Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun yasayanlarin cogu lokasyon sorunu ile alakali degil en ufak birsey bile hizi etkiliyor adamin telefonunun wifisi bozuk olsa dahi hizinduser sen ozelden yazip teker teker sordunmu nasilnsorun yasadiklarini ama ben soruyorum cozum uretiyorum senin gibi burda kulaktan duyma seylerle cevap yetistirmiyorum ben bu forumda suresiz kapatildigimida biliyorum emin ol kurallari senden iyi biliyorum forumda eski olman herseyi sen biliyorsun anlamina gelmiyor malesef senin aktifligini 1 sene icinde gecerim sorun bu degil sen aylardir sanki sorunun varmis gibi lanse ediyorsun konulari once ne yazdigini bileceksin benim bilgim ve tecrubem ust duzeyde derken dalga gecer gibi cevaplar veriyorsun nerden biliyorsun oyle olmadigimi karismayacaksin seni alakadar etmiyorsa araya 3. sahis olarak girme kardesim istemiyorum bisey yazdigimda kendin atliyorsun benim sana karsi hic kotu tavrim olmadi sen yazmadigin muddetce kendine laf soylettirmek istemiyorsan yazma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhaba benimde arkadaşlar gibi sorunum var başka konuda 2600mhz band sabitleme gibi şeyler yaptım 3g aldım olmadı 20mb kullanıyorum hızım hep düşük çıkıyor
  • zapkolik kullanıcısına yanıt
    reis gece vardiyasindayim oglen 12 gibi ulas pc kullaniyorsan sorununu cozmeyi deniyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Arkadaşlar çıldıracam artık sakarya arifiyede kullanıyorum sınırsız paketi.
    Yav son 2 aydır hızlar 50yi felan görüyorken idare ediyordum şimdi 10-20 arası gidip geliyor.
    Zaten evde olduğum yok bir de işten geldiğimde interneti kullanamıyorum başlayacam böyle işe ya cayalım desek eşek yükü para istiyorlar ne verdiniz de ne istiyorsunuz sanki ya???
    Yok mu burda görevli ya kafayı yiyecem artık, önceden youtubeden millet 5 6 telefondan 1080p video izliyordu rahatça, şimdi tek telefon 1080 açamıyor!
    Bu saatte rezalet çekip gündüz vakti iyi olacaksa benim için bir halta yaramıyor bu zıkım!

Bu nedir Allah aşkına ya? Müşteri hizmetlerini arıyorum 2 mbit üstü kabul edilebilirmiş btk için, ulan hangi çağda yaşıyoruz anasını satim 2 mbitten bahsediyor herif ya.
    Hızım son 3 aydır aşırı düşük diyorum şimdi de evden geldim interneti kullanayım diyorum 5-10 mbit çıkıyor. Adamla konuşurken test yapıyorum hızım 2mbit görünüyor diyorum mümkün değil diyor bana ya. Size yalan mı söyleyecem ya verin whatsapptan numarayı atayım felan dedim valla çıldıracam ya btk, cimer felan yazsak sonuç alır mıyız saçma sapan olay ya.
    Bu değerden daha kötüsüyle ben 150 felan alıyordum, hızım bu saatlerde en aşağı 80 oluyordu.
    Şimdi video bile izlenmiyor be:@
    Bende Arifiye KYK'dayım 10 mbps paketi ile 2 mpbs indirme alarak sürünüyorum. :D

• konudaki malum şahıs kafayı yemiş, arkadaşlar büyük harflerle mi yazalım illa sakın bu adama teamviewerden bağlanmasını falan kabul etmeyin .ne olduğu belli olmayan saçma sapan bir kişi bağlanıp kişisel verilerinizi gümlettimi gelip ağlamayın burda sakın bu adamla muhattap olmayın bakın altını çize çize söylüyorum baz istasyonunda yoğunluk varsa bunu modem arayüzünden çözemezsiniz bu sıkıntı baz istasyonuyla alakalı bir sıkıntı modeminizle değil..

