Şimdi Ara

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası Haftalık 2GB Hediye! (sona erdi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
1.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ​BiP #senyapdiye kanalına gelerek haftanın görevi ile Paycell uygulamasından fatura ödeme, TL/paket yükleme, Paycell Kart bakiye yükleme ya da İstanbulkart bakiye yükleme işlemlerinden birini yapan müşterilerimize haftalık 2 GB hediye!

Kampanya 6-12 Temmuz 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.

Kampanya tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak BiP #senyapdiye kanalına gelerek haftanın görevi ile Paycell uygulamasından fatura ödeme, TL/paket yükleme, Paycell Kart bakiye yükleme ya da İstanbulkart bakiye yükleme işlemlerinden birini yapan müşterilerimize haftalık 2 GB hediye kazanıyor.

Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydalar yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez.

Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir.

Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.

Bir müşteri kampanya süresi boyunca sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad, soyad, telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir.

Turkcell ve Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/senyapdiye-paycellden-islem-yap-kazan-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 15 Temmuz 2020; 14:35:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlamadım.

kim kimi yapıyor ?

Birşey biliyorsam, o da Turkcell bedava yapmaz.

Hem yapar hem de parasını alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 6 Temmuz 2020; 13:58:32 >
  • İstanbul kart en az yükleme ne kadar acaba. Ve belli tutara diye bir ibare yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Minimum 5 TL,
    Paycell Karta Bakiye Yükleme 10TL,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paycell karta eft ile yükleme yapılmıyor sanırım? Denedim olmadı da.

• Rahat tarife kullanıyorum paycell ile ödeme yapılıyor mu acaba hiç birşeye izin vermiyor genelde rahat tarife ama

• Paycell karta bakiye yükleme yapan deneyen var mı 10 TL yüklesek karta geliyor mu?

• takdag90 kullanıcısına yanıt
    Niye gelmesin, banka kartı ile komisyon almadan yüklüyorum.

• %1 komisyon almiyor mu Hocam ?

• hydraman kullanıcısına yanıt
    Coronadan dolayı kaldırdılar

• paycell bu sefer şaşırttı hemen 2gb yüklendi , paycell uygulamaya hesaptan 10tl yükledim aylık 1tlcik paycell öpücüğünden sonra 2gb bipten aldım

• eft ile 1 kuruş göndersem kampanya olur herhalde. google ödemesi yaptım 2tl extra hold koydu 1 aydır iade olmadı. 1tl de aylık bedel almasını istemiyorum.
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    Az önce 10 TL yükledim 2 GB tanımlandı

• Favorilere aldım. 12sinde çok lazım olacak. Faturalıda ek internet paketleri deli gibi pahalı.

• Geçmiş haftanin hediyesini al butonu kalkmis. Bosuna para yuklemis olduk.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.