Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brk_41 , brk_41 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.563
Cevap
669
Favori
1.147.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ByTMY kullanıcısına yanıt
    Akıllı Platinum 25 GB

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

20 GB 56 TL var ya da 25 GB 79 TL var hocam. Olmazsa 50 GB 112 TL'de var.

20 gb 56 tl hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    RaHat 20 GB.

• 2 ay önce taahhütüm bitti. Platinum Hoş Geldin 20GB kullanıyordum 99₺'e. Şu an faturam 131₺ olarak geliyor. Malum, mevcut müşteri olduğum için fahiş fiyatlı paketlere geçebiliyorum. Zaten benzer paket Platinum 25GB'i 150₺'e veriyor bana. Taahhüt vermeyip böyle kullansam yine kardayım. Farklı operatöre git gel yapmadan nasıl çözebilirim güzel bir paket? Git-Gel yapmak hala oluyor mu? 1 ay bekleme falan mı var? Bilgisi olan varsa ve yanıtlarsa çok sevinirim.

• Hocam, başka operatöre gidin ve tekrar Turkcell faturasıza gelin, 60 GB + 1500 dk + 1000 sms 101 TL.

• Merhaba, 2.hat olarak bimcell dost xl paketi aldım(20gb internet), sadece internetini kullanıyorum aylık 42tl, turkcell faturalı hattımı ise taahütüm bittiği için faturasıza geçip dev80e geçmeyi düşünyürum böylece aylık 67tl ye toplamda 26gb internet + fazlasıyla yetecek dk kullanım hakkım olacak. Sorum şu; bu paraya şuan bu işlemi yapmak mantıklımı yoksa başka birşey önerirmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dhüngör kullanıcısına yanıt

Turk Telekom Selfy Yeni Sosyal 20 GB + Sınırsız Sosyal Medya = Taahhütlü 74 TL.

74 - 67 = 7 TL

Bu hesaba göre eğer sosyal medyayı çok kullanıyorsanız açık ara Turk Telekom Yeni Sosyal avantajlı ama konuşma 750 dakika. Ayda 750 dk yetmeyene uymaz.

Turkcell Akıllı Platinum 25 GB 79 TL.

Yani 79 - 67 = 12 TL.

Eğer sosyal medya çok kullanmıyorsanız,bana ayda 25 GB yeter de artar derseniz seçiminizin size çok faydası olur.

ŞÖYLE Kİ:

Ben de 2009 yılından beri çift simli telefon kullanırım. Çift hat kullanmanın faydası vardır.Bir hattını diğer operatörde,diğer hattını diğer operatörde bekletirsin. Kampanya ve fırsat hangi hattına uyuyorsa değerlendirirsin.Hattın biri çekmediğinde birine geçersin.

Geçenlerde bir artçı sayılacak depremde Turk Telekom İstanbul'da ve Türkiye'nin %70'inde 3-4 gün çekmeyince,telefonumda Turkcell hat olmasaydı perişan olmuştum. Hatta eşimin hattı da Turk Telekomdu,evde boşta çocukların tabletindeki Turkcell faturasız hatta acele paket yükleyip de kullanmasa 3-4 gün turk telekomun gelmesini bekleyecekti. Rezilikti bana göre.

Siz tahmini 1 sene sonra Turkcell DEV80 kullanan hattı Turk Telekoma,Bimcelldeki hattı da Turkcell'deki uygun pakete taşıyarak yer değiştirerek bu taktiğe devam edeceksiniz. Çift hat sizin için avantaj olacak.

Hatta şöyle bir avantajınız da olacaktır. Turkcelldeki hattın internetini kulllanırsınız ve Bimcell'deki paketi 58 günde bir (en geç 59 günde bir) yüklersiniz. Bu şekilde ayda 42 TL tasarruf olur. Yalnız Bimcelldeki paketi en geç 59 günde bir yüklemezseniz Turk Telekomun sistemi gereği paket hakkınız iptal olabilir. Turk Telekomda aylık tanımlı paketlerin süresi 30 gün + 29 gündür. Yani paketi yükleme yaptınız,30 gün sonra süresi bitti,size paketi yüklemeniz için 29 gün süre verir. Bu 29 gün ek sürede paket yüklenmezse kampanyalı paket tanımınız silinir.

Turkcell faturasızda bu süre 89 gün,yani 30 + 59 gün.

Bir de, faturasız hat kullanırken yükle GB kazan fırsatları da olacaktır.

Diyelim ki DEV80 internetini az kullandınız ve son 2 aya ihtiyacınızdan fazla internet kaldı. Bu durumda Bimcell paketini yüklemezsiniz ve tasarruf sağlanır.

