Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yktc Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.546
Cevap
665
Favori
1.145.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
199 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzun süredir Turkcell'li biri olarak net cevap vereyim.

Turkcell'de TT'da olduğu gibi indirim olayı yok. Al gülüm ver gülüm hesabı. Genel olarak herkese aynı teklifler sunulur. Bu dezavantajı avantaja döndürmek için de faturasıza geçip 1 ay takılıp tekrar yeni müşteri tarifelerine geçebiliyorsun. TT'da bu olay yok mesela.. Ayrıca git gel de de süre şartı yok. Her operatörün kendince avantajı ve dezavantajları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 7 Kasım 2020; 22:35:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür eserim, Turkcell’de bası sorunlar yaşıyorum, keşke sorunları giderselerde neyse bakalım hayırlısı😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Turkcel faturasından faturasıza geçip 1 ay faturasızda kalınca faturalaya geçiş için olan paletleri alabiliyor muyuz?

• Laazzz kullanıcısına yanıt

Evet bayiiye gidip yapabiliyorsun. 2 hafta önce denemiştim, hâli hazırda faturasızda 1 ayı doldurmuş hattıma tüm yeni müşteri tarifelerinin teklifi çıkıyordu.

Teşekkür ederim bilgi için, peki faturasıza geçmek istediğimizde ne kadar ücret talep ediyorlar?

35 TL

Size 1 GB ve 500 Dakika tanımlıyorlar (7 gün geçerli)

35 lira alıyorlar. Bunun karşılığında 1GB 500DK gibi birşeyi hattına otomatik yüklüyorlar.

• Teşekkürler bilgiler için.

• Arkadaşlar Salla Kazandan 5000/400 indirim kodu kazanan arkadaş var ise Pm atabilirse çok sevinirim

• Paycell Hediye Dunyam kapsaminda Paycell puanlarinizla aldiginiz Günlük 1 GB paketi hattiniza yuklenmistir. Paycell ile harcadikca Paycell puan kazanmaya ve dilediginiz odulleri almaya devam edin! B002

Haftalık girer sallarım, 1400 puan olmuş aldım günlük 1GB'ı. Nihayetinde taş atıp kolumuz yorulmadı ya.

• Turkcell'e numara taşımayı düşünüyorum. 15 yıldır türk telekom kullanıyorum. Bulunduğum yerde çekim kalitesi düşük.

Turkcell'de faturalı ve en avantajlı hangi pakete geçebilirim? Paketleri inceledim ancak içinden çıkamadım.

• C4LCH3X C kullanıcısına yanıt

Bütçe ve ihtiyaç nedir? Söylersen seriiden yardımcı olalım. 

90-100 lirayı geçmesini istemiyorum. Ayda 15gb civarı internet kullanımım oluyor.

• C4LCH3X C kullanıcısına yanıt

Dostum bu faturasız geçme olayı kesintisiz iletişim paketi yüklüyorlat 1 ay diye biliyorum fiyatı 30₺ du zam gelmiş demek ki. Peki tekrardan faturalı geçmek için dijital operatör yeterli mi?

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt

Akıllı tarifeler için yeterli ama diğerleri için bayiiye gitmen gerek.

• Turkcell faturasıza hattımı taşımak istiyorum yeni gelene en uygun 8 gb tarife nedir bilen var mı

• Hoş geldin 8 GB Paketi 39 TL hocam

• şimdi gördüm hocam teşekkür ederim kullanım süresi 30 gün galiba , vodafone ve turktelekom da benzer paketlere 28 gün kullanım süresi var yanılıyormuyum ?

• Hocam 30 gün kullanım süresi var, hattınız da yeterli bakiye var ise 30 günde bir yenilenecektir.

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.