Şimdi Ara

Turkcell Platinum Akıllı 25 GB 79 TL ! [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
14
Favori
18.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100 civarı maximum geçirir, geçmek için Turkcell faturasıza geçin, ondan sonra bu tarifeye.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eski Turkcell faturasız hattım ile başvurdum kabul edildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kesin tutar değil mi hocam ? Bu ay turkcell taahütüm bitiyordu.

linkte de şöyle yazıyor,

Lansman tarihi itibariyle son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler bu kampanyadan yararlanamayacaklardır.

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    O yazıyı aldırmayın, prosedür gereği yazı. Geçebilirsiniz.

• Peki hocam taahhüdün bitmesine 22 gün var hemen yarın gitsem geçebilir miyim Türk Telekom’a cezasız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Son ay ceza çıkmıyor diye biliyorum müşteri hizmetlerini arayıp sorun hocam.

• Ben 65 TL biliyordum ama gittiğim diyarda TCELL sms gönderip yurtiçi tarifeni yurtdışında günlük 75 TL' ye kullanabilirsin dedi.

2 gün için yerel operatörle uğraşmak istemedim.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    günlük 50 tl idi zam mı gelmiş

• git gel uğraşmamak için turkcell faturasıza gidip 30 gün bekleyeceğim ama bu paket normal platinum ilanlari arwsinda yok cikmazsa yanariz

• Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Faturasızdan faturalıya geçişe özel olduğundan yok. Siz faturasıza geçin 30 gün bekleyin. Geçersiniz.

• Merhaba. Turkcell faturalı taahhüdüm bitmiş durumda. Yine de faturasıza geçersem şu otuz günlük beklemeyi yapmak zorunda mıyım?

• Hocam ceza yok ama Türk Telekom’a geçerseniz 90 gün çıkamazsınız diyor adam doğruluğu var mıdır

He diyip geçin hocam, onlar prosedür gereği öyle der ama doğru değildir. Ses etmeyin geçin.

• Tamam hocam geçiyorum bende sizin gibi düşündüm

• Arkadaşlar şu an Vodafone'deyim. Şu an için geçebileceğim en uygun paket hangisi? Turkcell'de Akıllı paketler ve Platinum paketler arasında en fiyat performans hangisi? Bu arada online olarak geçiş yapabilir miyim? Sanırım öncesinde faturasız paketlerden birisine geçip daha sonrasında bu paketlere geçebiliyormuşuz. Şu an Türk Telekom'da da pek uygun bir paket yok. O yüzden Turkcell'i tercih edeceğim gibi. Bugün içerisinde işlemleri halledeyim hemen.

Şu an Vodafone'de Red20 tarifesinde 25GB internet, 1000 Dk, 250 SMS, Whatsapp ve Messenger sınırsız kullanıyorum. Vergi dahil 63 lira civarı ödüyorum. Faturanın %20'si de karta geri iade oluyordu.

Bu tarifeye geçmek için ilk işlem Turkcell faturasıza numaramı taşımak sanırım. Bayiye gitmeden numaramı taşımak için online sistem üzerinden numaramı taşırken faturasız paketlerden herhangi birini seçersem Turkcell hattım gelince herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmam seçtiğim faturasız paket için değil mi? Teşekkür ederim.

• şuan vodafone faturasızım. bayiye gidip hattı taşıtacağım sonra açıldıktan sonra uygulamalar arasında bu kampanya çıkacak mı?

teşekkürler.

• Çıkacak hocam,rica ederim.

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Dev 80 var dediğiniz paketler dışında.

• Bu pakete geçmek için Turkcell faturalı hattı, faturasıza taşıyınca banka uygulamalarına girmede sorun yaşanıyor mu ve hat hiç kapalı kalmıyor deği mi?

• autebay A kullanıcısına yanıt

Sim kart değiştirmezseniz bir şey olmaz. Banka uygulamalarında sim kart değişikliği durumunda bloke söz konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.