Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: newfel Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.561
Cevap
669
Favori
1.147.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturalı istiyorsanız
    Ozaman akıllı 6gb size göre 1000dk/SMS
    6gb 36tl durma özellikli yanlız buna geçebilmeniz taktikli olucak önce Turkcell faturasıza taşıma yapın hattınız açılınca 532 müşteri hizmetlerinden veya dijital operatör üzerinden akıllı 6gb paketine geçiş yapın

Edit: attığınız paket faturasız hatlar için 37tl dir faturalı için 49tl o paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şuyo Derler Adıma -- 7 Mayıs 2021; 16:8:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hat kullanıcısıyım derseniz ve hatta kullanıcı olarak tanımlı değilseniz size bir dizi sorular sorabilirler. Son fatura ücreti, tarife bilgisi, hattın yasal sahibi bilgisi, bu tarifeyi yaklaşık ne zamandır kullandığınız, faturayı ne şekilde ödediğiniz gibi. Bu bilgileri hazır etmekte fayda var.

Ya da, evet yalan söylemek olacak ama, hattın sahibi benim diyin. En fazla babanızın kimlik bilgilerini sorarlar, sesten kimlik tespiti yapmıyorlar neticede, sorun yaşamazsınız. Babanıza geçmiş olsun.

@Stu.

• Selam 9.6.21 turkcell faturalı taahhütüm biticek akıllı paketlere nasış geçebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam 9.6.21 faturalı tahhütüm biticek turkcelde akıllı paketlere nasıl geçilebiliyor

• Akıllı 4 paketine geçtim faturalı 32+3.20₺ ye. TV plus pakete dahil olduğu halde illa ki ücretli üyelik yapmam gerekiyor diye dayatıyor Mh. Sadece TV izlemek için 5gb hediyem olduğunu söylüyorum nafile.

• Üyelik ile hediye 5 GB birbirlerinden ayrı şeyler hocam maalesef, üyelik ücreti 17 - 20 TL o aralıklar da birşeydi galiba.

• Hediye 5gb ne işimize yarayacak TV plus da geçerli diyor, çelişki var bence. Netflix, Prime video, blu TV, bunlarda bulamadığımız ne ola ki 17.90 a turkcell TV plus a ayrı bir ücret ayıralım? Teşekkür ederim bu arada hocam.

• Rica ederim hocam

• Yaklaşık kaç GB gerekir bu bir ay için.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    En az 15 gb lazım gibi görünüyor.

• Arkadaşlar bana dun aksamdan beridir sms gelmiyor saat 10 da şu mesaj geldi ve bu mesajdan sonra sms gelmiyor birisi beni aradığı zaman gelmeyen smsler toplu şekilde geliyor;

quote:

07.05.2021 22:01 itibari ile yurt disina dogru paketsiz SMS gondermenizi engelleyen Akilli Fatura servisiniz devreye girdi. Paketler ile ilgili bilgi almak icinwww.turkcell.com.tr\kurumsal adresini ziyaret ediniz.

Daha önce başına gelen varmi? Akilli 20 kullanıyorum. Sabahtan beri müşteri temsilcisini arıyorum çözüm bulamadılar bunun yüzünden akilli fatura hizmetini iptal ettim yine sonuç yok

• Ozanddbk O kullanıcısına yanıt
    Başka operatöre gec, hattın açılınca Turkcell faturasıza geç sonra da dijital operatörden akıllı tarifelere geç.

İsterseniz bimcell'ede bakabilirsiniz, altyapısı türk telekom'a ait.

• Arkadaşlar Turkcell istediğim tarifeler pahalı (enaz 1500 dk+20 gb). Taahhütte 24 mayısta bitiyor. Şuanki tarifem 1500 dk + 15 gb 69 Tl. Platinum 25 işimi görür ama oda yeni aboneye 89 TL. Nasıl git gel yaparım? Git gel ile alabilirmiyim buna benzer tarife? Yoksa operatör değiştirmek mi mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w.antilles -- 8 Mayıs 2021; 17:26:39 >
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt

Diğer hatlar iyiyse kullandığınız çevrede daha ucuza tt tercih edilebilir.

Turkcell istiyorsanız tt veya Vodafone faturasıza geçin hattın açıldığı gün gidip geri turkcell istediğiniz faturalı yeni gelen pakete geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrailker

Arkadaşlar bana dun aksamdan beridir sms gelmiyor saat 10 da şu mesaj geldi ve bu mesajdan sonra sms gelmiyor birisi beni aradığı zaman gelmeyen smsler toplu şekilde geliyor;

quote:

07.05.2021 22:01 itibari ile yurt disina dogru paketsiz SMS gondermenizi engelleyen Akilli Fatura servisiniz devreye girdi. Paketler ile ilgili bilgi almak icinwww.turkcell.com.tr\kurumsal adresini ziyaret ediniz.

Daha önce başına gelen varmi? Akilli 20 kullanıyorum. Sabahtan beri müşteri temsilcisini arıyorum çözüm bulamadılar bunun yüzünden akilli fatura hizmetini iptal ettim yine sonuç yok

İnternet bağlantısı ve hızı iyi mi? Telefonun çekme durumu nasıl.

İnterneti kapatıp,cihazı uçak moduna alıp yada kapatıp açtığınızda (internet kapalıyken) gelmeyen mesajlar geliyor mu,var mı böyle durum?

Farklı ihtimaller var,sırayla deneye deneye bakmak lazım.

Acaba başka bir uygulama cihaz yönetimine müdahele edip mesajların bildirim olarak düşmesini engelleyebilir mi? Mesaj uygulamasının bildirim izinleri açık mı bir bakın. Mesajlarınıza ulaşma izni verdiğiniz bir uygulama oldu mu yakın zamanda.

Mesaj alma ve göndermeyi kapatan *# kodları var ama onunla ilgili olsa SMS alımı kapatılmış olsa bazen gelmemesi lazım,hiç mesaj gelmemesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Diğer hatlar iyiyse kullandığınız çevrede daha ucuza tt tercih edilebilir.

Turkcell istiyorsanız tt veya Vodafone faturasıza geçin hattın açıldığı gün gidip geri turkcell istediğiniz faturalı yeni gelen pakete geçin.

Üstad bunun bir bekleme süresi gibi bir durumu varmı? Mesela bana daha yeni turkcell faturalıdan diğer operatöre geçmişsin şimdi tekrar geliyorsun gibi bir durum olurmu acaba? Bu durumda 89 tl lik platinium pakete geçerim.

• w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Faturalıya geri dönüşte o tarz sorun olmuyor. Yeni müşteri paketlerine geçebilirsiniz.

• Turk telekomda taahutumun son ayindayim, turkcell'e numarami taşımak için taahhütümün son günü olan 10 Mayıstan 9 gün önce yani 1 Mayıs'ta internet sitesinden numara taşıma talebinde bulundum. Ayın 10'una kadar hallolur diye düşündüm fakat sim kart ayın 6 sında geldi kuryenin getirdiği evraklari imzaladim henüz teslim edilmemiş yani daha birkaç gün uzayacak ve 10 Mayıs'i geçecek tarih.

Merak ettiğim şey turk telekoma şu geçiş sürecinde çok para kaptirmadan nasıl idare edebilirim? Su an kullandığım tarifeyi hiç degistirmesem taahhutsuz olarak tüm Mayis ayını mi öderim yoksa numara geçiş işlemi tamamlanana kadar geçen 3-4 günün ücretini mi öderim? Veya daha iyi bir fikri olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.