Şimdi Ara

Turkcell Platinium’ lılara Özel 15GB İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar netlik kazandı, sadece Platinumlılara özel.

Arkadaşımın internet paketi bitmek üzereyken müşteri hizmetlerini aradı, kendisine 3 AY boyunca ayda 5GB, toplam da 15GB internet hattına tanıttılar. Bende müşteri hizmetlerini arayıp arkadaşım böyle bir kampanyadan faydalandı, bende faydalanmak istediğimi belirttim ve bana da aynı kampanyayı tanıttılar. İki arkadaşımda aynı şekilde faydalandı. Faydalanmak isteyen arkadaşlar fırsatı kaçırmasın

Kampanya linki eklendi arkadaşlar;
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/platinum-hediye-5-gb-kampanyasi

Kampanya Ayrıntıları; 50.000 kişi ile sınırlıymış.

-Platinum 10 GB, Platinum 15 GB, Platinum 20 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum 12 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25 GB, Platinum 35 GB paketlerinden birinde, faturalı, bireysel Turkcell’liler 3 ay boyunca geçerli aylık 5 GB hediye internet kazanacaktır.
    Kampanyaya katılım Turkcell müşteri hizmetlerinden sağlanabilecektir.

-Kampanyaya katılım 50000 kişi ile sınırlıdır.
    Paket içeriğindeki 5 GB aktiflendiği andan itibaren 30 gün geçerlidir ve kampanya iptal olmadığı müddetçe 30 günün sonunda yenilenir ve toplam 3 kez sunulur.

-Kampanya faydaları Platinum 10 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum 12 GB paketlerindeki müşteriler Platinum 12 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25 GB, Platinum 35 GB paketleri haricinde bir pakete geçerlerse; Platinum 15 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum 18GB paketlerindeki müşteriler Platinum 18 GB, Platinum 25 GB, Platinum 35 GB paketleri haricinde bir pakete geçerlerse; Platinum 20 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum 25 GB paketlerindeki müşteriler Platinum 25 GB, Platinum 35 GB paketleri haricinde bir pakete geçerlerse; Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum 35 GB paketlerindeki müşteriler Platinum 35 GB haricinde bir pakete geçerlerse sona erer.

-Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.

-5 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.

-5 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

-İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Ücretlendirme periyodu 1 kb’dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WlcmToMyWrld -- 13 Aralık 2017; 23:44:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

teşekkürler. sadece faturalı kullanıcılara mı özel?

Bilgim Yok maalesef, faturalı diğer tarifeleri kullanan arkadaşlar ve faturasız arkadaşlar da denerse netleştiririz konuyu.

• Hocam verdiler derken bedava mi verildi sarı kutu puanı mi düştü ucretliyse ne kadar ödediniz paket degisimi yapıldıysa hangi pakete geçtiniz. Bunlar hep karanlıkta kalan konular. Ozetle böyle baslik olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Hocam verdiler derken bedava mi verildi sarı kutu puanı mi düştü ucretliyse ne kadar ödediniz paket degisimi yapıldıysa hangi pakete geçtiniz. Bunlar hep karanlıkta kalan konular. Ozetle böyle baslik olmaz.

Hocam karşılıksız verdiler, daha nasıl açıklayabilirim.

• Kampanya linki faturalı aboneler Platinum için
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/platinum-hediye-5-gb-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeumyang01 -- 13 Aralık 2017; 21:3:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

Kampanya linki faturalı aboneler Platinum için

Bilgi için teşekkürler, başlığa eklendi.

• Teşekkür ederim bende aradım,tanımlıyoruz dedi

• Müşteri hizmetlerinin tanımlaması kötü olmuş. Şirket hattı platinium. Ben arasam işlem yapamam muhtemelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl platiniumlu olunuyor
  • Çok teşekkür ederim ben de kaptım 15 gb. Müşteri memnuniyeti için yapılan bir kampanya imiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Müşteri hizmetlerinin tanımlaması kötü olmuş. Şirket hattı platinium. Ben arasam işlem yapamam muhtemelen.

Kullanıcı olmanız yetiyor hocam,benim babam adına hat ama işlem yaptırıyorum herzaman

• Aramanız şart değil, platinum uygulamasından canlı desteğe bağlanın mesajla hallediyor canlıdaki temsilciler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradim banada yaptilar katlanan paketimde vardi.iyiki turkcelle gecmisim

• Kurumsal hatlarda geçerli değilmiş kampanya. Müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi ve tanımlamadı.
  • haber veren arkadaşa teşekkürler..
  • Biz düz abonelere yok mu? Fakiriz diye mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberi yok beyler MH'nin. kapatın başka bilen denk gelene kadar uğraşın.. Ben 4 kişi aradım pes ettim sonunda.

Edit 1: Platinumu aradım biz tanımlayamayız dedi.

Hırs 2: Kurumsala olmuyormuş

Edit 3: Bireysele değil kurumsala bu dediler

Edit 4: Kurumsala değil bireysele dediler

7 kişiyle konuştum pes ettim. (hattım kurumsal ama kampanyadan haberi olan yok)

bu nasıl müşteri memnuniyeti için anlamadım, rezillik resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufo -- 13 Aralık 2017; 23:8:1 >
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    Neyi anlaşılmadı ki
    hepsinde demişler ki "bireysel" platinum aboneler yararlanır...
  • Bireysel aboneyim fakat Platinum 10 GB Basın Paketi kampanyaya dahil olmadığından faydalanamadım. Her tarifede geçerli değilmiş maalesef.

• sayenizde aldım teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.