DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TURKCELL SALLA KAZAN GERİ DÖNDÜ! (YENİ)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
44
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> TURKCELL SALLA KAZAN GERİ DÖNDÜ! (YENİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1068 Mesaj
      20 Mart 2017 01:45:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Üç haftadır dakika verip duruyor. Bu hafta bitti zaten. Geçmiş olsun. Biz de internet verir diye bekliyoruz..

Kampanya 24 nisana kadar uzatıldı!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3776 Mesaj
      20 Mart 2017 01:58:57

Yine uzadıysa ne ala. Tabi her hafta 1000 dakika vermeye devam edecekse bana yine yaramıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      asabikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

''From the ashes a fire shall be waken, a light from the shadows shall spring, renewed shall be blade that was broken. The crowless again shall be king.''

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      20 Mart 2017 10:58:42
      Bu salla kazanı ilk çıktığı zamanlarda da şimdi de hiç kaçırmadan yaptım, hiç internet hediyesi çıkmadı bana da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1706 Mesaj
      21 Mart 2017 01:51:03
      Benim cihazım ve Sim kartım 4.5G uyumlu ama Salla Kazan için hesabım uygulamasına girdiğimde Cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu olanların bu kampanyadan yararlanabileceği uyarısı yazıyor.

Daha önce sorun yaşamadan kampanya başladığından beri hep Salla Kazandan hediye kazanmıştım.

Bu hafta neden böyle bir uyarı verdi acaba?

Telefon iPhone 5s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

“Windows gibiyim, nerde hata yaptığımı bilmiyorum”
    • Teğmen
      168 Mesaj
      21 Mart 2017 02:20:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Benim cihazım ve Sim kartım 4.5G uyumlu ama Salla Kazan için hesabım uygulamasına girdiğimde Cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu olanların bu kampanyadan yararlanabileceği uyarısı yazıyor.

Daha önce sorun yaşamadan kampanya başladığından beri hep Salla Kazandan hediye kazanmıştım.

Bu hafta neden böyle bir uyarı verdi acaba?

Telefon iPhone 5s

Bunun telefonu tanımakla alakası var. Turkcell her telefonu tanımıyor telefonun 4.5G uyumlu olması yetmiyor. Eğer Turkcell mağazalarında satılan ve Turkcell mağazalarındaki firmaların garantisinde olan bir telefon ise (KVK, Genpa, Başarı, Apple Türkiye, Sony Türkiye v.s.) genelde telefonu tanıyor.

4.5G yazıp 2222 numarasına sms gönderin. O zaman sim kart ve telefon ile ilgili bilgi veriyor. Telefon 4.5G uyumlu olmasına rağmen uyumsuz diyorsa uğraşmanız gerekiyor. Yurt dışından gelen ve pasaport kayıtlı telefonları hiçbir şekilde sistem zaten tanımıyor telefonun Türkiye'den alınması ve resmi garantili olması gerekiyor. Telefon Türkiye'den alınma ve resmi garantili olduğu halde tanımıyorsa Turkcell ile görüşüp IMEI numaranızı iletmeniz gerekiyor. Duruma göre 3 ayda bekleyebiliyorsunuz 1 yılda bekleyebiliyorsunuz.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.