Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kesin fiyatlar, paketler, hızları ve fiyatları.

Taahhütler hepsinde 12 ay.

Paket fiyatları üzerine +10 tl yeni tesis vergisi ekleyin.

10 ve 20 mbps de cat6 modem, 4.5g hızda ise cat11 modem kullanılacak.

Sormak istedikleriniz için alıntılayabilirsiniz.

Artılarsanız sevinirim, üstte tutalım mesajı.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-firsat-kampanyasi?place=autocomplete&qt=superbox

beyler fiyatlar zamlandı bile alıcak olanlara geçmiş olsun 20 mb 180 tl olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 7 Ağustos 2019; 18:36:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Soygun varrrr

• Audaxviator. kullanıcısına yanıt
    şimdi 10 mb 99 tl kullanıyorum tahadut bitince 199 tl tahadutsuz 1 sene içinde herhalde kampanyalı fiyatı 200 e dayanır 1 sene sonra tahadut yeniletmeden 199 a kullanırım daha iyi :D inşallah tahadutsuz fiyatlarada zam yapmazlar boyle hep zam gelirse olmazki yahu turkcel adamı çok çıkmazlara sokuyor

• yeni abone kötü haber var

Superbox Fırsat 10 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 10 Mbps, yükleme üst limit hızı 2 Mbps'dir. Superbox Fırsat 20 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 20 Mbps, yükleme üst limit hızı 5 Mbps'dir.
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    10/5 aldım aylık 110 TL geliyor müşteri hizmetleri 10 MBps upload olduğunu söyledi imza atdığım sözleşme de 5MBps upload yazmıyordu veya upload sınır var diye bir şey yoktu
  • 05.02.2019 tarihi itibarıyla kampanya kapsamında sunulacak olan modem, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ye ait olup kampanya bitiminde ya da hat iptalinde eksiksiz, çalışır durumda ve hasarsız bir şekilde 15 gün içerisinde Turkcell’e iade edilmesi gereklidir. İade edilmemesi, eksik, hasarlı ve kullanılamaz durumda olması halinde KDV dahil 1000TL değerinde bedel son faturaya yansıtılır.

beyler bu kule modem kullanan ve 24 ay tahadutlu olup modemleri satanlar felan var sahibindende felan yeni ibare eklemişler yada ben yeni farkettim bu modemlerde turkcele aitmiş haberiniz olsun ben sadece diger modemler iadeli sanıodum

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

10/5 aldım aylık 110 TL geliyor müşteri hizmetleri 10 MBps upload olduğunu söyledi imza atdığım sözleşme de 5MBps upload yazmıyordu veya upload sınır var diye bir şey yoktu
    Şimdiki kampanya lansmanından önceki yaz kampanyasından faydalanıp 99 tl + vergiler olan 10 mbps kampanyasından yararlanmışsınız.

O zaman neye imza attıysanız o geçerlidir. Benim şimdi söylediğim güncel kampanya içerik ve fiyatlarıdır. Alacak olanlar paylaşmış olduğum paketler ve fiyatlardan faydalanacak.

Sizlik bir şey yok yani. 10/5 99 tl’den devam edeceksiniz siz 12 fatura dönemi boyunca.

10 ve 20 mbps olanlar yine limitsiz, kotasız. 10/2 ve 20/5 hızları. Fiyatlarda 30 tllik bir zam var. Geri her şey yazdığım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 7 Ağustos 2019; 19:55:18 >
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    bende taahhüt uzasın diye dondurma yaptım 5G'yi bekliyorum
  • 2 yil taahutum var 170×24, o zamana belki yeni bir teknoloji cikar:) sadece taşima ozgurlugunden bu parayi veriyom yoksa o kadar etmez.. gelecek mobil intetnetde, fiber miber hikaye.. mobile yatirim yapan sirketler kazanacak. 5 sene sonra ev interneti, ev telefonu gibi copluk olacak...

• Ev telefonu zaten kalmadı. Kablolu internette de kablo ve altyapı maliyetli bir iş.
  • Hocam ben okuyorum ve bulunduğum binada altyapı yok 2 tane superbox wifi gördüm.şu an memleketteyim buraya versem getirseler oraya taşısam sıkıntı olur mu ? Ayrıca superonline için altyapı sorarken bulunduğum ev için superbox önermişlerdi yani superboxda sıkıntı yok.bu fiyatı kaçırmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessww -- 8 Ağustos 2019; 8:50:4 >
  • darknessww D kullanıcısına yanıt
    problem olmaz, keyfine bak.

• Merhaba eğer cep telefonunuzda İnternet varsa SUPERBOX'a takarak kullanabilirsiniz.
    Sadece SUPERBAOX satıyorum dilerseniz verebilir. Aşağıdaki linkten ürüne ulaşabilirsiniz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-superbox-4.5g-modem-718320059/detay
  • darknessww D kullanıcısına yanıt
    Fiyat zamlandı malesef.

• tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Bende benzer şeyleri söyledim, çok zorladım ama cevap alamadım trcell tarafından.

Ben superbox alternatif tarifesi istemiyorum. Yeni upload hızı yüksek kablolu tarifeler mı olacak dedim.
    Hiç bir şey söylemedi. Bekliyoruz dostum hep beraber göreceğiz .
  • Sabit IP alabiliyor muyuz ?
    Ücreti ne kadar ?
    Başvuru esnasında mı talep etmemiz gerekiyor yoksa sonradan mı pakete ekleniyor ?
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Biraz ğoğıl
    https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kurumsal-cozumler/statik-ip

• 160 TL aldığım süperbox 100 tl düştü sonra 129 tl çıktı. telefon açtım dedim biz kazıklandık mı? benim hızımı da 20 mgb çıkardıklarını söylediler.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.