Şimdi Ara

Turkcell SMS geç gitmeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir Turkcellden SMS kullanıyorum , burada herkes bilir nerede ise sorunsuz kullanıyordum..

Ancak 35 Kontöre 10,000 SMS kampanyası çıktığından beri bir takım sorunlar yaşamaktayım. Kız arkadaşımdan mesaj gelirdi bazen 4-5 tane birden,ben duymadım zannederdim..Meğer toplu geliyormuş..

Geçen günlerde mesajlarımın ulaşmadığının tekrar farkına vardım..Telefon açılıp kapandığından düzeldi..

Bugün yine

3-4 mesaj atıyorum mesaj gitmiyor. Diğer hattan konuşurken deneme yapalım dedik ben attım mesaj o an yine gitmedi.Kapatıp açtığında mesajlar iletildi..

Şimdide bana gelen mesajlar..Bir tanesi 8 dk geç, bir tanesi başka arkadaştan 15 dk geç..

Şu an için çok sorun değil belki günde bir kaç kez oluyor ama SMS konusunda türkcell'in başı umarım ağrımaz, o altyapısına laf söyletmez..

3000 sms paketi kullanırken iletim raporu kullanmamaya alışmışken, tekrar açmak can sıkıcı olacak...

• OLUR BÖLE VAKALAR doğaldır o kadar sms trafiği mevcut yollar sıkışmıştır banada kimaramış mesajları geç geliyor bazen
  • bu kadar çok reklam yaparsa olacağı bu
    bakın vodafone a kampanya yok hiçbişey yok en sorunsuzu o bu sıralar
  • bende herhangi bir sorun yok turkcell kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cassio10

bu kadar çok reklam yaparsa olacağı bu

onuda göreceğiz merak etme
  • cesaretleri yok ama yeni bir sms kampanyasına
  • quote:

Orjinalden alıntı: cassio10

bu kadar çok reklam yaparsa olacağı bu

Onlar önce SMS kampanyasını yapmayı öğrensin dimi
  • Bende de bi problem yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Onlar önce SMS kampanyasını yapmayı öğrensin dimi

aynen öyle,hatta bunlar kampanya özürlü güzel olanlarıda telsimden kalanlar
    bkz.(cep aran,kontör yükledikçe sms..)
  • Belki ben sorun yaşamıyorum ama AVEA 500 HER YÖNE sorunusuz gidiyor..

ÜstGöztepe'den Anadolu'ya..
  • evet arkadaşlar önceleri 3000 mesaj olayında gayet iyi gidiyordu ama şimdi baya bi geç gidiyor,bence şikayet etmeli...
  • 35 kontöre 10.000 sms i daha kullanmadım 3000 sms kampanyasındaki smsleri kullanıyorum bende de 1 kere oldu 2 mesaj aynı anda geldi
  • avea 500 ve kampüs 300 kullanıyorum. birkaç aydır her ikisinde de sorun yaşamadım henüz.
  • ben şebeki içi sms gönderiyorum ve alıyorum vodafone kullanıyorum sorunsuz çok şükür
  • oh olsun işte turkcell de avea gibi kampanyalar çıkarınca turkcell in de şebeke fire vermeye başladı anlatmak ıstedıgım buydu.
  • Bugün sorunsuz attım
  • Bir hafta öncesine kadar Avea'dan Turkcell'e atıyordum ve kimi mesajlarım yolda takılıp geç gidiyordu. Sorun Avea'da diye düşünüyordum. Şimdilerde Turkcell'den Turkcell'e atıyorum ve yine aynısı oluyor. Burada da okuyunca bu defa sorun Turkcell'de diye düşünmeye başladım. Demek ki verdiği kampanyaları sömüren çok olunca benim gün içinde atacağım 3-5 sms'de etkileniyor.
  • Dün benimde sorun vardı smslerde.
  • Aynı sorun bi süredir bende de var. Bi konu açıp yazdım bu konuyu görmemiştim :S

Mesajı atıyorum gitmiyor sonra bitane daha atınca beraber gidiyor. veya gelirkende aynı şekilde...

Turkcell'e hiç yakışmıyo...
  • Mail kampanyası flnmı düzenlesek ya... Mesajı atıyosun gitmiyo karışdaki senden bekliyo sen karşıdakinden... Çok berbat bi durum...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.