Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.560
Cevap
668
Favori
1.147.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

Hocam bu nasıl bir saçmalık anlayabildiniz mi ?

• Sanırım biri kişiye özel, öbürü ise standart herkese sunulan paket olmalı hocam TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşalar bana tarife önerisinde bulunabilir misiniz? Türk telekom faturalı kullanıyorum. 20 gb 1000 dk 1000 sms 45 tl ödüyorum. Bu ay tarifem bitiyor. 1000dk yetmiyor. 1500 dk. yada üzeri interneti bol faturalı yada faturasız hat öneriniz var mı? Tercihim Turkcell ama fiyatları malum.

• malebolgiyas kullanıcısına yanıt

Akıllı 20 GB Paketi (1000 Dakika, 1000 SMS/MMS, 20 GB 59 TL)

Platinum 25 Paketi (1500 Dakika, 300 SMS/MMS, 25 GB 79 TL)

• Merhaba faturasız hatta geçsem taahhüt var geçsem cayma bedeli öder miyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turkkk T kullanıcısına yanıt

Evet hocam ödersiniz, 532 Müşteri Hizmetlerini arayarak ödeyeceğiniz ücreti öğrenebilirsiniz.

• abiler akilli 20 gb a gectim ancak akilli fatura ozelliginden faydalanamadim. akilli fatura icin illa 9 lira bayilmak zorunda miyim?

• Sağolun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hugostiglitz H kullanıcısına yanıt

Hocam 532 Müşteri Hizmetlerini arayarak Akıllı Fatura özelliğinin hattınıza tanımlanmasını talep edebilirsiniz.

• turkkk T kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam :)

• musteri hizmetlerini aradim akilli fatura ozelliginden sadece ucretli yararlanabilecegimi soyledi

Paketim de olan ücretsiz bir hizmetten neden ücret karşılığında yararlanayım gibi bir şey söyleseydiniz hocam, o zaman yardımcı olabilirlerdi belki.

• Teşekkür ederim hocam.

• malebolgiyas kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam

• sorgutlattigimda yalnizca ucretli yararlanabilecegimi soyluyorlar hocam acaba baska bir operatorden gecmedigim icin olabilir mi? akilli 20 ye ben turkcell rahattan gectim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugostiglitz -- 8 Kasım 2020; 19:12:37 >

Zannetmiyorum hocam.

Turkcell Faturasız kullanıcıları da geçiş yaparak faydalanabiliyor hocam, onda başka bir iş olmalı.

Ben de akıllı 15 e dün geçtim, müşyeri temsilcisi bir yıl ücretsiz demesine eağmen tekrar tekrar ısrarla üç ay sonra akıllı fatura kullanımınızı kontrol edin dedi.

• Arkadaşlar faturalı hat kullanıyor ve Paycell uygulamasını da kullanıyorsanız, Paycell de yeni bir kampanya var; 10 TL ve üzeri uygulama satın alın, ardın dan size günlük 1 GB değerinde 1000 Paycell puan ve Google Play de geçerli 10 TL verecek.

Puanınız Paycell hesabınıza yüklendikten sonra hemen puanı harcayın, yoksa benim gibi yapar kullanma dan ödemeyi geri iptal ederseniz, hem puan dan hem de Google Play de geçerli 10 TL den oluyorsunuz.

Hem de bir daha yapma şansınız da yok oluyor aman dikkat

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Üstadım, sms yok bu pakette sanırım değil mi? sms ücretlendirmesi nasıl oluyor?

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.