Şimdi Ara

Turkcell Mobil Ödeme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben Yukarda Yazılanı kullandım Kapanmıştı.Şimdi değişti ise bilemem. Neyse sonuca bakalım.

Bana herhangi bir Servis ücreti yansımadı.

Evet İptal detayların da SMS den Bahsetmiyorlar.Amaç milleti uğraştırma Caydırmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ben Yukarda Yazılanı kullandım Kapanmıştı.Şimdi değişti ise bilemem. Neyse sonuca bakalım.

Bana herhangi bir Servis ücreti yansımadı.

Evet İptal detayların da SMS den Bahsetmiyorlar.Amaç milleti uğraştırma Caydırmak.
    Anladım sağolun. Zaten bu ücretli bir hizmet olarak görünüyor. 4 liraya yakın bedeli var. Default olarak millet söğüşlensin diye de açık geliyor sanırım. Kapattığımız iyi oldu.

Bu arada hatta tanımlı operatör içi servislerin ücretinin TL bakiyesinden tahsilatına engel değil bu kapama. Öyle değil mi? (Örnek mobil imza, Kim Aramış vb...)

• Mobil ödeme için aylık kullanım bedeli alınıyormuş. Geçen ay hesabımdan para kesintisi olduğunu görünce müşteri hizmetlerini arayıp kapattırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemesis-Prime -- 17 Şubat 2020; 0:47:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Benden 2018 de 25 Tl aldılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ödeme yapmadığınız zaman alınmıyor ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Ödeme yapmadığınız zaman alınmıyor ki ?
    TL bakiyesinden otomatik düşen servis ücretlerini kastediyorum hocam. Örnek mobil imza (haftalık 2 lira), Kim Aramış, Cep Açık gibi ücretli GSM servisleri....

Bunların mobil ödeme sistemi ile bir alakası yok değil mi diye sormak istemiştim. Teşekkürler.

• Faturasız hat için aylık ücreti var mı mobilodeme kullanmanın?

• Paycell mobil ödeme kontör bakiyelerini nakde dönüştümek isteyen olursa PM ile iletişim kurabilir.

• Bugün hesabımdan premium mobil ödeme adı altında 7 lira faturaya yansıttı turkcell. Daha önce konusu oldu da bir şekilde iptal ediliyordu ve iade alınıyordu ücret. Güncel bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.