Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.811
Cevap
136
Favori
183.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prometheus-25 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için, bende bulaşmıyayım o zaman, ucuz değilde zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carthagecan C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek, ben yandım başkaları yanmasın.

mayısdan beri aboneyim 3-5 ay harika sorunsuzdu son 1-2 aydır çok kötü durumda kasti olarak yaptıklarını düşünüyorum çünkü telefonda 100 mbit hız alırken superbox 1 mbit'i zor görüyor bazen çok sık kopuyor özellikle yoğun saatlerde
    Paylasabilirsin ben 50 metre ile paylasıyorum. Sorun yok.
  • Telekomun altyapısını beklemeye devam edicez mecburen

• Prometheus-25 kullanıcısına yanıt
    BTK'ya şikayette bulunun ben her gün kayıt açıyorum.

Bugün ekip geldi yeni modem getirdiler herhangi bir değişiklik olmadı.

En son sim kartını 128 kb olanını alacağım.
  • Dostum Ben bu hesabı Arkadad Bana Yardım etsin diyerek açtım senin gibi boş muhabeet yapanlar icin acmadım daha fazla boş muhabetler yapip yararlı bilgileri arka plands birakmayin benim hız sorunum cozuldu sagolsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok şükür @AppleFoni arkadaşın geri bildirimini aldım şikayetten ve uzaklaştırıldı forumun forum olduğunu unutmayın arkadaşlar.3 aydır kullanıyorum telefona imeide attım denedim ama baz istasyonu yoğun ve kötüyse bu hizmeti bu fiyata almak işkenceden başka bir şey değil bazen 2 3 bazen 1 mbps kullanıyorum sadece gece 2 3 te 10 görüyorum telekoma başvurdum fiber planı yapılmış imza vs toplayıp hızlandırmaya çalışacağım.Markayı övmek için yapmıyorum telekom son 1 senedir çoğu yere fiber çekiyor arkadaşlar bizim evin girişinden de bağlantı geçiyormuş yeni sistem olarak direk daireye kadar fiberi getiriyorlar fttb/eth sistemleri bırakmışlar sadece eve kadar fiber veriyorlar artık onu öğrendim müdürlüğüne gidip şansınızı deneyin.Kablo net veya telekom için bu dediklerim süperonline site ve büyük yerler dışında çok fiber çekmiyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aoveus -- 12 Aralık 2019; 0:20:3 >
  • Bende alacaktım yorumları görünce soğudum herkesin kurtulması dileğiyle :)

• BURADAN TÜRKCELLIN KALİTESİNE LAF UZATANLARA SESLENİYORUM. BENCE SİZ TÜRKCELLL KULLANMAYI HAKETMİYORSUNUZ. TCELLİN YERİNDE OLSAM SİZİN HATLARI İPTAL EDERDİM.

ŞİMDİ GELELİM ASIL MESELEYE. ORTADA SORUN VAR MI VAR. BU SORUNUN KAYNAĞI BİZZAT O SİZİN UYDURUK CİHAZLARINIZ.

