Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mc_delta_te Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
22.559
Cevap
667
Favori
1.147.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkcell ilk faturayı ödeyemedigim için hattımı gelen aramalarada kapatmış. Daha ikinci fatura son ödemesi de gelmedi çok saçma. Vodafone veya Türk Telekom da böyle değildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevabınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-71B2671F5

Bu mesaj silindi.
    hocam ttden geçecem zaten şu an faturalı 20 gb 1000 dk 1000 sms 45 tl ama sözleşme bitince 55 60 olur vezaten bu kadar net kullanmıyorum.vodafonea kaldık demek
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Yazılarınızın hepsini okudum. Çok güzel bilgiler harikasınız elinize emeğinize sağlık. Çok fazla soru sormayın demişssiniz ama yine de rahatsız edeceğim kusura bakmayın. Çünkü ben 15 yıldır ttelekomda faturalı kamu hattı kullanıyorum. İlk defa bu ay 22 sinden sonra turkcelle geçmeyi düşünüyorum eşimle birlikte. Sorularım;
    1. 30-40 lira arası bütce düşünüyorum faturalı hatlar mı faturasız mı daha uygun sizce?
    2. İLk geçişte paket almayın bizbize falan demişsiniz. Bunu çok anlamadım paket almadan nasıl oluyor? Bizbize hala var mı onun içeriği nasıl?
    3. Faturasız tarife nasıl oluyor? Ay bitiminde dk internet sıfırlanınca mı ücret yükleniyor, yoksa 1 ay dolunca mı?
    4. İzmirdeyim önereceğiniz uygun hesaplı kazançlı tarife nedir?
    Şimdiden teşekkürler
  • Hocam merhabalar. Lifecell Sarı Günler kampanyasına ne dersin uygun mu sence

• HRMNKY kullanıcısına yanıt
    Turkcell fiyatlarına göre iyi. Bütçesi uygun olan degerlendirmeli. Bana 10 GB yeter diyen ve faturasız kullanabilen Lifecell 5 GB yada 7GB kullanmalı,gerek yok.
    Zira tekrar yaziyorum paycellden tl yukleme sistemiyle faturasızda 6 ay x 2 GB + 3 ay x 1 GB gelecek. Ayrıca arada paket bitince 1 hafta paketsiz geçirirsin kazancli cikarsin. Bendeki lifecell paketi 10 gün önce bitti,10 gündür tl yukleyip paketi yuklemedim senyadiye hediyeleri + salla kazan + surpriznokta + gollercepte ucretsiz 1 maç ile 10 gündür rahat idare ediyorum ve 17 Hazirana kadar hediyeler yetiyor. Yani arada 11 gün pakete para vermeden geçirmiş oluyorum. Bu ayın 3'de 1'i, demek. Faturanin 3de1'i kazanç düşün.
    Hayatta herkese tavsiyem: daha iyi bir ev,daha iyi bir araba almak için,çocuklarinizi daha iyi bir okulda okutmak için,daha iyi beslenmek için bu gibi tüketimlerde ihtiyaciniz olmayana para vermeyin ve ayda 20 TL'de olsa para biriktirin. Damlaya damlaya göl olur,bir gün önemini anlarsınız.

• güneyinbatısı kullanıcısına yanıt
    Vodafone tavsiye etmiyorum. 5TL fazla vererek 35 TL Lifecel Hoşgeldin 5GB paketini kullanın. Ayda en az 10 GB internet kullanırsınız,yalnız heryone dakika 500 dakika. BIP kullanmaya alışırsanız ayda heryone en az 2500 dakika konusabilirsiniz.
    Yada 32 TL'ye hoşgeldin 4GB + 1GB haydi gel hediye paketini tercih edebilirsin. Turkcell bol hediyeleriyle ayda 10 GB civari internet kezin gelir.
    Vodafone ile zaman kaybetme.
    İstersen 90 gun sonra Turk Telekoma geri dönersin uygun kampanyali paketlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

Merhaba arkadaşlar,

Vodafonede 1 ay sonra taahhütüm bitiyor.Hattımı Türkcell faturalıya taşımayı düşünüyorum.

