Şimdi Ara

Turkcell sarı kutu kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
10.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başlıl sahibi sağolsun. böyle bir kampanyanın varlığından buradan haberdar oldum. kazandığım 1400 kusür puanla aylık heryöne 1000 sms aldım. geriye puan arttı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

quote:

Orijinalden alıntı: WISELY

şimdi bende en az 15 yıllık 3 tane turkcell hat var bana turkcell hissesi verseler olur

Dostum sen sermaye ortağı olmuşsun ama para koyan taraftasın, kar payı alan tarafta değil

telefon faturası vergiden düşülebilen bir şey sen üzme tatlı canını öyle ufak şeylere
  • yeni hediyeler gelse iyi olur ya
  • kahve bile kalmamış. Madem müşteri memnuniyeti için bir kampanya organize ettiniz kotayı bu kadar düşük tutmasaydınız.
  • Burger King kodları çalışıyor arkadaşlar, 10-15 tane almıştım bugün 4 tanesini harcadım.
  • İşe yarar hiç bir şey yok. Saçma saçma şeyler var. Babam 5194 gündür Turkcell'li ama alacak bir şey yok...
  • Daha sonra da olur böyle bir kampanya, işinize gelen paket yoksa kullanmayın.
  • Anahtarlık ve kalem elime ulaştı. Kalem tasarımı süper kulaklarını havaya kaldırınca kalem açılıyor.

• quote:

Anahtarlık ve kalem elime ulaştı. Kalem tasarımı süper kulaklarını havaya kaldırınca kalem açılıyor.

evet :) güzel olmuş kalem
  • Arkadaşlar ben sinema bileti aldım ama mesaj telefonum tamire gidince silinmiş. Bunu Turkcell sitesi veya başka yerden öğrenme şansım yok mu?Mındar mı oldu puanlar şimdi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Gezmiş

Burger King kodları çalışıyor arkadaşlar, 10-15 tane almıştım bugün 4 tanesini harcadım.

Burger King için link varmı?
  • 7 yıllık hat benimde sms alayim bari

• quote:

Orijinalden alıntı: darkshark

çok temiz kampanyaydı, ama o hediyeleri tekrar geri koymazlarsa bir çok insan saçma sapan hediyelere mahkum kalacak...

Saçma sapan hediyeleri almak istemeyenler daha uzun süre Turkcell abonesi olmak zorunda kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

13 yıllık turkcell hat taşıdım böyle hediye vereceğine ucuz tarife yapsın hiç hediye vermesin bende hattı taşımayım en doğrusu bu.

+1
  • 50 liralık VINN indirimi kampanyasından faydalanmak neredeyse imkansız. Her gittiğim TIM ya bize kampanyanın talimatı gelmedi dedi yada post cihazı gelmemiş. Hepsi Cevahir, Profilo gibi yerlerdeki TIMlere gidin diyor. Cevahir deki TIM de durumdan habersiz. Sanırım 2000 puan boşa gidecek. Sarı Kutu olmamış Turkcell

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Gezmiş

Burger King kodları çalışıyor arkadaşlar, 10-15 tane almıştım bugün 4 tanesini harcadım.

Burger King için link varmı?

linki kaldirdilar

• ne tür internet paketleri var
    mobilim bakamıyorum

• ya faturalılara 6 aylık 6.000 sms 1000 puan faturasızlara aylık 1000 sms 1000 puan
    faturalılara 6 aylık facebook 500 puan faturasızlara aylık face facebook 250 puan

ve yeni hediyeler ne zaman yükleniyor ?
  • quote:

50 liralık VINN indirimi kampanyasından faydalanmak neredeyse imkansız. Her gittiğim TIM ya bize kampanyanın talimatı gelmedi dedi yada post cihazı gelmemiş. Hepsi Cevahir, Profilo gibi yerlerdeki TIMlere gidin diyor. Cevahir deki TIM de durumdan habersiz. Sanırım 2000 puan boşa gidecek. Sarı Kutu olmamış Turkcell

Burada yazdıklarımdan sonra azmettim. Dedim bende bu kampanyadan yararlanacağım, kampanyanın amacı ise şu eski fiyatlarını bilenler bilir Anahtar Teslim VINN lar daha önceden 79 TL idi. Şu anda 129 TL civarında bu kampanya sayesinde eski fiyatından almış oluyorsunuz bir nevi. 5 tane TIM gezdim çoğu kampanyadan bir haber çalışanlar ile dolu. Profilo Alışveriş Merkezindeki TIM'deki kız merkez ile konuştu baya şansını denedi ama yazılımsal bir post makinesi sorunundan dolayı işlemi yapamadı. Uğraşları için kendisine teşekkür ederek oradan ayrılmadan en kesin sonucu nereden alabileceğimizi sorduk bize Kanyon Alışveriş Merkezindeki TIM'in Turkcell'in kendi ana bayii olduğunu oraya gitmemiz gerektiğini söylediler. Neyse Kanyon'a gitmiş olduk sayesinde. Şu anda o VINN'dan yazıyorum. VINN en son sürüm olan E353 versiyonu web arayüzü var baya güzel üzerinde çalışılmış bir modem. Bu arada kredi kartı ile almak isteyenler nakit götürsün yanında en az 20 TL internet paketinin fiyatını nakit alıyorlarmış.

Vee bu kampanyadan yararlanmak isteyenler benim gibi TIMlerde gezip akıl sağlığınızı zorlamayın direkt Kanyon'a gidin.

• 2 sene evvel 1 aylığına vodafone'a geçip tekrar turkcell'e dönmüştüm. Hattın ilk açılışı 1999 olduğu halde 747 puan gösteriyor.
    Hoş zaten alacak birşeyde kalmamış. :) Yinede konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Sonradan gördüm. Numara taşıyanlar için taşıma sonrası günler geçerliymiş.
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/TurkcellliOlmak/sari-kutu/Sari-Kutu-Nedir.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 27 Kasım 2012; 21:03:54 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.