Şimdi Ara

TURKCELL SEKRETER SERVİSİ VURGUNU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
13
Favori
47.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende zamanında btk şikayet ettim. Ama şikayet eden az galiba hala düzeltmediler. Btkda iş yok. 'Senin her yöne dk varsa birini aradığında senden hiç bir şekilde ücret alamaz.' kararı var ama uygulayan yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Soygun çok ciddi şekilde devam ediyor. Faturalı hatlarda özellikle.
  • 6 aydır faturaliyim 5 ay Sekreter 1.5 TL
    3 ay ödemeli ara 3.49 yansıdı faturaya.
    Zaten ben 3.50 TL arayan kişiye göndersem konuşurum birde paketten düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hergün karşılaşıyorum sekreter servisizedeler ile. 30 liralık faturası 80 gelen bile var. Yaşlı, bu servisi bilmiyor ve daha bir sürü şey. Benim tek anlamadığım, BTK nın bu duruma sessiz kalışı.
  • 30tl paket yaptim annem yasli telefonu cok eski 100tl her ay anneme fatrua geliyor 30tlik paket 100 tl sikayet ettim simdi 55 tl gelio 30tlik paket 55 ek hic birsey istemiyoruz diyoruz turkcell kulanmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evde üç tane turkcell hattı var, hepsinde kapattım ve tembih ettim aradığın kişiye ulaşılmıyorsa sinyal sesini geçirme diye, yapabileceğimiz başka bir şey yok maalesef.

• Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Turkcell'in lider olduğu tek şey fiyatları, vodafone ise kalite olarak yerlerde sürünüyor, türk telekom'un ara sıra yaptığı saçmalıklar olmasa türk telekom fiyat içerik olarak en iyisi. Çekim konusunda ise türk telekom eski avea gibi değil, hatta bulunduğum kırsal alanda vodafone yok, turkcell bahçede var kapalı alanlarda yok, türk telekom ise 3G de full çekiyor.
  • Birkaç ay önce ben de 1-2 ay birkaç tl kaptırdım bu lanet servise sonra fark edip müşteri hizmetlerini aradım iptal ettirdim. Ondan sonra başka bir operatöre gidip geldim bugün hattım açıldı aklıma geldi arayıp iptal ettireyim dedim;
    M.T: Kadir bey bu servis iptal edilemez
    Ben: Neden?
    M.T: Çünkü bu karşı tarafın servisi onların hattına tanımlanan bir şey
    Ben: kahkaha attım önce sonra hanımefendi öyle bir şey olamaz çocuk yok sizin karşınızda. Ben bunu birkaç ay önce iptal ettirmiştim o zaman rehberimdeki kişilerin mi servisini iptal ettiniz yani?
    MT: Kadir politikalarda değişiklikler olabiliyor.
    Ben: Yani yalan konuşuyorsunuz hani karşı tarafın özelliğiydi flan flan
    MT: Hayır yalancı olduğumuzu düşünmenizi istemeyiz.
    Ben: O zaman dolandırıcı olduğunuzu düşünürüz bizde Turkcell işte kimden 1 lira 2 lira koparırsa sonuçta milyonlarca abone var böyle mi siz zengin oldunuz?
    MT: Kadir bey farklı bir konu var mı yardımcı olabileceğim?
    Ben: Daha yardımcı olamadın ki neden başka konuya geçeceğiz? Yalancı olduğunuzu mu kabul ediyorsunuz dolandırıcı olduğunuzu mu size nasıl hitap etmemi istersiniz?
    MT: Kadir bey kapatmak zorundayım.
    Ben: Ha birde yüzüme kapatacaksınız telefonu
    MT: Hayır Kadir bey öyle ...
    Cümlesini bitirmeden ben kapattım, küfür edemedim bari küfür gibi final yaptım.
    Olan benim liracıklara olacak gibi.
    Hayırlı günler.

• Uygulama çağrı ayarlarından iptal etseydiniz
    TURKCELL SEKRETER SERVİSİ VURGUNU

Kalitelerini belli etmişler yine

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Uygulama çağrı ayarlarından iptal etseydiniz

Kalitelerini belli etmişler yine
    Bizim konuştuğumuz "arayan sekreter servisi"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oda aynı şey buradan kapan mıyor mu

• bugün 1, 5 tl kesmişler habersizce.
  • telefon ayarlarından direkt kapatmak bence de en mantıklısı. ayrıca birine arayıp da ulaşamadığınızda zaten sesli mesaj bırakabileceğiniz ve bunun ücretli olacağı söyleniyor hiç mi dinlemediniz birini ararken ulaşamayınca telefonu bırakıp gidiyosunuz heralde
  • Soygun son hiz devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Yıl önce konuyu açmışım, yüz kez btk ya ve başka yerlere şikayetde bulunmuşum ama bu yasal soygun hala devem etmekte.
  • kulakver kullanıcısına yanıt
    Takip etmesi sorun değil, ben de hiç mesaj sesini dinlemem kapatırım. Ancak buradaki sorun arayan kişinin dakikası olmasına rağmen paketinden harcanmadan direkt ücretlendirilmesi.

Öğretmenim, zaman zaman öğrencilerim velilerini aramak için telefonumu istiyor. Veriyorum haliyle farkında olmadan sinyal sesini duyuyorlar. Ben de ancak ay sonu faturada haberdar oluyorum.

Gerçekten bu soyguna biri dur desin. Sekreter servisini açık tutan adam ödesin anlarım ama arayan kişiye lira yazmak ne demek yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

BTK ya defalarca şikayet ettim. BTK nın yaptığı tek şey, şikayeti Turkcelle iletmek. O kadar. Bunu neden yapıyorsunuz diye sormak, ceza vermek falan yok.
    Çok haklısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak190591

Takip etmesi sorun değil, ben de hiç mesaj sesini dinlemem kapatırım. Ancak buradaki sorun arayan kişinin dakikası olmasına rağmen paketinden harcanmadan direkt ücretlendirilmesi.

Öğretmenim, zaman zaman öğrencilerim velilerini aramak için telefonumu istiyor. Veriyorum haliyle farkında olmadan sinyal sesini duyuyorlar. Ben de ancak ay sonu faturada haberdar oluyorum.

Gerçekten bu soyguna biri dur desin. Sekreter servisini açık tutan adam ödesin anlarım ama arayan kişiye lira yazmak ne demek yahu.
    Bu soyguna kim dur diyecek o zaman?

Btk'da bir şey demiyorsa.

• SEKRETER IPTAL 2200 göndermeniz gerekiyor. Yukarıdaki arkadaşın attığın Ss ile birebir alakalı değildir.
    Yıllardır faturalıyım açık özellikle açık tutuyorum bir kere bile yakalanmadım. Telefona kilit koymanız tavsiye ederim cebinizde tuş açılıp birini arayabilir. Üzerime kayıtlı benim kullanmadığım 2 türkcell faturalı hattın bu özelliği kapalı çünkü dikkat edemiyorlar.

• Bu sorun hala devam ediyor mu arkadaşlar? Hattımı yeni turkcell e taşıdım. Konuyu baştan sona okudum benim anlamadığım nokta şu mesela ben biriyle konuşurken başkası beni aradı ve karşı tarafa da aradığınız kişi başka biriyle görüşüyor anonsu gitti bunun için bile mi bizden para kesiliyor? Sanki yukarıdaki arkadaş öyle yazmış.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.