Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 159 TL - 20Mbps 199 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Metin* , onkuba Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
7.611
Cevap
133
Favori
535.955
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 159 TL - 20Mbps 199 TL]
Giriş
    1541 Mesaj

https://www.superonline.net/kampanyalar/superbox-kampanyalari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    XnoX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1541 Mesaj

şunlar 10/10 20/20 yapsalar tam anlamıyla harika olurdu

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    Fiyat pahali değilmi 159 tl ?
    70 80 tl olsa alir arabamda kullanirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    340 Mesaj

Ben hiç memnun değilim. Doğru düzgün film izleyemiyorum. En fazka 7 mbps 8mbps görüyorum. Daha hiç 10 mbps göremedim. Paranızı çöpe atmayın. Turk Telekom bile cok daha hızlıydı 40-50 mbps alıyordum

quote:

Orijinalden alıntı: goldweb

Ben hiç memnun değilim. Doğru düzgün film izleyemiyorum. En fazka 7 mbps 8mbps görüyorum. Daha hiç 10 mbps göremedim. Paranızı çöpe atmayın. Turk Telekom bile cok daha hızlıydı 40-50 mbps alıyordum
    Turk telekomla 40-50 mb alıyorsanız superbox neden aldınız? Buradaki kullanıcıların büyük bir kısmının evinde sadece adsl hizmeti var. O nedenle superboxı tercih ediyoruz. Ben turktelekom ile maksimum 4 mb hız alıyordum. Superbox'a geçince dünya varmış dedim. Şuan sabit 20mb indirme 5mb yükleme alıyorum. Verdiğim parayı hak ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    911 Mesaj
    2 gün önce 279 liralık full sınırsız paketten sabit 200 mbps hız almama rağmen(ilk mesajdaki 201 mbps olan hız resmi benim hatta) 179 liralık 20 mbps olana düşürmüştüm paketi. Bugün bir baktım 279 liralığı kaldırmışlar tesadüf. 500 GB iyi hoş da 400 lira nedir aylık çok pahalı ya.

sınırsız paket 600 mbps ye kadar hız veriyordu baktılar su gibi internet çekiyor kullananlar kapattılar bence 10 mbps bile hızlı geliyor bana sınırsız 4.5g olanı dusunemiyordum 279 tl ucuzdu bana göre

|
    |
    SPeaky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1541 Mesaj
    Superboxtaki interneti evimdeki ttnetin 50mbps internetinden daha akıcı alan benmiyim başkalarıda varmı tamam indirme yonunde evinki daha hızlı ama sayfalar arası geçişler videoların acılış hızları hersey daha stabil 10mb olmasına rahmen bu farkı hissedenler varmı

|
    |
  • Teğmen
    248 Mesaj

haklisiniz ama ulkede ucuz olan birsey kaldimi, ulke ne hale geldi, uykudan kalkiyoruz, zam zam pardon guncelleme hep. tahminim bu fiyatlar yakinda hayal olur firsatin varsa 130tl. plani kacirma. yakinda onunda fiyati guncellenir cunku 1 ay once 99tl idi. hizda 10/10 du. simdi ise 130tl hiz 10/2...

|
    |
  • Binbaşı
    1541 Mesaj

Hep başımızdakiler yuzunden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFoni -- 4 Ağustos 2019; 12:19:13 >
    |
    |
    mirza22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj

Bence de ondan altyapı yoksa kaldırmayabilirdi baz istasyonları, benim en basitinden her ay 1 TB küsür kota harcamam oluyordu hız da 200 küsür Mbps olunca tabi düşünün. Kaç kişinin kim bilir böyledir o kadar veri sıkıntı çıkarabilir diye sonraları muhtemelen kaldırdılar

|
    |
    AppleFoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: reyes_19

MH 129 TL link superbox için üzerine basa basa sordum ve 2 dedi bana 5 nasıl oldu sizinki

Alıntıları Göster
    Hocam ben sorduğumda 5 demişlerdi birazdan sizin için modemi açıp hız testi yapayım tekrardan. Unutursam hatırlatın yarın. Görelim kaç upload veriyor bana.
    |
    |

Evimde Turknet var bunuda arac icin alayım dedim ama 159 tl cok gibi sen ise 129 tl diyorsun o fiyatı göremedim

|
    |

• Binbaşı
    1541 Mesaj
    10 mbps ile ufak bi video çektim isteyen izlesin sayfalar arası geçişler deki donmalr video programını acınca oluştu pc nin kötülugunden kaynaklanıyor :)

4 tane 1080p video face instagram kesintisiz dolaşma sayfalar arası 0 donma + online oyuna girip oynayınca gecikmede olmuyor pc min sistemi kaldırmadıgı için cekemiyorum video porgramı donma yaptırıyor

ht tps://mega.nz/#!qm5jWQLQ!80Qq6mOe6Hz4Um7xin0J4Bou2ZEogSKsrANwVgNXX9M

boşlukları silin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFoni -- 4 Ağustos 2019; 13:25:22 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1541 Mesaj
    |
    |

linki bu; https://www.superonline.net/kampanyalar/superbox-kampanyalari/superbox-sinirsiz-paketler

kampanya yeni cikti, 10mb/2mb hizi var.

|
    |
  • Yarbay
    5331 Mesaj

upload hızları ile ilgili bir bilgi göremedim ,siz arayıp mı sordunuz yoksa bir yerde yazıyor mu ?
    |
    |

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-firsat-kampanyasi

burda yazıyor 10/2 diye

|
    |
    C.CEMİL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5331 Mesaj

evet burada yazıyor gerçekten

Superbox 10 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 10 Mbps, yükleme üst limit hızı 2 Mbps'dir

ilginç ya biz hızlarda yükselme ,fiyatlarda indirim beklerken bunlar tam tersini yapmış :)
    gerçi ilk kampanya umduklarının çok üzerinde ilgi gördü ve o nedenle şımardılar galiba
    |
    |
    AppleFoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.