Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Icindeki simkarti baska modeme takabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAYIR.. Kart bloke olur..
    Eşleşmeli çalışıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaR GeLiRLi

Ben telefon ile yaptım başvuru işlemi hemen gerçekleşti. 532 yi arıyorsunuz veya 0532 532 00 00
    Cevabınız için teşekkür ederim...

• [simage]
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]
    [/simage]
    Arkadaşlar mobilden aldığım hız bu,turkcell kullanıyorum. Superbox sınırsız önerir misiniz? Fiyatı haricinde bir problemi veya kısıtlaması var mıdır?
  • 10Mbps olan paketi 20mbps yapsalar ya da fiyatı 99 lira filan olsa tam bi adsl katili olur

Bu arada ben Turkcellden yakında Süperbox paketlere ek olarak Platinum özellik satmalarını bekliyorum. Nasıl ki mobil platinum kullanıcıları şebeke yoğunluklarında hızı düşmüyorsa bu modemlerin de hızı düşmeyen paketleri çıkar 50şer lira da oradan alırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 24 Aralık 2018; 22:44:31 >
  • devilonur kullanıcısına yanıt
    Superbox da da benzer hızları alırsın bir tık daha iyi olabilir onun dışında herhangi bir kısıtlama vb yok

• devilonur kullanıcısına yanıt
    Abi bu nasıl bir hız. Baz istasyonunun altında mı yaşıyorsun Benim bildiğim torrent portları bloklu ve upload da max 50 de sabitlemişler diye duydum. Bu arada evde max 30 alabildim. Sınırsız 4.5G tarifesi var. Bu 200'lü hızları görünce paranla rezil olmuş gibi oluyor. Acaba anten alıp deneyen var mı?
  • abalta kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda arkadaşın biri söylemişti torrentte sorun yok diye ben de ona güvenerek başvurdum ama sanmıyorum öyle birşey olduğunu

• Arkadaşlar tekrardan merhaba youtube ve birçok yerde araştırmalar yapıyorum bazı arkadaşlar hız düşmesi yaşandığından bahsediyor bende bu konuyla ilgili çalışmalara baktım şöyle bir pdf buldum 4G bağlantıda antenin çok önemli olduğundan bahsedilmiş yabancı bir kaynak türkçeye çevirilmiş.

https://www.baglan.com.tr/public_html/wp-content/uploads/2016/12/Poynt%20Antennae%20101.pdf
  • Arkadaşlar şu torrent olayına bir açıklık getirebilecek biri var mı acaba???
    Bazı arkadaşlar torrent ben de çalışıyor diyor ama bazı arkadaşlar da torrent portları bloklu diyor...
    Bu işin tam gerçeği nedir acaba?
  • Turkcellin internet sitesinden başvuruyu yaptım, numaramı adımı soyadımı bıraktım. Umarım gün içerisinde hemen hallolur. Türk telekom bitirdi bizi. 92 tl verip 5 megabit hızı alabiliyorum maksimum. Upload 0.3 megabit 😂

• Torrent'te hiçbir sıkıntı yok. Full hız indirme yapıyorum. Test edildi onaylandı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtmst

Az evvel 10mbit sınırsıza geçtim kotalı 50gb kullanıyordum.

Tarifeyi yükseltmek serbest düşürmek yalnızca 1 kere arkadaşlar aktardıkları için ben de paylaşayım dedim.

Metro internetim oldu resmen dl ul eşit mis 🙂

50gb kotaliya ne kadar veriyordunuz 10mbps kotasiza ne kadar vereceksiniz ?
    ben 50gb kotaliya kampanyali 99tl ye basvurmustum 6 aydir kullaniyorum.
    simdi 10mbps kotasiza gecsem ayni fiyatami gecerim yoksa ekstrada 60 tl daha verip 160 mi odemem gerekir.
    yilbasini bekleyeyimde su 50gb kota dolduktan sonra internetin kesilecegini kendi gozumle goreyim diyorum. cunku 8 mbps'a dusen hizi cart diye kesiceklerine inanmak istemiyorum.

• mckoy kullanıcısına yanıt
  • Fukceng kullanıcısına yanıt
    Dün akşam 1 film koydum torrente 1 saatte 60mb inmiş :) sabah kalktığımda 15gb olmuştu öğlene kadar tamamlanacak gibi gözüküyor. Hız stabil değil şehir merkezinde oturuyorum.

• Çok kararsız kaldım, superbox 10 mbps sınırsız 159tl mı yoksa superbox 4.5g sınırsız 279tl mı hangisini önerirsiniz?
  • flander F kullanıcısına yanıt
    superbox 4.5g sınırsız mı kullanıyorsun? o kotasız mıydı? istediğini kadara torrent indirebilir miyim?
  • 72dvt21 7 kullanıcısına yanıt
    10mbps sınırsız kullanıyorum indirdiğim filmler 4k hdr en düşüğü 20gb

superbox tercih etme sebebiniz neydi acaba fiyatı pahalı değil mi
    3mbps vardı o da sürekli kopuyordu ama beklediğim gibi stabil değil superbox bulunduğunuz bölgeye göre değişir ama bu. Fiyat da bu hız için çok pahalı ama taşınabilir olması güzel bir avantaj.

Ben CS:GO da çok kötü ping alıyorum 100 den aşağıya düşmüyor.
    Yapılan incelme videosunda yanlış hatırlamıyorsam 20ms den bahsediliyordu rakam yanlışsa bile sorunsuz oynanabildiğinden bahsediliyordu. Ama malesef bu da benim için hüsran oldu.

Bu arada modemin sinyal seviyesi full.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flander -- 25 Aralık 2018; 12:42:37 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.