Sonuç olarak sizin taktiginizin alternatifi eğer sosyal medya çok kullanıyorsanız Turk Telekom Sınırsız sosyal medyalı Selfy Yeni Sosyal.

Gerek yok,bana 25 GB yeter derseniz tercihiniz ve taktiginiz size şuan ve ileriki yıllarda avantaj sağlar.

Zaten Turkcelldeki hediye internet imkanları + Bimcelldeki Sil Süpür internetinizi arttıracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Turkcell faturalıdan direk Turkcell faturasıza geçiş yapacaksanız operatör içinde ödeme tipi değişikliği yaptığınız için en az 30 gün tekrar ödeme tipi değişikliği yapamazsınız,yani faturasızda 30 gün doldurmalısınız. 30 gün dolmasına 1 dakika bile kalsa olmaz.

Eğer başka operatörden Turkcell faturasıza gelirseniz,yani hattınızı taşıyarak Turkcell faturasıza gelirseniz,hattınız Turkcell faturasızda aktif olduğu an Turkcell Dijital Operatör (DO) uygulaması üzerinden faturalıya geç menüsünden ilerleyerek Akıllı paketleri seçerek ve gerekli bilgileri doldurup onaylayarak Akıllı faturalı paketlere geçebilirsiniz. Bazen DO işlemi yapmaya izin vermiyor sistem hatasıyla,bu durumda 0532 532 00 00 MHizmetlerini arayıp,asistan bota,her seferinde Müşteri Temsilcisi diyerek Müşteri Temsilcisine bağlanır ve işleminizi yaptırırsınız. GNÇ FIRSAT MEGA,FIRSAT MAX,FIRSAT 60 gibi paketlere ve birçok pakete de faturasızdan geçilebilir ama onlara DO üzerinde faturasızdan faturalıya geç menüsünden değil de,ya arama boşluğunda paketi aratıp,bulup geçilebilir yada MHizmetleri ile geçilir,yada bayiilerden halledilebilir. Yalnız bayiiler(elemanlar) Bol paketlerden ve Super Fırsat paketlerinden başka paket pek bilmez.

Detaya girip kafanızı karıştırmış olabilirim,diğer paketler nedir diyebilirsiniz,bu ayrı bir destan yazı gerektirir,gerek de yok. Çünkü 20 GB olarak en uygun paket Akıllı 20, 25 GB olarak da Platinum Akıllı 25 paketi. 25 GB üstü içinse GNÇ FIRSAT MAX (89 TL) ve GNÇ FIRSAT 60 (101 TL)

Gerisi olta paketler.

@nnoovvaa

Siz ya Turkcell faturasıza geçip,faturasızda 30 gün doldurup faturalıda istediginiz paketlere uygun fiyattan geçiş yapacaksınız. Yada başka operatöre gidip,hattınız başka operatörde açıldığı gün Turkcell faturasıza taşıyacaksınız. Turkcell faturasızda hattınız açıldığı an faturalıdaki istediginiz paketlere geçişi deneyeceksiniz.

20 GB yetiyorsa Akıllı 20 GB 65 TL

25 GB lazımsa Platinum Akıllı 25 GB

25 GB yetmiyorsa GNÇ Fırsat Mega Plus yada GNÇ Fırsat Max paketleri. Oda yetmiyorsa GNÇ Fırsat 60 paketi.

Onlar da yetmiyorsa Platinum paketler..

Sonucu buraya yazarsanız forum bilgi kaynağı için faydalı olur.

• quote:

Taahhut hangi tarihte son gündü,sizin hattınız diger operatörde hangi tarihte hangi saatte açıldı? Paketiniz neydi?

24 ekimde bitiyordu sözleşmem ben 22 eylülde çıktım gittim telekoma.. şimdi 95 tl altı paket sunmuyor müşteri temsilcisi.

• quote:

Turk Telekom Selfy Yeni Sosyal 20 GB + Sınırsız Sosyal Medya = Taahhütlü 74 TL.

74 - 67 = 7 TL

Bu hesaba göre eğer sosyal medyayı çok kullanıyorsanız açık ara Turk Telekom Yeni Sosyal avantajlı ama konuşma 750 dakika. Ayda 750 dk yetmeyene uymaz.

Turkcell Akıllı Platinum 25 GB 79 TL.

Yani 79 - 67 = 12 TL.

Eğer sosyal medya çok kullanmıyorsanız,bana ayda 25 GB yeter de artar derseniz seçiminizin size çok faydası olur.

