Şimdi Ara

Turkcell Platinum Zorlu PSM Etkinlik Biletleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
9
Favori
16.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Operatör #Turkcell
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

25 Haziran 2018 Massive Attack konseri için geçerli şifre arıyorum
  • 19 20 mayıstaki konserler için satan varsa bana hemen pm atabilir
  • Bilet mevcut mu şuan weval konseri var 25'inde kullanmayacak olan varsa benimle paylaşabilir
  • 11 temmuzdaki Julia&Angus Stone konseri için 1 adet turkcell platinium zorlu kodu arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondersaid_

Bilet mevcut mu şuan weval konseri var 25'inde kullanmayacak olan varsa benimle paylaşabilir
    Merhabalar, ben de weval konseri icin bilet ariyorum ve turkcell platinum var aslinda fakat nasil alindigini tam anlayamadim. daha onceden mi sifreyi almis olmamiz lazimdi? bir de yukardaki etkinlikler arasinda bu etkinligi goremiyorum fakat biletixte satin almak isterken turkcell platinum kategorisi cikiyor. Olayi biliyorsaniz, bilgi paylasabilirseniz cok sevinirim.
  • 11 temmuz angus and julia stone konseri için turkcell platinum şifresi aramaktayım elinde olan varsa yeşillendirsin :)
  • Merhaba. 1 adet platinum şifrem var. 50 TL'den satılıktır. İlgilenenler pm
  • fhfd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreist55 -- 19 Haziran 2018; 11:49:0 >
  • 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreist55 -- 19 Haziran 2018; 11:46:13 >
  • 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreist55 -- 20 Haziran 2018; 16:9:44 >
  • Selamlar, 11 Temmuz Angus&Julia Stone için şifresi olan var mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, 11 Temmuz Angus&Julia Stone için 2 şifre var

• 25 haziran massive attacak konserine bilet arıyorum ilgilenen olursa pm atabilirsiniz
  • 8 Eylül Empyrium konseri için 1 adet bilet arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 29 Haziran 2018; 14:7:27 >
  • eyavrucu E kullanıcısına yanıt
    Şifrelere ihtiyacım var iletişime geçebilir misiniz

• Angus&Julia Stone için 1 adet şifre arıyorum, var ise iletişime geçerseniz çok sevinirim. Teşekkürler..

• Elimde Zorlu PSM'deki etkinlikler için, 5 Temmuz'da Turkcell'den kazandığım 2 adet şifre bulunmaktadır. 100 TL karşılığında ikisini vereceğim. Ödeme; Yapı Kredi, Akbank ve Enpara üzerinden yapılabilir.

• merhaba,

bende de Zorlu PSM'deki etkinlikler için, 5 Temmuz'da Turkcell'den kazandığım 2 adet şifre bulunmaktadır. 100 TL karşılığında ikisini vereceğim. Ödeme; Yapı Kredi, Akbank ve Enpara üzerinden yapılabilir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dorukkocer D kullanıcısına yanıt
    Satıldı mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.