Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 MBps kullanıyorum
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Beyler hangi modem daha iyi kule olan mi yatay olan mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vladicius kullanıcısına yanıt
    10mb ve 20mb. hizlarda hicbir farki yok.
    ben kule kullaniyorum. ama cogunluk cep telde. o yuzden farketmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    yok hocam girmiyor, deneme amaçlı değiştim dns'yi oluyor mu diye.
  • İzmir seferihisardayım bulunduğum binada alt yapı yok. 129₺ olanı almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı? Elstra bir ücret falan çıkarıyorlar mı?
    Yoksa tt 50gb 64₺ olanı mı almak mantıklı?

• ktlyy kullanıcısına yanıt
    Tamamen bütçenizle alakalı. 129 liraya sorunsuz sınırsız 10 mb internet. Ha bu para beni zorlar 50 gb bana yeter diyosanız ttelekomunkini alın. 129+10 lirada ıvır zıvır vergisi var.

dostum biz senin aylık kaç gb harcadığını bütçenide bilemeyiz 50 gb ben 5 günde bitiririm diğer 25 günde de internetsiz kalırım

bende izmir gaziemirdeyim bana sorarsan süperbox al mis gibi nereye gidersen götür o yanları var eğer süperbox alcaksan bana yaz arkadaşa 1 günde bağlatırız

• mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    ??????????

• yazarızzz oglummmm güncelll kalacak bi konu insanlara yardımcı oluyoruz :D

• superboxcuyuz yazarrrızzzzzzzzzzzzz itirazı olan ulassın :)

• superbox konusunda sıkıntısı olan varsa yazsın anında çözülür :)

• Arkadaslar selamlar
    Elinde 4.5 g sinirsiz paket olup cesitli sebeplerden dolayi devretmek isteyen arkadas varsa , iletisime gecebilir

• Superbox'tan aradılar, 159'dan 179'a çıkma sebebi yeni pakette maximum değil minimum hızın 20 mbps olduğunu söyledi. Ben bunun mantıksız oldugu belirttim, sınırsız paketten farkı olmadığını söyledim ama yetkili öyle olduğunda diretti. Bu bi yanlış bilgilendirme midir? Yoksa cok uygun.
    10 mbps nin upload hızı da min 2 max 5 dedi.
    Ve de dediğine göre 5g bir ay sonra gelecekmis, paketler adsl de dahil olmak üzere çok zamlanacakmis,simdiden aboneliginizi baslatin diyor.
    Bu bilgilerin hepsi bana yaniltici ve paketi almam icin soylenmis seyler gibime geldi :)
    Yorumlarınızı bekliyorum

• Valla min max diye bir olay yok superboxda 10 sa 10. 20 ise 20 alıyosun tamamen kandırmaca yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ser06

Superbox'tan aradılar, 159'dan 179'a çıkma sebebi yeni pakette maximum değil minimum hızın 20 mbps olduğunu söyledi. Ben bunun mantıksız oldugu belirttim, sınırsız paketten farkı olmadığını söyledim ama yetkili öyle olduğunda diretti. Bu bi yanlış bilgilendirme midir? Yoksa cok uygun.
    Ve de dediğine göre 5g bir ay sonra gelecekmis, paketler adsl de dahil olmak üzere çok zamlanacakmis,simdiden aboneliginizi baslatin diyor.
    Bu bilgilerin hepsi bana yaniltici ve paketi almam icin soylenmis seyler gibime geldi :)
    Yorumlarınızı bekliyorum
    Max 20. Söyleyen kişi baya yanıltmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser06

Superbox'tan aradılar, 159'dan 179'a çıkma sebebi yeni pakette maximum değil minimum hızın 20 mbps olduğunu söyledi. Ben bunun mantıksız oldugu belirttim, sınırsız paketten farkı olmadığını söyledim ama yetkili öyle olduğunda diretti. Bu bi yanlış bilgilendirme midir? Yoksa cok uygun.
    Yorumlarınızı bekliyorum
    "5G 1 ay sonra gelecek" dedikten sonra telefonu direk kapatırdım ben olsam.

• Paketlerde belirtilen hizlar maxx alinacak hizlar ( oda mevcut bolgede ki alt yapiya gore )
    Turkcell arz talep dengesini oldukca guzel degerlendirdi bakti talep var simetrik internet olarak pazarladigi paketeri hemen guncelledi
    Upload degerlerini ( sinirsiz paketlerde ) kisitlamaya gitti , yanlis bilmiyorsam 20/5 gibi bir oran
    Bu durumda onceki sozlesme doneminde bu hizmetten faydalanan bir kisi oldukca sansli
    Fiyat performans olarak illallah edilen ttnet bir fark kalmadi , resmen kartel gibiler ...
    Rekabet kurulunun bu durumu incelemesi gerek , normal tariferde verilen download hizi neyse ayni oranda upload sunma imkanlari varken , mevcut metroethernet fiyatlarindan oyle bir kar marjlari var ki bozulsun istemiyorlar
    Tam helalsun Turkcell piyasayi tarumar etti derken oda kartele boyun egdi ....
    Piyasaya yeni oyuncularin girmesi gerek ki bu tarz musteri zararina olusumlarin onune gecilebilsin
    En son Bankalar'a mevcut kartellesmeden oturu boyle bir ceza kesilmisti
    Darisi telekominakasyon sektorune

• Dün bir reklam gördüm superbox 25 hız sınırsız 89 TL yazıyordu onu şimdi bulamıyorum. Var mı böyle bişey nasıl başvuru yapacaz

Edit

Şimdi buldumhttps://turkcellsuperonline-anadolutelekom.com/?gclid=EAIaIQobChMI_K7Mk62U5AIV2YDeCh0qtgHqEAEYASAAEgKTRPD_BwE#altyapi

Burada limitsiz diyor 89 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickoloji -- 21 Ağustos 2019; 19:18:13 >
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.