Aradığım tarife;

5GB
    500 DK
    100 SMS

DK VE SMS Yeterlidir ancak GB fazlası olursa daha iyi olur.
    20 gün sonra tekrar aynı şekilde sorunuzu yazın,o günkü kampanyalara bakıp cevap yazalım.

• cbas kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda detaylı anlattım,gidip geleceksen,faturasıza geleceksen diğer operatorde 30 günü doldurmalısın. Turk Telekomu kullan derim bu sürede. Sil süpürden az çok hediye internet geliyor.

• onrblt26 O kullanıcısına yanıt
    Hangi ilde taşıma yaptınız,İL'e özel kampanya varmi size bakın.
    Hoşgeldin 4GB yada Hoşgeldin 5 GB birini seçmelisiniz.
    Paycell karti alip paycele tl yukleyip paycellden hattiniza tl yukleyerek 6 ay x 2 GB + 3 ay x 1 GB internet gelir. Paketlere ek 12 ay +1 2G yada Lifecell 5 GB secerseniz 12 ay +2GB hediye internet gelir.

• Kim 1 gb ister servisini gunluk oyniyabilirken simdi bu hafta icerisinde bir kez ucretsiz odul aldin p.tesiyi bekle diyor. Bilgisi olan var mi acaba ?

• hocam ben küçük yerde yaşıyorum.Bip sarı nokta mı ne vardı o olmaz burada pek.Paycellide ilk kez duydum.Bonuslar için goller cepte indireyim o zaman
    edit:ilk sayfadayı şimdi okudum hepsine bakacağım hocam emeğinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güneyinbatısı -- 15 Haziran 2019; 9:42:17 >
  • Nundina1st kullanıcısına yanıt
    Kim 1GB ister kafasına göre takılır. Durur durur haftada bir der,durur durur hergün der. Sen kanalda her gün Iptal yaz gönder,sonra başla de. 100 MB,250 MB olunca Tam de al,ileri gitme kazık sorular gelir.

• güneyinbatısı kullanıcısına yanıt
    Şu linklerden bulunduğunuz İL'e ait Turkcell kampanyası var mı kontrol ediniz.
    Kampanya 1:https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ile-ozel-firsat-kampanyasi

Kampanya 2:
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ile-ozel-avantaj-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 15 Haziran 2019; 11:59:44 >

• İnsan birde muğlayı koyar :D
  • Iptal deyip basla dedim gene ayni haftada bir kez ucretsiz kazandin diyor :)

• Paycell kartı mutlaka 14 TL verip almak mı gerekiyor? Yoksa uygulamadan direk sanal kart oluşturup kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bimcell den geçiş yapmıştım. Bimcell den kalan Telsiz kullanım bedeli de yeni hattıma yansıdı. Demekki hattı taşısakta telsiz kullanım bedelinden kurtulamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 15 Haziran 2019; 18:30:47 >
  • erdalkesgin E kullanıcısına yanıt
    Sanal kart da olusturabilirsin ücretsiz ama market magazalarda fiziki kart olmadan alışveriş olmuyor. Sadece 50 TL hediye için kullanacaksanız sanal kart tercih edilmeli.
    Daha fazla detay konudaki ilk yazımda mevcut. Konuyu favorilere ekleyip begenirsrniz zamanla çok faydasını görürsünüz. Farklı tarzda bir konu olacak. Planlamaları yapıyorum.

• Hocam Kırklareli'nden yaptım geçişi sanırım sadece faturalı hatlara varmış il özel kampanyası şimdilik sizin taktiklerle tl yüklemesi yapmadan 1 hafta yer yöne konuşma ve 1gb internet kazandım haftaya tl yükleyeceğim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.