/

. -M2M/IoT - 3G/4G ÜRÜNLER
    --TURKCELL SUPERBOX ANTEN
    buradan bakabilirsin
  • Böyle düşündükten sonra operatörleri çok zengin edersiniz siz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark22 D kullanıcısına yanıt
    Hata veriyor bari resmini verin bende almayı düşüyorum

• Xiamio mi6 çift hatlı telefona taktım ve şuan sisteme bağlanmıyor ilk başta 4.5g de bağlandı sonra bağlantı gitti hiçbir şekilde bağlantı yok
    Fikri olan varsa tavsiye alırım

• falls F kullanıcısına yanıt

ürünler bunlar
  • leonall L kullanıcısına yanıt
    yeni apn olustur internet yaz birak gerisi bos olsun

• tlgsrcm T kullanıcısına yanıt

Şebekeye bağlanmadığı için bağlantı noktası kısmı hiç gelmiyor

• Birinci resim box hattı 2. Normal turkcel

• Az önce TV de ilk defa superbox reklamı gördüm

2 g ye al sonra tekrar 3 gye gecir 4.5g yo kapat telefonda

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    dostum burdaki hic kimse keriz degil biz aldigmiz hizmetten ve fiyatlardan gayet memnunuz

2 g ye alamiyorsan telefondan superboxa tak hatti sonra teli 3gye gecir 4.5g den sinyal almasin yoksa hatti blokeliyor

• dark22 D kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarını biliyor musunuz sitede hiç bulamadım
  • Valla benim başta kafama çok yatmıştı bu süperbox. Sonra bir de şikayetvara gireyim dedim girmez olaydım. 1500 tane şikayet. Günde hiç gelmiyorsa 4-5 şikayet ve hiçbiri de çözüme kavuşmuyor. Orda dili yananları okuduktan sonra hayatta yanaşmam bu illete
  • atilim85 kullanıcısına yanıt
    Merak edip şikayetlere bakayım dedim. Şikayetlerin çoğu Superbox ile alakalı değil ya Müşteri Hizmetleri ya da bayiler ile alakalı. Şu anda altyapısı olmayan yerler için en iyi alternatif Superbox'tır.
  • Size keriz demiyorum Turkcell sizi keriz yerine koyuyor hem alt yapı sunmuyor hem de düşük hızları yüksek fiyata veriyor. İnsanlar bunu durmadan alırsa Turkcell alt yapı kurmaz niye kursun ki? Az hız yüksek fiyat. Böyle böyle sömürüyorlar insanları olan halka oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah kankiçok faydalı oldu
    Sırf telefonda kullanmak için almıştım
    Sorunu
    Çözümü
    Faydası
    İpucu olan varsa şimdiye kadar forum iyi gidiyordu
    Onun dışında SİZ KERİZ SİNİZ yazacaklar zahmet etmesin
    Yada burdan Siz almazsanız ucuzlatacaklar gibi hayalleri paylaşmasın hadi hayaller olur da hakaretvari paylaşımlar lütfen yapmayalım
    Parayı veren benim size ne oluyor ki

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Dusuncelerinin hicbirine katilmiyorum Alt yapi olarak 1. Turkiyede fiyatlar cok uygun deneyimlememiş biri olarak boyle dusunmen normal fiyatlar dahada zamlanicaktir suan firsat kampanyasi olarak ucuz bile veriliyor

calistirdinmi telefonda dedigim yontemle :D ya genelde superbox hakkinda kotu seyler yazanlar kullanmayan deneyimlememis kisiler ilerde alip kullanma firsatlari olursa yanlis dusunduklerinin farkina varicaklar yada sinirsiz firsat kampanyalari bitince keske bende alsaydim diyeceklerdir :)

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.