Şimdi Ara

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 25 GB Hediye (yoğun istek üzerine yeniden başladı!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
13
Favori
30.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GlamourSS

Net paylaşımına 9 lira almadı, hesabıma hızlı giriş yaptığım içinde almamış olabilir.

Alıntıları Göster
    İnternet paylaşımında dikkat edin, paylaştığım biri gollercepteye girdi, hızlı giriş yaptığım için benden bağlanan kişi kendi telefonundan girince benim numaramla hızlı giriş yapmış oldu.

Muhtemelen dağıttığın kişiler senin yerine hesabım uygulamasına girerek her türlü işlemi yapabilir, buna dikkat edin, bilmediğiniz kişilere paylaşım yapmayın.
  • günlük kelimesini görünce kanalı takibi bıraktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Herkes birşey demiş fakat böyle ufak tefek şeyler türkcelde çok var. Mesela süpriz nokta, gnc çatlat, goller cepte gol başı 100mb , salla kazan, dergilikten dergi indirmeye hediye vs... uzar gider böyle.

Hepsini alan biri de zaten internetsiz kalmaz.
    Nasıl internetsiz kalmaz? Haftalardır ne GNC'den ne de salla kazandan adam akıllı bir şey gelmedi. GNC'den saatlik internet geliyordu artık 3 defadır o da '1 TL karşılığında 1 gb internet kazandınız' diyor. Salla Kazan zaten anca BİP'ten dakika versin...
    2-3 ay önce böyle değildi. Paket satışları düştü, hediyeler azaldı demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pc332 -- 28 Ocak 2019; 22:49:49 >
  • Uyarı için teşekkürler, sürpriz nokta alabilsinler vs diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Herkes birşey demiş fakat böyle ufak tefek şeyler türkcelde çok var. Mesela süpriz nokta, gnc çatlat, goller cepte gol başı 100mb , salla kazan, dergilikten dergi indirmeye hediye vs... uzar gider böyle.

Hepsini alan biri de zaten internetsiz kalmaz.
    Oyun mu oynayacak hocam millet her dakika sacma yani sanki oyunda level kasicaz o bu olsa nolucak direk versin kullanalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizyde 25 sarki dinledim, durumumda oyuna katilmadin diyor, bu nebicim uygulama...

• 30 sn lik olarak dinlesek olur mu acaba, Fizy üyeliğim yok

• mickey444 M kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam ben denedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPoint kullanıcısına yanıt
    Banada geldi teşekkürler:) evde wifi yok,benim için ilaç gibi geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Oyun mu oynayacak hocam millet her dakika sacma yani sanki oyunda level kasicaz o bu olsa nolucak direk versin kullanalim.

Alıntıları Göster
    Bu saydıklarımın herbiri 1-2 dakikalık işler. Oyun oynayıp level kas demiyorum ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 29 Ocak 2019; 12:29:54 >
  • hediye internet paketi hemen mi yükleniyor yoksa biz şimdi yükle diye istekte bulunana kadar bekletebiliyor muyuz? Yedekte tutup pektimiz bittiğinde devreye alabiliyorsak işe yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 29 Ocak 2019; 12:38:16 >
  • Bu nasıl oluyor fizy uygulamasinda 50den fazla müzik dinledik hediyeyi al dedigimde " Henüz oyuna başlamamışsın" sorun nerde , mobil data kullanilmayacak mi ,wifi den mi dinleyeyim ?

• cnkst kullanıcısına yanıt
    ben gece bıraktım sabaha kadar şarjdayken çalmış durmuş sabah bipten hediyeyi al diyorum aynı uyarıyı bana da verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkst

Bu nasıl oluyor fizy uygulamasinda 50den fazla müzik dinledik hediyeyi al dedigimde " Henüz oyuna başlamamışsın" sorun nerde , mobil data kullanilmayacak mi ,wifi den mi dinleyeyim ?
    Mobil veriden dinlemek zorundasın, wifi'dan dinlersen işe yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Mobil veriden dinlemek zorundasın, wifi'dan dinlersen işe yaramıyor.

Alıntıları Göster
    dundeen beri mobil den 100+ oldu heerhangibir geelişme yok, nedendir

• quote:

dundeen beri mobil den 100+ oldu heerhangibir geelişme yok, nedendir

Alıntıları Göster
    Müşteri hizmetlerini ara ve bunu belirt. Muhtemelen uygulama üzerinden yazın diyecek ancak öyle çözülür. Gerçi müşteri hizmetleri de fizy kullanımlarınıza bakıp sınırı geçtiğiniz için manuel tanımlayabilir.

Mesela ben 25 küsür şarkı dinledim aldım ama 5dk sonra eşimin hattında olmadı. Uygulama hata verip kapanıyordu. Sizde de bu tarz birşey olmuş olabilir.

• quote:

Müşteri hizmetlerini ara ve bunu belirt. Muhtemelen uygulama üzerinden yazın diyecek ancak öyle çözülür. Gerçi müşteri hizmetleri de fizy kullanımlarınıza bakıp sınırı geçtiğiniz için manuel tanımlayabilir.

Mesela ben 25 küsür şarkı dinledim aldım ama 5dk sonra eşimin hattında olmadı. Uygulama hata verip kapanıyordu. Sizde de bu tarz birşey olmuş olabilir.

Alıntıları Göster
    hata vermeedi bende, sesler hafızada gibi netten keesintisiz çalışıyor

• quote:

hata vermeedi bende, sesler hafızada gibi netten keesintisiz çalışıyor

Alıntıları Göster
    Mh ulaşın o halde. Bir şekilde çözerler, mağdur olmazsın

• quote:

Mh ulaşın o halde. Bir şekilde çözerler, mağdur olmazsın

Alıntıları Göster
    siz başvurdununuzmu eşinizin hattı için, yarın bip mh dn yazarım,

• quote:

siz başvurdununuzmu eşinizin hattı için, yarın bip mh dn yazarım,

Alıntıları Göster
    Evde sınırsız var diye uğraşmadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.