Şimdi Ara

Turkcell sarı kutu bedava milli takım forması veriyor (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
26
Favori
48.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldım sonunda alamasam gözüm açık gidecektim 😊😊
  • Beyler ürünün bedeni olmazsa değişim yapabiliyor muyuz?
  • Hayırlı olsun bi kampanyanın daha içine edilmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buradaki mesajlar daha 2. sayfaya geçmemişken 2 kodumu da aldım; sonra üyelik alayım dedim tff den. üyeliği aldım, aktifleştiremedim site göçtü. ama az evvel 2 siparişimi de ayrı ayrı geçtim, kargo ücretsiz.

tişikkirlir tirkcill milli takımlar sponsoru olmak bunu gerektirir

alamayanlar için üzgünüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

quote:

Orijinalden alıntı: Osliloskop

quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

Orijinalden alıntı: Thema

site kendine geldi beyler alın rahat rahat

alamıyorum ben hala

Yalan hocam.Yarım saattir düzelmedi site bende.

Ne yalanı kardeşim ben şu an girebiliyorum rahatça , hata vermiyor site yalan borcummu vardı size?

Kampanya sayfası uzun süredir açılmıyor.Giriş yapınca da kampanya gözükmüyor.Siz daha önce almışsınız herhalde.

• Goremedim boyle bir kampanya ama bitmis buyuk ihtimalle! Turkcell'in sacmaligi bana gore, yillardir faturali hat kullaniyorum, o kadar para oduyorum ama turkcell'e yeni gelen adam benim onume gecip formayi aliyor! Aboneleri belirli gruplara ayirip soyle bir kampanya basladi veya baslayacak bilginiz olsun demesi lazim. Ornegin Platinum uyelerine veya Profesyoneller kulubu uyelerine daha onceden haber verilip daha esnek sartlar getirebilirler!
  • az önce bir l beden birde xl beden aldım kardeşimle bana haber verene tşkler
  • 2 kırmızı 1 mavi beyaz forma aldım güzel oldu aç gözlü davranıp daha 3-4 kod alanilirdim ama almadım neyse güzel fırsattı.

• kod kullanmıycak yada satıcak olan varsa pm atsın mecbur alamadık bizde
  • Kırmızı olan hoşuma gitti. S beden aldım inşallah olur. Olmazsa değişim yapabiliyor muyuz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmdnz05

Goremedim boyle bir kampanya ama bitmis buyuk ihtimalle! Turkcell'in sacmaligi bana gore, yillardir faturali hat kullaniyorum, o kadar para oduyorum ama turkcell'e yeni gelen adam benim onume gecip formayi aliyor! Aboneleri belirli gruplara ayirip soyle bir kampanya basladi veya baslayacak bilginiz olsun demesi lazim. Ornegin Platinum uyelerine veya Profesyoneller kulubu uyelerine daha onceden haber verilip daha esnek sartlar getirebilirler!

Platinum musterisiyim. Aylik 185tl fatura oduyorum. Ben boyle bir kampanyayi forumdan ogreniyorum nedense sacmalik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: foggof62

Kırmızı olan hoşuma gitti. S beden aldım inşallah olur. Olmazsa değişim yapabiliyor muyuz acaba ?

o kadar çok alan var ki forum içinde bile değiş yapabilirsiniz heralde hocam 5-10 adet geçtim diyen vardı hepsini aynı beden alacak değil ya
  • Kod kaç haneli acaba ?Bir de bana linksiz geldi giriyorum kabul etmiyor hediye kodu alanına yardımcı olabilecek var mı?
  • stok bitti diye sms geldi turkcell den geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 22 Aralık 2016; 18:59:18 >
  • Allah rızası için kod veren yok mu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

stok bitti diye sms geldi turkcell den geçmiş olsun

çok bile dayandı zaten. kırık bir sinema bileti bile 3000 puan ken formayı 300 puan da yaşatmazlar
  • Kodu alan tff sitesinden sipariş geçiyor imiş

Öğrendik ama geç oldu kod vermiyor artık

Elinde kodu oln tff sitesine girip ordan siparişini geçicek
  • paşalı kullanıcısına yanıt
    Nasıl aldın acil yazarmısın

• Tff linki atarmısınız

• forma bittiğine göre siyah poları da kampanyaya dahil etseler baya iyi olur aslında
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.