Şimdi Ara

TURKCELL SALLA KAZAN GERİ DÖNDÜ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
6.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu defa da her yöne 10.000 dakika geldi, çok az konuşan biri olarak gel de çıldırma, şeytan diyor dakikayı bitirinceye kadar açık bırak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet kontörlü hattıma 4 haftada 2 aylık fizy, bir aylıkturkcel tv, 1 100 dk günlük konuşma verdi.

4 gb netim olan cep hattıma 4 haftada 3 kez net verdi
  • 1 fizy + 1 bipli bişey verdi. Son 1 aydır verdiği 8 paketten 7 si işime yaramadı.

Fizy kolleksiyonu yapıyorum.

1 ayda 3 fizy ne işe yarar ki
  • kardeşimin bana verdiği hatta bip de aramalarda geçerli haftalık heryone 1000 dakika çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya başından beri her haftabaşı salla kazan yapıyorum.Henüz internet gelmedi :D Sürekli dk geliyor.Konuşan biri değilim ayda yılda bir annem babam arar 2dk sürer o da.Öğrenci yurdunda kaldığım için oyun vs. derken mobil interneti çok kullanıyorum sanırım neyi kullanmıyorsan ondan veriyorlar.Sadece 4.5gnin 1.yılı şerefinde paketimdeki interneti ikiye katladılar o geldi o da şansa gelse zaten gelmezdi :D
  • Bavul.com yurtdışı uçak biletlerinde 100 TL indirim kodu verdi.

• Bip indirip kim 1 gb ister i takip edin orada çıkan soruların cevplarını google a da kolaylıkla bulabiliyoruz. 1 gb kazanabilirsiniz. ben 2 kere 500 mb aldım. hep eğlenip hem öğrenip hem net kazanabilirsiniz ekstradan
  • Salla Kazan 01 Eylül 2017 tarihine kadar uzatılmış.

• Salla kazan'dan gelen her yöne dakika'ları kullanamıyorum. extra paketim yok ama kontörden yiyor
  • internet katlamayi 4.5g sim kart olmayip simdi degistirenlere 3 aylik kampanya yapmislar

• Katlanan internet bitmiş 😞

• salla kazan 1 eylüle uzatıldıysa eger turkcelle geçmek için bir sebebim daha oldu umarım yeni kullanıcı olarak sallarken biraz torpilli davranır
  • quote:

Orijinalden alıntı: taher190

salla kazan 1 eylüle uzatıldıysa eger turkcelle geçmek için bir sebebim daha oldu umarım yeni kullanıcı olarak sallarken biraz torpilli davranır

Geçin salla kazandı bipti hediyelerin ardı arkası kesilmiyor. Bipten 50 kişiye mesaj atınca ramazana özel 18 gb veriyor, salla kazanda haftalık 2 gb verdi toplam 20 gb var şuan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım ayında taşımıştım numaramı Turkcell'e. Gerçekten hediye internetlerin ardi arkası kesilmiyor. Normalde tarifemde 10gb var ama hiçbir zaman 20 gb altına düşmedi verdikleriyle. Hepsini kullanamıyorum bile. Üstelik fizynin internetinden harcamamasini, bip icin, tv+ plus icin, Dergilik ve lifebox icin verdikleri ekstra 5er gb'lari hesaba katmıyorum bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde 3. Günüm turkcell'de (daha salla kazanıda kullanamadım kullanmak için gün sayıyorum 😂) ilk defa turkcell kullanıyorum daha önce geçmediğim için çok pişmanım aldığı yüksek meblaları gerçekten hak ediyor bence çok memnunum şuan için ama sanki turkcell tv çok internet yiyor tek canımı sıkan nokta bu , bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

Mesela bugün bana bir mesaj geldi

Platinum TV+ Cep Paketi, Turkcell TV+ TVOD (TCELL), Fatura Takip, Ucretsiz Cep Acik, Ucretsiz Kim Aramis, Super Yurt Disi, Dergilik Servisi, Platinum fizy Muzik Uyeligi kullanmaktasiniz

Bunları yeni öğrendim fatura takip nedir nasıl kullanılır ücretsiz cep açık nedir platinum tv cep paketini ilk defa duyuyorum turkcell tv biliyordum zaten TVOD (TCELL) Bu ne demek açıklarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Ve benim bilmediğim platinumlulara özel neler var mesela şeyi öğrendim paket aşımı olmaması için akıllı durma özelliğini bana 3 tl karşılığında yapıldığını söylemişlerdi ama platinumlulara ücretsiz miş hemen yaptırdım bunun gibi şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUNCH -- 30 Mayıs 2017; 0:27:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serolar98

Benimde 3. Günüm turkcell'de (daha salla kazanıda kullanamadım kullanmak için gün sayıyorum 😂) ilk defa turkcell kullanıyorum daha önce geçmediğim için çok pişmanım aldığı yüksek meblaları gerçekten hak ediyor bence çok memnunum şuan için ama sanki turkcell tv çok internet yiyor tek canımı sıkan nokta bu , bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

Mesela bugün bana bir mesaj geldi

Platinum TV+ Cep Paketi, Turkcell TV+ TVOD (TCELL), Fatura Takip, Ucretsiz Cep Acik, Ucretsiz Kim Aramis, Super Yurt Disi, Dergilik Servisi, Platinum fizy Muzik Uyeligi kullanmaktasiniz

Bunları yeni öğrendim fatura takip nedir nasıl kullanılır ücretsiz cep açık nedir platinum tv cep paketini ilk defa duyuyorum turkcell tv biliyordum zaten TVOD (TCELL) Bu ne demek açıklarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Ve benim bilmediğim platinumlulara özel neler var mesela şeyi öğrendim paket aşımı olmaması için akıllı durma özelliğini bana 3 tl karşılığında yapıldığını söylemişlerdi ama platinumlulara ücretsiz miş hemen yaptırdım bunun gibi şeyler

hocam hayırlı olsun hangi platinium paketi kullanıyorsunuz ne kadar ödüyorsunuz ekstra neler var bende akıllı turbo 7 GB ile platinium arasında gidip geliyorum hattımı taşıycam karar veremedim çekim kalitesi artınca internet kullanımımda artacaktır diye 7 GB yetermi derdindeyim

• Dün numara taşıma ile geldim numara taşıma, turkcell uygulamaları yüklediğim için ve bip ramazan kampanyasından dolayı o kadar çok internet yüklendiki kafam karıştı resmen

• taher190 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce turk telekom kullanıyodum çekmiyodu ben bu yüzden turkcell geçtim Evde telefon çekmiyordu 1 diş 2 diş arasında gidip geliyordu turkcell geçtim maşallah full çekiyo 79 tllik olan paketi kullanıyorum 10 gb 5 gb platinum yeni gelen müşteri hediyesi 15 gb oluyo 1000 dk 1000 sms turkcell lilerle sınırsız konuşma hediyeleri extraları falanda cabası yani öneririm 👍🏻

• Valla benimde öyle hocam neye uğradığımı şaşırdım malum alışık değiliz araptelekomdan böyle şeylere 😂

• valla bende işyerinde kanser olcam bu telekom yüzünden internet bankacalıgı sms ini almak için balkona cıkmam gerekiyor siz düşünün gerisini ama 2 gündür arkadşlar turkcellde çekmiyo demeye başladılar kafa karıştırıyolar bana burda.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.