Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
11.796
Cevap
137
Favori
181.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abalta

Ben de binada altyapı olmadığı için dün bağlattım. Hız testi yaptığımda 20-30 arası değişiyor. Ama upload çok düşük bunun sebebini anlayamadım. Steam de indirme yaparken 4MB'e kadar çıktığını gördüm. Acaba anten takıp denesem daha yüksek hızlar alabilir miyim? Anten takıp deneyen arkadaşlar var mı?
    Anten siparişi verdim,geldiğinde sonuçları paylaşıcağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar peki kurulumu yaptılar 1 hafta içerisinde iade hakkımız var mı ?
  • Ben de altyapısızlıktan başvurdum 10 mbps e bulunduğum yerde tt 60 70 mbps veriyor umarım Ping sorunu olmaz

• Arkadaşlar başvuruyu nereden yapıyorsunuz acaba ? turkcell'in internet sitesinden mi? en hızlı dönüşü nereden alabiliriz?
  • altyapısı olamayanalara indirim sadece 50gb olan pakette mevcut değil mi sınırsız 10mbps pakette peki var mı bu avantaj?

altyapısı gelirse sınırsız 10mbps paketinden taahhüt bozulmadan turkcell adsl/vdsl paketlerine sorunsuz geçebilirmiyiz ?
  • mckoy kullanıcısına yanıt
    Ben telefon ile yaptım başvuru işlemi hemen gerçekleşti. 532 yi arıyorsunuz veya 0532 532 00 00

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegehthtvsshas

altyapısı olamayanalara indirim sadece 50gb olan pakette mevcut değil mi sınırsız 10mbps pakette peki var mı bu avantaj?

altyapısı gelirse sınırsız 10mbps paketinden taahhüt bozulmadan turkcell adsl/vdsl paketlerine sorunsuz geçebilirmiyiz ?
    1. Evet sadece 50GB'ı indirimli alabiliyorsunuz. Diğer paketler kampanya kapsamına dahil değil.

2. Evet, sabitten superbox'a veya superbox'dan sabite 1 sefere mahsus cayma bedelsiz geçiş yapılabiliyor.(Konuda bir kişi geçiş yapmıştı)

• quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmühendisi

Ben de altyapısızlıktan başvurdum 10 mbps e bulunduğum yerde tt 60 70 mbps veriyor umarım Ping sorunu olmaz
    Ping sorunu yaşayan olmadı hiç.

İnşallah sorunsuz kullanım sağlarsınız, hayırlı olsun.

• Bana mh geçiş yok cayma bedeli ödersiniz demişti ama

• quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmühendisi

Bana mh geçiş yok cayma bedeli ödersiniz demişti ama
    Konuda hangi sayfada olduğunu bilmiyorum ama bir arkadaşın bu şekilde yorum attığına eminim.

• Merhaba arkadaşları :)

Superbox 4.5G sınırsız 279tl almayı düşünüyorum. Acaba sınırsız kotalı mı yoksa kotasız mı? akn var mı? iştediğimi kadara videoyu izleyebiliyor muyum?

Başvurmaya çekiniyorum, lüften cevap verseniz çok sevinirim :)
  • geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Ben superonline'nın adsl internetinden cayma bedeli ödemeden geçiş yaptım superbox'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: 72dvt21

Merhaba arkadaşları :)

Superbox 4.5G sınırsız 279tl almayı düşünüyorum. Acaba sınırsız kotalı mı yoksa kotasız mı? akn var mı? iştediğimi kadara videoyu izleyebiliyor muyum?

Başvurmaya çekiniyorum, lüften cevap verseniz çok sevinirim :)
    Kota, akn, hız sınırı vs yok. Bolgende 4.5G de ne kadar alabiliyorsan. (208 alan var)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Kota, akn, hız sınırı vs yok. Bolgende 4.5G de ne kadar alabiliyorsan. (208 alan var)

Alıntıları Göster
    208 alan ne demek istiyorsun? ayrıca bilgi için çok teşekkür ederim:)
  • Az evvel 10mbit sınırsıza geçtim kotalı 50gb kullanıyordum.

Tarifeyi yükseltmek serbest düşürmek yalnızca 1 kere arkadaşlar aktardıkları için ben de paylaşayım dedim.

Metro internetim oldu resmen dl ul eşit mis 🙂

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• quote:

208 alan ne demek istiyorsun? ayrıca bilgi için çok teşekkür ederim:)

Alıntıları Göster
    208mbps hız alıyor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtmst

Az evvel 10mbit sınırsıza geçtim kotalı 50gb kullanıyordum.

Tarifeyi yükseltmek serbest düşürmek yalnızca 1 kere arkadaşlar aktardıkları için ben de paylaşayım dedim.

Metro internetim oldu resmen dl ul eşit mis 🙂

Hayırlı olsun, iyi kullanımlar.

• Aklıma geldi, mesela superbox paketi başvurduktan sonra hemen para ödemem mi gerekir? şimdiden çok teşekkür ederim
  • quote:

Aklıma geldi, mesela superbox paketi başvurduktan sonra hemen para ödemem mi gerekir? şimdiden çok teşekkür ederim
    Başvuru yapıyorsun randevu alınıyor. Ekipler gelip cihazı kurup test yapıyor, eğer memnunsan sözleşmeyi imzalıyorsun ve ödemelerin başlıyor. İşin bi güzel yanı da bu aslında.

• Superbox 4.5G sınırsız 279tl alsam bir sıkıntı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 72dvt21 -- 24 Aralık 2018; 20:34:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.