Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandığım ayrıcalıklar konusunda Turkcell faturam neredeyse ücretsize geliyor bayağa güzel ayrıcalıklar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel Devam ediyoruz.. Yeni Platinum kullanıcıları Bekliyoruz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 35'lik paketle aranıza katıldım. Red tarifelerinden geçen birisi olarak sıcak bir artı / eksi belirtmesi yapabilirim. Aklı karışık olan varsa dikkate alabilir.

Red :

+ Fiyat / Performans. Pass olayı gerçekten çok iyi. 20'lik paketinde tüm pass'lar aktif olduğundan aylık 60 GB veri de kullansam ana pakette hala bir sürü internet kalıyordu.

+ Fast Track, Lounge başta olmak üzere kahve dünyası gibi her kullanıcıya hitap eden avantajlar daha fazla.

- Müşteri hizmetleri

- İnternet hızı ve şebeke sorunu

Turkcell :

+ İnternet hızı, gerçekten Türkiye'nin her noktasında iyi hızlar alabiliyorsunuz. İlgilendiğim işler gereği mobil hotspot kullanımım aktif kullanılıyor.

+ Müşteri hizmetleri

+ İnternet dağıtma konusunda oldukça iyiler (hediye)

- Avantajlar genelde her kullanıcıya hitap etmiyor. Kahve hediyesinde olduğu gibi bölgenizde olması lazım. Onu da belirli şartlar altında veriyor mesela.

- Fiyatlar

Bana sorarsanız bulunduğunuz bölgeler içinde vodafone iyi ise, platinum gereksiz bir tercih olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkDmrc -- 29 Aralık 2018; 1:35:58 >

• Salla Kazan hediyelerinde Platinum oldukça bonkör davranıyor sanırım. Normalde saçma sapan hediyeler gelirdi, bu sefer aylık 10 GB internet kazandım :) Bi de Dergilik falan derken 12 GB bedavaya geldi.

Bu arada normalde ayda 2 hakla sınırlı tutulan hediye sinema bileti, eğer ki Paycell'i indirirseniz 4'e çıkıyormuş. Ayda 4 hak gayet ideal bence :)

Müşteri hizmetleri de aşırı hızlı ve ilgili, şimdilik platinumdan gayet memnunum. Sadece Fizy'nin bazı şarkıları 30 sn çalıyor, tam sürüm değilmiş. Apple Music kullanan biri olarak çok dert değil ama Fizy'i tam anlamıyla denemek isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Salla Kazan hediyelerinde Platinum oldukça bonkör davranıyor sanırım. Normalde saçma sapan hediyeler gelirdi, bu sefer aylık 10 GB internet kazandım :) Bi de Dergilik falan derken 12 GB bedavaya geldi.

Bu arada normalde ayda 2 hakla sınırlı tutulan hediye sinema bileti, eğer ki Paycell'i indirirseniz 4'e çıkıyormuş. Ayda 4 hak gayet ideal bence :)

Müşteri hizmetleri de aşırı hızlı ve ilgili, şimdilik platinumdan gayet memnunum. Sadece Fizy'nin bazı şarkıları 30 sn çalıyor, tam sürüm değilmiş. Apple Music kullanan biri olarak çok dert değil ama Fizy'i tam anlamıyla denemek isterdim.
    Sinema kampanyası haftada 2 ayda 8 kez şuan. (Platinum elite bu şekildedir belki bilemiyorum.)
  • BerkDmrc B kullanıcısına yanıt
    Aramıza Hoşgeldiniz. Listeye Ekliyorum..

• 31 aralık gelsede şu sürprizleri öğrensek.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

31 aralık gelsede şu sürprizleri öğrensek.

Bende Onu merak ediyorum. Telefon çıkarsa çıldırırım
    Sanırım Turkcell servisleri Hediyesi olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 29 Aralık 2018; 12:36:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

quote:

31 aralık gelsede şu sürprizleri öğrensek.

Bende Onu merak ediyorum. Telefon çıkarsa çıldırırım
    Sanırım Turkcell servisleri Hediyesi olacak gibi.

Alıntıları Göster
    Normal GB versin yeter

• quote:

Normal GB versin yeter

Doymadı Gözün

• quote:

quote:

Normal GB versin yeter

Doymadı Gözün

Alıntıları Göster
    Bunu sen mi diyosun

• quote:

Bunu sen mi diyosun

• Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü

Hadi bakalım Bol Şanslar..

• Lene kullanıcısına yanıt
    Akşam 8de mağazalar kapanıyor ya, gidemicez. Kaçtı telefon

• quote:

Yarın gidecem artık. İnşallah güzel bir hediye kazanırız.Bundan önce payCell kart çıkmıştı. İşime yaramadı.

• quote:

quote:

Yarın gidecem artık. İnşallah güzel bir hediye kazanırız.Bundan önce payCell kart çıkmıştı. İşime yaramadı.

Alıntıları Göster
    Bol şans

• Hepimize İnşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Salla Kazan hediyelerinde Platinum oldukça bonkör davranıyor sanırım. Normalde saçma sapan hediyeler gelirdi, bu sefer aylık 10 GB internet kazandım :) Bi de Dergilik falan derken 12 GB bedavaya geldi.

3 aydır platinum kullanıyorum. Platinum'dan önce internet 4 gb internetim vardı. Haliyle yetmiyordu. İstisnasız her hafta bip her yöne 1000 dk, her yöne 100 dk, dergilik 5 gb gibi saçma sapan hediyeler geliyordu. Platinium 12 gb pakete geçtim. Tüm paketi bitiremiyorum haliyle. Platinium'a geçtim geçeli her hafta 1 gb instagram, 1 gb youtube, haftalık 1 gb, 3 ay tekrarlı 3 gb gibi hediyeler geliyor. Turkcell tam bir çakal.

• Sizi de Listeye Ekleyim. Tarifeyi yazın da..

• Bugün kahve hediyesi için kalan son tv+ bir türlü dolmadığı için uygulamayı sıfırladım. Şu an uygulama beni platinum elite olarak görmüyor. Bu hatayı yaşayan var mı

https://i.hizliresim.com/jgV6bW.png

https://i.hizliresim.com/5aMy1d.png

Fırsatlardan faydalanmaya izin vermiyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.