Şimdi Ara

Turkcell sarı kutu bedava milli takım forması veriyor (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
26
Favori
48.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • site sürekli patlıyordu zaten yoğunluktan , zar zor yarım saatte 1 tane alabildim kırmızıdan çok şükür .

2. için kod alayım dedim stok bitmiş .Çok geç haberimiz oldu kampanyadan yoksa çoktaaannn ...

Bu kadar süre dayanması bile bir mucize , parça pinçik ettiler vallahi kampanyayı ...
  • Formalar ikinci kalite olmasın? Ayrı bir linkte satılıyor çünkü? Ben pek sanmıyorum futbolcuların sahada giydiği formanın aynısını yollasınlar?
  • Şimdi turkcell kod stoğu mu bitti yoksa formalar mı? Elimizde kod varsa alabiliyor muyuz formayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

Formalar ikinci kalite olmasın? Ayrı bir linkte satılıyor çünkü? Ben pek sanmıyorum futbolcuların sahada giydiği formanın aynısını yollasınlar?

hocam olsa nolacak bedava aldık sonuçta
  • Mesajına cevap gelmeyen var mı? Şifre de gelmedi stok bitti mesajı da 2 saat oldu gelen giden yok
  • 10 ar tane alan ac gözlüler Allah belanızı versin işinize gelince biz türküz kendi milletimiz biriz falan dersin bu kadar yüzsüz olunmaz alıcak hepsini satacak sizin gibi türke lanet olsun
  • Arkadaslar elinde fazla kodu olan varsa bi tane bize gondersede sevinsek, sevindirin bu garibi be ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlarca tane alan arkadaşların umarım gözleri doymuştur.
  • kod olan varsa verebilir mi?
  • cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Bana gelmedi usta

• puan gitti ama kod gelmediyse yardım sekmesinde canlı hizmetten yazın tekrar sms atarlar. kod stokları bitti, koskoca tffden forma bitmez heralde
  • üye olmadan 1 tane alabildim. sipariş detaylarını nereden göreceğim acaba? sipariş numarasını girebileceğim bir yer varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

Formalar ikinci kalite olmasın? Ayrı bir linkte satılıyor çünkü? Ben pek sanmıyorum futbolcuların sahada giydiği formanın aynısını yollasınlar?

hocam olsa nolacak bedava aldık sonuçta

( Sonunda kullanabildim )

• burası sıcak fırsatlar .

burada sadece hızlı olan kazanır !

• bu yılın tek sıcak fırsatı
  • Fazla kodu olan varsa alabilirim, karşılığında 1000 puana kadar bir sarı kutu ürünü verebilirim
  • benim gibi kodu elinde patlayanlar ne yapacak, puan iade talep formu mu dolduracağız.
  • Formları anneannem'in koduyla aldık o bize hediye etti,ben bir adet kendime 1 adette kuzene aldım onada doğum gününde ben hediye vericem

Turkcellin herhalde tek adam gibi kampanyasıydı desek doğru söylemiş oluruz

• 2 iç saha bir turkuaz çatlattım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.