Şimdi Ara

Turkcell: 'Mobil internet paylaşımı 'Hızlı Giriş' ile ücretsiz olacak! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
2
Favori
11.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Hızlı Giriş" denen yöntemle hotspot'u açma işlemi daha uzun sürecek, sayfa açılacak numara girilecek vs. vs.

Kendisinin haberi olmadan telefonunun hotspot'unun açıldığını söyleyenler kimler merak ettim!

• Ücretsiz olan şeyi ücretli yapıp "eğer verilerini bize verirseniz bu hizmet size ücretsiz" deyip halkını düşünen yerli ve milli Ensarcell . Kullanmaya devam edin Ensarcell daha çok çıksın tepenize

Birde geri adım attı diyenler olmuş,geri adım atmamış farkındaysanız artık Ensarcell'in internet sayfası üzerinden bilgilerinizi girerek kullanacaksınız. Verilerinizi toplayacak yani.Kısaca para alamıyorsak bizde veri çalıp satarız demiş Ensarcell.

Ayrıca benzer bir uygulamayı ev interneti içinde başlatıyor Ensarcell

https://forum.donanimhaber.com/superonline-2019-kampanyalari-aciklandi--136445000-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 26 Aralık 2018; 13:28:35 >

• Vodafone ücret almıyacağız deyince paçaları tutuştu şimdide hızlı giriş diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten ücretsiz olan birşeye ücret uydurmaları sonradan ücretsiz paylaşım yapılacak demeleri saçmalık ötesi.
    Hem özel firmalar hem de kamu kurumları nereden ekstra para alırız da şu halkın hayat kalitesini iyice düşürürüz diye tüm gün oturup düşünüyorlar.
    Mobil kotaları kaldırmak mesela hiç akıllarına gelmez nedense.
  • Benim parasını ödeyerek satın aldığım hizmeti kullanma şeklimden para isteyecek kadar yüzsüzler. Şimdi de geri adım atıyorlar. Eminim dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir şey yoktur. Satın aldıktan sonra istediğim gibi kullanırım orası seni ilgilendirmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski bir kullanıcı ve türkcelli cok yakından tanıyan birisi olarak söylüyorum. Paranız cok olur az olur fsrketmez ama turkcell in gözünde sağılacak kerizsiniz. Bilginiz dahilinde faturaya neler ekleniyor bir görseniz. Mağazalar hedeflerine ulaşmak icin neler kitliyolar müşterilere. Eş dost arkadaş tavsiyesi bu firmadan uzak durun

• Faturasız kullanıyorum. Chrome ve app üzerinden şifrelerim kayıtlı. En fazla 30 saniye sonra paylaşım yaparım. Twitter vs gücünü gösterdi. Dün çok baskı altında kaldılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • """ yetkisiz internet paylaşımı sonucu""" .. yaa türkcell bi git !!! .... .sonra forumda şerefsiz firmalara sansürlü sövüyorum diye bana ceza veriyorsunuz !!! haketmiyormu bu kan emiciler !? adamlar 180 derce dönmüş, hem de saçma sapan bi açıklamayla ... yok yetkisiz paylaşım oluyodu o yüzden paralı yapalım dedik, LAN yetkisiz paylaşım paralı olunca yapılmıyor mu? çocuk kandırıyolar sanki !?!?! herkesi ak kafalı mı sandınız !!!

• Mesut'un Turkcell'den sonra diğer operatörlerde geçer bu uygulamaya artık temennileri işe yaramadı demekki :)

• Ben Hotspot ile bilgisayardan kullanım yapıyorum, mesela yazlıkta hep bu yontemi kullanıyorum.. Bilgisayar bir telefon olmadığından hızlı giriş bir çözüm değil. 9 TL'ye 2 GB iyi bir fiyat, ama 2 GB bitince ana tarifemden yiyecek... o da bitince ilave paketler verecek mi? 2018 de peşpeşe 1 GB=10 TL paketler veriyordu.. Haberde telefonun interneti bitince duracak deniliyor...

• Şu 2019 1 Ocak bir gelsin, o zaman göreceğiz sizi. Vatandaşı yolmaya çalışan adi firmalar...

• Bu ne saçma bir şey ya. Lan internet benim değilmi istersem açarım hayrına şifresiz amme hizmeti yaparım. Zaten ne geldiyse başımıza milleti düşünüyoruzculardan gelmedi mi?
  • Yazık, Yıllarca yaptığın reklamlar aç gözlülüğün sonucunda çöpe gitti. Hadi şimdi bunu iptal edip millete unutturmak için de dünya kadar reklam bütçesi ayır.

• Cebimdeki interneti paylaşmak için 40 takla atacağıma,

15 gün sonra sözleşme sürem dolunca Avea'ya geçerim onlar dönmem için 4000 takla atsın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu açıklamalarından bir b.k anlamadım...🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu açıklamalarından bir b.k anlamadım...🤔

• Belli ki giriş baya hızlı olup hiç hissettirmeyecek bile.

• hızlı girersen para alınmayacak ,yavaş girersen 9 tl. vereceksin

vay canına daha neler duyacağız :)
  • Çakallar sistemi hazırlamışlar akılları sıra şimdilik öteleyip bir ara karambole getirip paralı yapacaklar. Biz bunları çok gördük bu ülkede. Yemiyoruz.

• Turkcell den daha iyi çekeni yok gidipte geri dönen çok gördük. Vadofone çöpü doğru dürüst çekmiyor bile Telekom desen ülkenin kanayan yarası. Kısacası Turkcell akıyor KUDURUN!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.