Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karaoghlu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
22.199
Cevap
636
Favori
1.110.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
195 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Platinum paketin de 300 SMS

Süper Fırsat 20 Paketin de ise 1000 SMS bulunmakta hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C4LCH3X C kullanıcısına yanıt
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• Merhaba benimde 2 ay sonra paketim biticek GNÇ Bol Gb lı 14 Paketini kullanıyordum(Resimdeki paket) Turkcelin bana sunduğu teklifler hiç mantıklı gelmedi Turkcellin operatörde değiştirmek istemiyorum nasıl bir çözüm sunabilirsiniz acaba.İnternet yetmiyor 14+5 gb bitiyor o yüzden bol internetli olması tercihimdir dostla yoksa bekleyeyim mi 2 ay belki farklı kampanya çıkar diye

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkuter -- 9 Kasım 2020; 18:55:23 >
  • muratkuter kullanıcısına yanıt

Dilerseniz aynı pakete 64 TL ile 1 yıl daha devam edebilirsiniz hocam

Aynı durumdayım, aynı paketi kullanıyorum. 1-2 ay önce 532 arayıp 69 TL ye 20gb 1000 dk SMS taahhüt olmadan faturalı teklif etti kabul etmemiştim. Kaşınmışım😁

Son güne kadar bekleyeceğim bakalım adam akıllı bir teklif gelecek mi? gelmezse Türk Telekom prime düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam devam edebilirim evet ama yetmiyor internet onu anladım ne yazıkki salla kazan olmasa zaten bitmişim turkcelli bu yüzden çok sevdim salla kazan bide gnç çatlat bayaa iyi geliyor ama yine yetmiyor :( platinium 25 paylaşmışsınız biz onlara geçemezmiyiz acaba

• Laazzz kullanıcısına yanıt

Çok iyimiş aslında önerilen paket umarım bana da benzerini önerirler ahhaaha Turk telekom tüşünmedim hiç Vodafonedan zor kurtartım kendimi ama Tt daha fenaymış diye duydum Turkcell candır şu an

1 saat önce aradı Turkcell 16Gb +5GB sosyal medya 1000 dk 300 SMS Turkcell’lerle sınırsız dk taahhütsüz 69TL teklif sundu. Bende biraz daha indirim istedim😁 Yüzsüzlük mü yaptım bilmiyorum ama 59 TL olsa kaçırmazdım. Bakalım daha 44 gün var ne teklif gelecek yine.

• *YENİ

• Merhabalar şuan turkcell deyim git gel yapmak istiyorum. Türk telekom yada vodafone da bildiğiniz taahütsüz tarife var mı

• Git gel nasıl yapılıyor ne kadar sürede yaptırırm ve olmama ihtimali varmıdır?

• TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Ümraniye'de 80 megabitleri gören mobil hattım Çekmeköy'e taşındık ve şu saatte 10 megabit, saat 20.00 21.00 sularında 3-5 megabit hız sağlıyor. Aynı saatlerde kardeşimin mobil hattı 4-5 kat daha hızlı internet sağlıyor, kendisi türk telekom. Taahhüt cayma süresi içerisindeyim. Durumu Turkcell'e bildirdim, müşteri hizmetleri çok ilgili, ancak bölgede çevresel tepkilerden dolayı baz istasyonu kuramıyoruz şeklinde mesaj geldi. Bu konuda yapılabilecek fazla bir şey yok sanırım. Fikri olan var mı? Mecburen türk telekoma geçeceğim.

Git gel yaparak geçiş yapabilirsiniz hocam TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

• A350-900 kullanıcısına yanıt

Faturasız kolay paketlere bakın derim hocam

Başka operatör'ün faturasız'ına geçip ardından da geri Turkcell'e numara taşımak, bütün işlemler toplam da 1 hafta sürer tahminen hocam.

• mukuk20 M kullanıcısına yanıt
    Benzer sorunu Antalya’da yaşıyorum. Konuşmalarım kesiliyor artık o derece, sorunu çözdük diyorlar ama sorun 8 aydır devam ediyor. Çoğu Turkcell kullanıcısı bu sorunu yaşıyor bu bölgede.

• mukuk20 M kullanıcısına yanıt

3G'de durum nedir?

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    An itibariyle durum bu hocam, berbat, şaşırtıcı gerçekten.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.