Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.811
Cevap
136
Favori
183.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

hocam sayfa 197 de yorum yapmışım aldığım ürünlerin linkide var bi kontrol et istersen
    Hocam teşekkürler, bende de Xiaomi'nin ilk çıkan 10.000mah powerlarından var. Bu kabloyla uyumlu olur mu acaba?
  • Stn applefoni ,
    Ne güzel yazmışsınız 10mb internet 100 TL diye , Turkcell zaten sizler için uygun olan bütçelemdirmeyi yapmış.
    İkinci konuda insanlara sazan demiyorum , şirketin mevcut yeni fiyat politakasıyla müşterileri amiyane tabirle sazan olarak gördüğünü söylüyorum ...
    Zaten iki gün sonra baktılar mevcut tarife talepleri aşağı çekiyor , bu fiyatlandırma üzerinden 24 ay taahhut verip alanlara yazık olucak
    Para sizin paranız dilediğiniz gibi güle güle harcayın ama yorum yaparkende altını biraz doldurun hoş olmuyor , şahsi değil söylediklerim kurumların müşterileri yolunacak kaz gibi görmedi yeter artık dedirtiyor . Konu turkcell değil bir başka firma yapsada yine aynı dert
    Sevgiler saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mixolydiantr M kullanıcısına yanıt
    Şuanki tarifelerlede kimse kimseyi sazan görmuyor sen rahat ol üstte seninyazdıkların halen duruyor TÜRKCEL BAKTI SAZAN ÇOKSINIRSIZ PAKETİ KALDIRDI YAZDIN 180 derece dönme kimseye kötü laf deme hakkın yok senin burda fiyatlar gayet uygun tarifelerde gayet harika adam sana kaliteyi patetes soğgan fiyatına vericek hali yok sınırsız paketi kaçırdın o bir fırsattı yakalasaydın insanlara yardımcı olamayacak kullananlara laf atacaksan bu sayfada yerin yok boş yere yorum yazıp durma insanlara yardımcı olmaya çalıs sayfada kalcaksanda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam seni bir türkçe dersine yolluyalım ( özne , nesne ) yazar yukarıda ki parafta ne anlatmak istiyor :)
    aynen yukarıda duruyor yazdıklarım allahtan okuyan anlıyacağını anlar ..
    Sevgiler saygılar

• mixolydiantr M kullanıcısına yanıt
    Hadi hadi birdaha burda insanlara aşagılayıcı sozler soyleme burda ki herkezle bizim güzel bir baglantımız var güzel gelişmeler oldukça birbirmizi haberdar ediyoruz yardımcı oluyoruz senin gibilerin boş yapma hakkı yok terket burayı isteyen istegini kullanır isterse 500tl verir alır biz memnunuz

• Hocam valla alınmayın ama anlaşamıyoruz :)
    Çok dert değil ben söylemek istediklerimi yazdım sağolun sizlerde argümanınızı sundunuz , bırakalım atışmayıda konu kirliliği olmasın
    Evet katılıyorum , herkes kendi bütçesinden mesul dileyen dilediği fiyata hizmeti alır katılıyorum

• Bu arada hangi msj'da ''Turkcell baktı sazan çok 279 TL paketi kaldırdı'' yazmışım ya alıntılayıp koyun bu yorumu yada yazdığınızı editleyin , ayıptır günahtır

• Telefonda kullanabiliyormusunuz hala

• leonall L kullanıcısına yanıt
    android telefonda calisiyor, ayrica data hatti adi ustunde tel yada baska birseyde kullanmanin problem olmaz diye dusunuyorum. 1 aydir bende problem yok en azindan.

• sürekli telefonda 4.5 g olarak mı çalışıyor bende çalıştırmayı denedim ama belli bir süre sonra data verisi otomatik kapanıyor
  • Normal olarak 3G de calısıo iphoneler haric aynen kanka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Ağustos 2019; 20:31:59 >
  • leonall L kullanıcısına yanıt
    kullanıyorum 4.5G Cat 18 de abi artık alanlar kutusuyla kullansın yada 3G wifi modemlerde calısıo ve bazı android tellerde iphonede calısmıo yeni alcak olanlarda 3gde bile calısmıomus kendi kutusuyla kullanın alcak olanlar oyle kullansın baska türlü yardımlar vermeyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Ağustos 2019; 20:40:1 >
  • Vay be konu 200 sayfayı geçmiş

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    500 600 700 oluro :D

• 8 aydır kullanıyorum modem arayüzüne hiçbir değişiklik yapmadım ama reset atmamız gerekir mi cihaz güncellemesi vs
  • Tsk cevap için
    Dediğiniz gibi telefonda kullanmak yada bir şekilde vadedilenden bir şekilde yüksek hız almak velhasıl tüketici lehine olan bir durum bulduğuöuzda burdan veya farklı platformlarda paylaşmayalım çünkü takip edip kapatıyırlar onun dışında konu sayfa çok faydalı @AppleFoni@mirza22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonall -- 18 Ağustos 2019; 21:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_kaya123

Hocam kule modem kullanıyorum, ethernet ayarları kısmından yaptım oldu.

Bu şekilde yasaklı sitelere girebiliyor musunuz? Bende hiç bir işe yaramıyor da.
  • PVH kullanıcısına yanıt
    sen bence o tarz bi kablonun siparişini ver bi dene bakalım olmazsa powerbank siparişi vercen powerbank alırken yine amperinin yüksek olmasına dikkat et benim aldığım powerbank 4.8 amper normal powerbanklar 1-2 amper oluyo onada dikkat et valla gecen yaylaya çıktık ortamda elektrik yoktu nasıl işimi gördü inanamazsın
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    30 sayfasında sadece applefoni var
  • mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam o kablodan sipariş veriyorum. Fakat bu işleri pek anlamam elektrik falan yani, superbox modemin yanma durumu falan olmaz dimi hani bendeki Powerbank la uyumsuz falan olup?

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.