ŞÖYLE Kİ:

Ben de 2009 yılından beri çift simli telefon kullanırım. Çift hat kullanmanın faydası vardır.Bir hattını diğer operatörde,diğer hattını diğer operatörde bekletirsin. Kampanya ve fırsat hangi hattına uyuyorsa değerlendirirsin.Hattın biri çekmediğinde birine geçersin.

Geçenlerde bir artçı sayılacak depremde Turk Telekom İstanbul'da ve Türkiye'nin %70'inde 3-4 gün çekmeyince,telefonumda Turkcell hat olmasaydı perişan olmuştum. Hatta eşimin hattı da Turk Telekomdu,evde boşta çocukların tabletindeki Turkcell faturasız hatta acele paket yükleyip de kullanmasa 3-4 gün turk telekomun gelmesini bekleyecekti. Rezilikti bana göre.

Siz tahmini 1 sene sonra Turkcell DEV80 kullanan hattı Turk Telekoma,Bimcelldeki hattı da Turkcell'deki uygun pakete taşıyarak yer değiştirerek bu taktiğe devam edeceksiniz. Çift hat sizin için avantaj olacak.

Hatta şöyle bir avantajınız da olacaktır. Turkcelldeki hattın internetini kulllanırsınız ve Bimcell'deki paketi 58 günde bir (en geç 59 günde bir) yüklersiniz. Bu şekilde ayda 42 TL tasarruf olur. Yalnız Bimcelldeki paketi en geç 59 günde bir yüklemezseniz Turk Telekomun sistemi gereği paket hakkınız iptal olabilir. Turk Telekomda aylık tanımlı paketlerin süresi 30 gün + 29 gündür. Yani paketi yükleme yaptınız,30 gün sonra süresi bitti,size paketi yüklemeniz için 29 gün süre verir. Bu 29 gün ek sürede paket yüklenmezse kampanyalı paket tanımınız silinir.

Turkcell faturasızda bu süre 89 gün,yani 30 + 59 gün.

Bir de, faturasız hat kullanırken yükle GB kazan fırsatları da olacaktır.

Diyelim ki DEV80 internetini az kullandınız ve son 2 aya ihtiyacınızdan fazla internet kaldı. Bu durumda Bimcell paketini yüklemezsiniz ve tasarruf sağlanır.

Sonuç olarak sizin taktiginizin alternatifi eğer sosyal medya çok kullanıyorsanız Turk Telekom Sınırsız sosyal medyalı Selfy Yeni Sosyal.

Gerek yok,bana 25 GB yeter derseniz tercihiniz ve taktiginiz size şuan ve ileriki yıllarda avantaj sağlar.

Zaten Turkcelldeki hediye internet imkanları + Bimcelldeki Sil Süpür internetinizi arttıracaktır.

hocam bende 14 gb eko gnc paket vardı ve 3 haftada int bitti, birkaç arkadaş daha bu konudan şikayetçiydi. kızdım 22 eylülde yani bir ay öncedenurk Telekom Selfy Yeni Sosyal 20 GB + Sınırsız Sosyal Medya = Taahhütlü 74 TL. a geçtim. sonra baktım şarjım hızlı bitiyor taahhütü iptal ettirdim denemek için. şimdi telekom tekrar taahhüt veremezsiniz diyor. bu durumda turkceli aradım 95 tl altında paket sunmuyor, ne yapabilirim,

• Taahhutum dolmak üzere online işlemler de 10 gb olan paket 54.90 . Uygun mudur sizce arkadaşlar

• Merhaba ,
    Vodafone Red 20 kullanıcısıydım. Taahhüdüm bitti. Turkcell’e geçmek istiyorum. 60-70-80 TL Bandında geçebileceğim Turkcell tarifeleri nelerdir? Tavsiyelerinizi beklerim. Teşekkürler.

• beyzade8810 B kullanıcısına yanıt

• matsipik M kullanıcısına yanıt

Bence git gel ile buna geçiş yapın;

• BurakLEE kullanıcısına yanıt

Tekrar Türk Telekom'a dönüş imkanınız var, taahhüt de verebilirsiniz, ama ilk aya mahsus 30₺ alırlar.

• Merhaba, ben işim gereği çok konuşan biriyim 5-6 Gb internet yetiyor ancak 1500 dk civarı konuşmaya ihtiyacım var. Önerebileceğiniz paket hangisi olabilir?

• Yakın zamanda akıllı paketlere geçiş yapan var mı sitede yazdığı gibi 90 gün sınırlaması var mı

• KMOjr K kullanıcısına yanıt

• Sınırlama bulunmamaktadır hocam

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.