Şimdi Ara

Turkcell Mobil net hızım 0.31 mbps (operatör tavsiyesi aranıyor) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Band sabitleme de biraz riskli. Zaten bölgenizde en iyi bandı seçer telefonunuz. Diğer bantları seçerseniz telefon 1, 2 diş düşebilir. Şarj sorunu yaşayabilirsiniz, yüksek radyasyona mağruz kalabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bulunduğum bölgede bina içinde dediğiniz olayı yaşıyorum şebeke sinyali E seviyesine kadar düşüyor, ses ve internet tamamen gidiyor, telefon ısınıyor şarj koşar adım gidiyor. Turkcell de bölgenizde btk nın belirlediği standartlarda sinyal var diyerek geçiştiriyor.
  • ertosun E kullanıcısına yanıt
    Operatör değiştirebilirsiniz. Ya da bütün kullanıcılar talepte bulunursa yeni direk dikebilirler.

• Muhtemelen operatör değişikliği olacak gibi, Turkcell oralı olmadı, süslü ifadelerle geçiştirdi.
    yapamazsınız.
    jailbreak olsa bile sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 6 Mayıs 2021; 18:10:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bimcell ya da Vodafone kullanıcaksınız mecbur yoksa kanser eder sizi Turkcell.

• Doğrusunuz, konum itibariyle vodafone hız düşükde olsa istikrarlı kullanım sağlıyor. Bimcell de aynı turkcell gibi kapalı mekanda hat tamamen gidiyor.
    Vodafone kullanacaksınız o zaman. Vodafone faturalısına sakın geçmeyin, çok pişman olursunuz. Faturasız Freezone'ye geçin.

Freezone'ye geçişinize özel her ay 1 günlük 4.5G hızında sınırsız mobil internet veriyor Vodafone. Kolay paket alın hep vf'de.

Vodafone kullanacaksınız o zaman. Vodafone faturalısına sakın geçmeyin, çok pişman olursunuz. Faturasız Freezone'ye geçin.

Freezone'ye geçişinize özel her ay 1 günlük 4.5G hızında sınırsız mobil internet veriyor Vodafone. Kolay paket alın hep vf'de.

• Vodafone faturalı kullanan bir kişi fatura ödemeye gitmiş ve faturası 18.000 TL çıkmış.

Sebep ise iPhone cihaz satın alınmış fakat cihaz satın alındığı falan yok.

• Teşekkürler ilginiz ve cevaplarınız için. Benim için istikamet vodafone freezone…
    Bölgenizde wifi varsa geçin bimcell'e vowifi açıp kullanın.

• Ev internetiniz varsa ve sağlam hızı var ise VoWifi kullanabilirsiniz. Ve de en ucuz operatörü tercih edin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.