edit:ben bu adamın sahtekar olduğunu düşünüyorum gerekli bilgiye sahip değil ve konuda bilmeden atıp tutuyor , bakın teamviewerden bağlanmak istemesi anormal bir durum sakın ama sakın bulaşmayın hayatınız kayar fetödür odur budur trilyon tane saçma işlere bulaştırır hayatınızı karartır böyle tipler sakın bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardack -- 6 Aralık 2019; 22:48:11 >
  • Blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Ben paket degistirmedim
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 6 Aralık 2019; 23:13:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Ben paket degistirmedim

Hocam 10'luk paketti sizin değil mi? Acaba 10'lukları 20'lik yaptıkları gibi tekrar bir hız artırımına mı gidiyorlar aynı fiyata. İlk denemelerinden biri olabilirisinz belki.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Benim 20 paket 10 dan yukarı çıkmıyor son 1 aydır. Ne yapmam lazım bir yardım etseniz

• zapkolik kullanıcısına yanıt
    Baz istasyonu yoğunluktan olabilir btk yazın derim

Cep telefonu ile yaptığım test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 7 Aralık 2019; 0:41:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Mobil de 140 Mbps alıyorum en düşük 77 Mbps

Kırsal alan sonuç ta fazla kullanım yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen yenisin herhalde butun bunlari banami yazdin beni burda kac kisi taniyor biliyormusn senin gruptan felan haberin varmi ben donanim haberdeki grubun yoneticisiyim sen bu iftiralarini kendine sakla ben skntisi olanlarin skntilarini cozmeye devam edecegim

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Aynen kanka bunlari blokluycaksin geciceksin daha beni tanimiyorlar

Ne zamandır 2 mbit alıyorsun peki?

• quote:

Ne zamandır 2 mbit alıyorsun peki?
    Eylülde aldım. Arifiyeye geldikten beri hep böyle dalgalı ve genellikle düşüktü ama bu son 30 gün baya cıvıttı.

Ben alalı 1 sene oldu, son 3 aydır hız 50lerdeydi ama 1 aydır felaket düştü hızlar.
    Mobilde de öyle, öğrenciler de çok abanmış superbox a.
    Allah belasını versin Telekomun da turkcellin de...

• quote:

Ben alalı 1 sene oldu, son 3 aydır hız 50lerdeydi ama 1 aydır felaket düştü hızlar.
    Mobilde de öyle, öğrenciler de çok abanmış superbox a.
    Allah belasını versin Telekomun da turkcellin de...
    Evet KYK'da superbox çok hatta gelip bana alalım mı diye soran da çok hepsine vazgeçirdim. 1.5 sene önce felaket hızlıydı ben data hattım ile buralarda 250 üzerini bile görebiliyordum hemde akşam 8-12 arası bile. Superboxdan bağımsız bir düşüş oldu hızlarda.
    Benimde öyle hocam. 4g 3g değiştiriyorum max 5mbit

Deprem sonrası Telekomdan turkcelle geçiş çok yoğunlaştı, telefonda aldığım hızı superboxda alıyordum 100 üzeriydi hep.
    Ama dün 3 mbit gördüm yav şaka gibi.
    Online oyun oynuyorum anasını satim internet felç ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Evet KYK'da superbox çok hatta gelip bana alalım mı diye soran da çok hepsine vazgeçirdim. 1.5 sene önce felaket hızlıydı ben data hattım ile buralarda 250 üzerini bile görebiliyordum hemde akşam 8-12 arası bile. Superboxdan bağımsız bir düşüş oldu hızlarda.

Alıntıları Göster
    Ben de KYK yurdundayım.
    Yurt 2000 kişilik ve ortalama 50-60 cihaz vardır.
    Wifi açtığım zaman bir sürü superbox görüyorum.

Büyük ihtimal yaşadığımız sorun baz istasyonu kaynaklı. Akşam saatlerinde yoğun bir kullanım olduğu için yavaşlaması normal geliyor bana. Normal altyapı olsa sıkıntı çıkaracağım ama sonuçta superbox da hatla çalışan ve baz kaynaklı bir hizmet.

Bilemiyorum...
    Fakat gündüzden şu saate kadar 4,5G`de max 1,5MBit alırdım şuan 8-9-10 arası gidip geliyorum. (Paket 10 Mbit.)
    Bakalım ilerleyen günlerde ne olur bilmem.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.