Şimdi Ara

Turkcell şansa tıkla kampanyası günlük haftalık internet hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
37.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya 30 Mart – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyaya katılım ücretsizdir ve her müşteri her hafta en fazla 1 kez hediye alabilir.
    Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses müşterileri yararlanabilir.
    Şansa Tıkla Kampanyası’na digital internet sitelerinde ve sosyal medyada Şansa Tıkla reklamlarına tıklayıp ulaşılan sayfada Turkcell hesabına giriş yaparak katılabilirsiniz.
    Kampanyaya sadece ilgili digital reklamdan tıklayarak ulaşılabilir. Ulaşılan bu sayfa bir defa ziyaret edildikten sonra tekrar ziyaret edilemez.
    Giriş yaptıktan sonra açılan bu oyunda 6 emocandan birini seçtikten sonra emocanın elinde tuttuğu pankartta hediye kazanıp kazanılmadığı görülür, sonrasında açılan ekranda hediye görülür.
    Kampanya sayfasında 6 emocan’da birini seçerek şansa çıkan hediye hatta tanımlanır.
    Seçilen emocan sonrası kazanıp kazanamadığı belirtilir.
    Herkes hediye kazanamaz. Her Emocan’ın tuttuğu kartın arkasında hediye yoktur.
    Kampanyaya katılmak için yayınlanacak olan digital reklamlara, reklamların nerede hangi sıklıkta yayınlanacağına Turkcell karar verir.
    Oyunu oynamadan sayfadan ayrılma durumunda tekrar sayfaya ulaşılamaz.
    Hediye kazanan müşteriler belirlenen aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirler.
    Günlük 1GB (24 saat boyunca geçerli 1GB)
    Günlük 2GB Instagram & Twitter (Instagram ve Twitter url’lerinde 24 saat geçerli 2GB internet)
    Günlük 2 GB (24 saat boyunca geçerli 2GB)
    Haftalık 1 GB(7 gün boyunca geçerli 1GB)
    Haftalık 2 GB (7 gün boyunca geçerli 2GB
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/sansa-tikla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell iyice alıştı günlük internet vermeye başta hafta/ay değişiyordu, şimdi neredeyse hep günlük oldu. Sanırım yakında 12 saat, 3 saat, 30 dakika vermeye başlayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salla kazandan 1 saatlik 1 gb aldığım çok oldu
  • Yakinda 30 dakikalik 12 gb internet verir. Dostlar alisveriste gorsun hesabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 747kubimustafa747

Turkcell iyice alıştı günlük internet vermeye başta hafta/ay değişiyordu, şimdi neredeyse hep günlük oldu. Sanırım yakında 12 saat, 3 saat, 30 dakika vermeye başlayacak.
    Birkaç haftadır sadece 1 saat için 1 GB veriyor bana.
  • Reklamları nerden bulacağız

• 3 haftadır salla kazan bile yapmıyorum evde internet sınırsız zaten dışarıda doğru düzgün internete girmiyoruz ancak yaz gelecekte tatil olacakta öyle bitirelim internetini, benim için adam gibi çeksin arayan ulaşsın yeterli napalım saatlik interneti saçma sapan işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 30 Mart 2020; 15:47:3 >
  • CJ11 C kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya hesaplarından

• Bazı hediyeleri azalttıkları için telafi etmeye çalışıyorlar gibi hissediyorum...

Hep Pamuk'u seçerim, hediye çıkmasa da olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

Sosyal medya hesaplarından
    Hocam ben bulamadım. Turkcell in İnstagram ve Facebook hesaplarına girdim ama çıkmadı. Tam olarak nerede görünüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Hocam ben bulamadım. Turkcell in İnstagram ve Facebook hesaplarına girdim ama çıkmadı. Tam olarak nerede görünüyor?

Alıntıları Göster
    Bende baya kurcaladım bulamadım

• Reklamlar henüz yüklenmedi 1 2 güne yüklenir

• 1 saatlik 1 gb kullanıcı ile dalga geçmektir,

• Turkcelli olduğumuz için şanslıyız.

• Her yanı hediye olsa ne olur. Evdeki fiber bağlantısı ayrı cep interneti ayrı bir işkence. 56 günüm kaldı taahhütün bitmesine, telefona geri sayım widgetı kurdum, o derece kurtulmak için gün sayıyorum. 1 sene önce birisi bana gün gelecek böyle söyleyeceksin dese inanmazdım, o kadar memnundum ama özellikle son 6 ay gerçekten her günümüz ayrı bir işkence oldu. Modem kapat-aç yapmaktan düğmesi yalama oldu olacak. MH ni arıyorsun, iyileştirme yaptık tamam düzelmiş olmalı başka bir sorun görünmüyor diyor, hemen hız testi yap diyor ama. Evdeki kablolu, kablosuz bağlanmış her cihazda zırt pırt kopma, bağlantı zayıflığı, yavaşlık ve yüksek ping değerleri çıkıyor. İlk yıllarda müşteri azken gümbür gümbür coşuyordu tabi, müşteri sayısı arttıktan sonra altyapı yetersiz kalıyor ama umurlarında bile değil. Neyse bu konuda derdim ve diyeceğim çok, kendime ve benim durumunda olan herkese sabır diliyorum.

• 10 dk önce hürriyetin sitesinde gezerken çıktı karşıma tıkladım günlük 2 gb verdi taş atıpta kolum yorulmadı teşekkürler turkcell 😀

• ben de gezindim ama bana vermedi. sanırım adblock tan kaynaklı.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Ben mobilden girdim hocam Chrome üzerinden denk geldi

• birisi reklam linkini paylaşabilir mi? birisi paylaşmıştı, sonradan sildi. kimse paylaşmıyor linki, sanki devlet sırrı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.