Şimdi Ara

[Silindi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
19
Favori
48.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 168
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 10 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 62
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-AAD4AAA61 (245 mesaj) Guest-842350F0A (108 mesaj) maaart (27 mesaj) Starforces (23 mesaj) batmanzek (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (243 mesaj) Mobil (403 mesaj) Mini (55 mesaj) Uygulama (258 mesaj) (9 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Rahat 5gb tarifesini kullanıyorum, 32.5 TL ile başladı tarife. Önce 37.5 TL sonra 40.5 TL yaptılar, kc tl'ye kadar gidecek bakalım, muhtemelen operatör değiştiririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zam gelmiş

• %10'a çıkmıştı vergi, tabi zam gelmiştir.
  • Rahat tarifelerden memnunum fatura şişerse bakarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 3 Mart 2021; 17:50:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Rahat 5gb tarifesini kullanıyorum, 32.5 TL ile başladı tarife. Önce 37.5 TL sonra 40.5 TL yaptılar, kc tl'ye kadar gidecek bakalım, muhtemelen operatör değiştiririm.

Merhabalar.

Geçen ay birşey dikkatimi çekti. Ben 6. ayda Rahat 5 gb tarifesine geçmiştim. 3 gb haydi gel kampanyasından gelmekteydi. Fakat geçen ay 3 gb gelmedi. Nedeni nedir? 12 ay gelecekti. Bilgi verir misiniz? Kolay gelsin. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batmanzek -- 8 Şubat 2021; 16:4:57 >
  • Fatura şişmediği sürece memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 3 Mart 2021; 17:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batmanzek

Merhabalar.

Geçen ay birşey dikkatimi çekti. Ben 6. ayda Rahat 5 gb tarifesine geçmiştim. 3 gb haydi gel kampanyasından gelmekteydi. Fakat geçen ay 3 gb gelmedi. Nedeni nedir? 12 ay gelecekti. Bilgi verir misiniz? Kolay gelsin. Teşekkürler.

Alıntıları Göster

Ben de şimdi farkettim. İkinci 3gb gelmemiş

• TKÜ ücretini ödemesek daha memnun oluruz.

• batmanzek b kullanıcısına yanıt
    Paket değişikliği durumunda iptal oluyor. Müşteri hizmetleri arayın yardımcı olur belki
  • Starforces S kullanıcısına yanıt
    Faturasız'daki gibi birikmiyor. İki ayda bir ödüyorsun. Ne güzel işte. Öyle TL yükleyince paranın yarısının gitme derdi yok
  • Internetinden yemeyen TV+ ne zaman gelir acaba? TV+ premium üyesiyim fakat interneti yok.

• Turkcell RaHat →Ana Konu← (Grup İçi Sınırsız) (Her ay günlük 2 GB hediye!)

Turkcell sitesine 12 ay sabit fiyat garantisi ibaresini eklemiş.

• 0537 kullanıcısına yanıt

RaHat paketleri de uçmuşTurkcell RaHat →Ana Konu← (Grup İçi Sınırsız) (Her ay günlük 2 GB hediye!) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

RaHat paketleri de uçmuş 

Aylık telsiz vergisi içinde.

5 GB RaHat ilk geldiği zaman 32 TL civarında idi hocam, yine de bayağı fiyat farkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: batmanzek

Merhabalar.

Alıntıları Göster

90 gün içinde paket yenilenmediyse yani 90 gün paket yüklemeden durduysanız haydi gel hakkın düşer. Bunun dışında 12 ay içerisinde her paket yenileşinde gelmesi gerekir.

Kriter dışı mağduriyet varsa acele 05325320000 dan arayıp talep oluşturtunuz. Telafi ediliyor Turkcell Sizinle vb bir paket yüklenerek.

• Faturalıdan direkt Rahat'a geçilebilir mi? Fiziksel mağazaya gitmek mecburi mi?
  • Bu tarifede iMessage, FaceTime, kim aramış, UpCall kullanımı gibi sorunlar çözüldü mü hala çalışmıyor mu

3 GB 40 TL nedir ya :D komedi

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.