TÜRKCELLİN KALİTELİ İNTERNET HIZINI KALDIRAMAYAN CİHAZLARINIZ ÇÖKÜYOR😃 SİZ SANIYORSUNUZ Kİ TÜRKCELL YAVAŞ😃

2 GB RAMLI BİLGİSAYARA YÜKLEYİN BAKALIM SON ÇIKAN OYUNLARI ÇALIŞTIRACAKMI????

• 1 aydır kullanamadığım şebeke kaynaklı sorunu 1 ay sonra 50 defa arama ile çözüp kullanmadığım günleri faturamdan düşmeyen bu modern tefeci kurumu KINIYORUM. İnşallah beter olursun Turkcell ömrümde bu kadar dandik hizmet sunan bir müşteri hizmetleri görmedim gelen ekip 3 kez modem kaynaklı değil diye rapor tuttuğu halde ve en son raporunda müşteri SPRUNUN çözülmesi halinde bile kullanamadığı günlerin düşülmesini istiyor veya cezasız cayma hakkı istiyor demesine rağmen şebeke kaynaklı 1 aydır kullanamadığım ve bunu teyit eden turkcell çözümsüzlük merkezi yetkilisi maalesef böyle bir sürecimiz yok deyip ısrarla 10 mb BAĞLANTI için 2mb ın normal olduğunu söyleyip dalga geçmiş bende 2 verseniz iyi 0.33 mb dediğimde maalesef interneti kullanmış gözüküyorsunuz diyerek pişmiş kelle gibi cevap vermiş kullandığım toplam datayı bir önceki ay ile karşılaştırın dediğimde duymazlıktan gelen bu anlayışı ve bu Şirketi yönetenleri Allaha havale ediyorum. Burda inanmayan kişilere gelince inşallah gelmez ama başınıza gelince anlarsınız. Yeminle bunlara bir tokat gerek neymiş havada karada bağlıymış Yok yok o öyle değil havada karada Geçiririz biz olacak o zehir zıkkım olsun

• Applefoni denilen şahsa sordum Yaptırdığı tek ayar "şebeke 4g al şebeke modu manuel yap" bir bildiği yok her yerde yazan şey zaten bu ki sorun çözülmedi..Sikayetvarcom bakın bir sürü superbox ile şikayet var burada da dolu..Alt yapı bekliyorum gelirse direk btk iptale gidicem..Düşünen varsa düşünmeyin derim..

Dandik cihaz vermişler diyenlere bakmayın cahil olduklarını düşünüyorum.
  • Bu nasıl bir hız çıldırcam. Son bir kaç gündür böyle. Normalde 10 mb hızım vardı ve gayet güzeldi. Şimdi bu halde. Nasıl çözülür bu sorun yardım lütfen.

• Turkcell in parayla, bildiğiniz parayla internet ortamında kendisini övmesi için adam tuttuğunu düşünmeye başladım ciddi ciddi. Körler sağırlar, fake üyelikler birbirini ağırlar durumu oluşmaya başladı iyice. Saçma sapan aynen kanka, doğrusun kardesim tarzı mesnetsiz mesajlar okuyorum. Biride cihazlarınız dandik yoksa turkcell mükemmel demiş iyi mi... 10km den anlıyorum fake üyelikler alındığını.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Senide parayla tutmuşlar anlaşılan cay kaşığı gibi ortalığı karıştırmaktan başka bir icratın yok birader bi kac kisininde dediği gibi konuda hicbirhalta yaramayan ama en çok yazan birisin konuşcağına insanlara yardım et biz yardımımızı aldık sorunu bazla ilgili olanlara kimse birsey demiyor çok konuscagına cozum bulda görelim

• bu glory34 denilen sahisi ilk defa superbox konusunda goruyorum kendisi bir kullanıcı bile degil sanırım gecen gun konu sahibiyle atışıyordu anlamıyorum superbox kullanmayan birinin bu konuda ne işi var

• zapkolik kullanıcısına yanıt
    Banlattırdıkları icin sana cevap yazamamış olmasın kardeş benim bilgisayarıma bağlandı ve yaptı ? Büyük konuşma derim

• Konuya bir suru gereksiz insan dahil olmuş gerçektende gereksizler bir tanesi superbox bile kullanmıyor 3 4 tanesi dedikleri gibi salya sümük ağlıyor 2 tanesi 2 3 kişiye kafayı takmiş 2 tanesi turktelekom fanboyu burasi iyice dengesizleşti bu adamların konudan uzaklaştırılması lazim insanlara yazılan yararlı bilgilerinde önüne geçiyorlar

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Hatırladım Bu glory34 Turktelekomun beleş internetini kullanan turktelekom fanboyu geçengun yoğurtselli diye dalga geçiyorlardı bununla yoğürtsel 🤣🤣🤣 Konuya gelmiş felsefe yapıyor turktelekomlu(yogutlu kaymaklısel)

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.