Şimdi Ara

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 25 GB Hediye (yoğun istek üzerine yeniden başladı!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
14.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durumun izlenebilmesi ve hediyeyi istediğimiz zaman talep edebilmemiz güzel düşünülmüş, boş bir vakitte yapılacakları yapıp ihtiyaç durumunda hediye istenebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

Arkadaşlar Fizy den 5 10 sn şarkı dinledim 25 30 kere ama durumum a tikladigimda henüz oyuna baslamamissiniz diye uyari veriyor. Tekrar denedim sonuç gene aynı. Nerede yanlış yapıyorum acaba?
    bende de durum aynı, sonra kontrol edeceğim

• Az önce fizy hediyesini verdi, 25 şarkıdan az dinledim 17-18 şarkı anca oldu. Bende de oyuna başlamadınız diye uyarı veriyordu, bıraktım. Sonra bip mesajı geldi görev tamamlandı diye.

Can hıraş uğraşıyorlar bip’i kullandırmak için :)

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    ben de arka plana aldım sesi kıstım ard arda 30 şarkı çalmış free hesap olduğu için 30 saniye, henüz gelen giden yok

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Tam uzunlukta şarkılar dinleyince geliyordur belki de, bu da fizy üyeliği vermek için bir yöntem :)

• Saçmalıktan başka birsey degil

tam uzunlukta şarkı yok ki, günlük internet için üyelik mi alıcam kalsın

şimdi geldi görevi tamamladın diye, duruma tıklayınca yine oyuna başlamamışsın diyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 29 Ocak 2019; 12:45:6 >
  • Günlük nedir abicim ya, küfür gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye carki geldi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

tam uzunlukta şarkı yok ki, günlük internet için üyelik mi alıcam kalsın

şimdi geldi görevi tamamladın diye, duruma tıklayınca yine oyuna başlamamışsın diyor ama
    günlük hediye vermesi de zaten pek uğraştığına değmiyor :)
    aynen öyle, acil bi durum olacak ki anca işine yarasın, şunun yerine haftalık 1gb verse daha iyi

kaşıkla veriyor gene herzamanki gibi, bu kampanyalar da olmasa kimse bip'in yüzüne bakmayacak :)

bu arada hediyeleri istediğimiz zaman tanımlayabiliyoruz dimi?
    evet istediğin zaman talep edebiliyorsun

tamamdır biriksin o zaman acelesi yok :)
    diğer haftaya geçildiğinde bu hafta kazandığını alabiliyor musun bilmiyorum, eğer haftaya denersen bize de bildir

haftaya kadar bekleyeceğimi sanmıyorum yanmasın şimdi durduk yere :) herhalde o hafta içinde alınması gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

haftaya kadar bekleyeceğimi sanmıyorum yanmasın şimdi durduk yere :) herhalde o hafta içinde alınması gerekir
    ben de orasını tam anlayamadım, o hafta içinde alınmalı dememiş hiç, genel olarak şu ifade var. sanki şu an kazandığımızı 31 marta kadar alabilirmişiz gibi
    Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler, hediyelerini 31.03.2019 tarihine kadar BiP uygulamasındaki kampanya kanalından hatlarına yükleyebileceklerdir. 31.03.2019 tarihine kadar katılımcı tarafından hatta yüklenmemiş hediyeler deaktif olacak ve bu tarihten sonra kullanılamayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

ben de orasını tam anlayamadım, o hafta içinde alınmalı dememiş hiç, genel olarak şu ifade var. sanki şu an kazandığımızı 31 marta kadar alabilirmişiz gibi
    Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler, hediyelerini 31.03.2019 tarihine kadar BiP uygulamasındaki kampanya kanalından hatlarına yükleyebileceklerdir. 31.03.2019 tarihine kadar katılımcı tarafından hatta yüklenmemiş hediyeler deaktif olacak ve bu tarihten sonra kullanılamayacaktır.

Alıntıları Göster
    Denicem ben bunu, 4 şubatı yapıp almayıp 11 şubattakini yapıp aldıktan sonra eger hala duruyorsa onuda alıcam

Ama o bilgiye göre 31 marta kadar sorunsuz istediğin zaman alabilmek gerek.

O yazıyı bi ss alayım, katakülleye getirmesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 30 Ocak 2019; 3:52:20 >

• Haftanın koşullarını sağlayan müşteriler o hafta içinde sadece 1 kez hediye almaya hak kazanacaklardır.

Şu bilgi sıkıntılı

Yani bu hafta yaptım almiyim bidaha ki hafta ikisini bir alırım diye düşünürsek patlayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 30 Ocak 2019; 3:57:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.