Şimdi Ara

Turkcell mi Avea mı Vodafone mu ? (18.09.2013-GÜNCELLENDİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
38.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konia kullanıcısına yanıt
    600 dakika + 1000 sms + 4 GB 39 TL.
    1200 dakika olanı 47 TL.

İstanbuldayım ve çekim kalitesinden gayet memnunum, oranlarsak memnuniyetim % 90

yine de eğer geçeceksen telefonu genellikle kullanacağın yerlerdeki eşe dosta sorman daha sağlıklı olacaktır...........
  • gaggag kullanıcısına yanıt
    Bu paketteki internet mobilplus mu yoksa standart mı? hız testi yaptınmı hiç?
  • 2013 yili itirlbari 25 tl 500 dk sinirsiz internet veriyor. turkcelde bunu anca 40/50 liraya alirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farkeyledim -- 3 Ocak 2020; 10:51:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farkeyledim

2013 yili itirlbari ile avea ya cekmiyor diyenler enayiliklerine doymasinlar 25 tl 500 dk sinirsiz internet veriyor. turkcelde bunu anca 40/50 liraya alirsiniz .

sen ne diyosun birader bütün ülkeyi karış karış gezmiş gibi bir de enayi diyosun millete.senin evinde çekiyorsa veya devamlı kullandığın yerlerde ne alâ, her yerde çekiyo gibi konuşup asap bozma terbiyesizliğin lüzumu yok
  • eğer kapsama alanında bir problem olmayan bir bölgede yaşamıyorsanız avea.
  • Beyler üsluplarınıza dikkat edin, kavga etme değil tartışma konusu bu. Lütfen...
  • S.a ben yeni turckcell e geçtim süper tarife ilk açtım 8090 ını aradım türkçe için 1 iingilizce için 2 dedi yanlışlıkla 2ye bastım şuan 8090 müşeteri hizmetleri ingilizce konuşuyor napmam gerek türkçe ye çevirmek için lütfenn yardımm
  • Kesinlikle turkcel niye mi
    Bahsettiginiz rakamlar aylik,10 tl icin cekiyo cekmiyo muhabbeti yasamayin bosuna gunluk 30 kr fazladan ver mutlu mesut yasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vodafone kullanıyorum , faturalıya geçmek istiyorum ama avea da olabilir . Böyle 4 gb internetli 1000 sms li 500 dk konuşmalı ir paket arıyorum sms ve dk esniyebilir ama internet fazla olsun istiyorum . Ne önerirsiniz ? Memur , kamu çalışan tanıdıklarımda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de uzun zamandır Turkcell'deyim. Bir 10-15 yıl olmuştur. Birkaç arkadaşım niye avea kullanmadığımı sordu, ben de ne farkediyor diye sordum. Avea benzer paketlerde 2 kata yakın daha ucuz oluyor dediler. Daha sonra internetten araştırdım Turkcell hakkaten pahalıymış.

Dolayısıyla ben de ya Avea'ya ya da Vodafone'a geçmeyi planlıyorum. İkisi arasında hangisini önerirsiniz?

(Bu zamana kadar okuduklarımı toparlarsam 1. Avea 2. Vodafone 3. Turkcell çıkıyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yukki

Ben de uzun zamandır Turkcell'deyim. Bir 10-15 yıl olmuştur. Birkaç arkadaşım niye avea kullanmadığımı sordu, ben de ne farkediyor diye sordum. Avea benzer paketlerde 2 kata yakın daha ucuz oluyor dediler. Daha sonra internetten araştırdım Turkcell hakkaten pahalıymış.

Dolayısıyla ben de ya Avea'ya ya da Vodafone'a geçmeyi planlıyorum. İkisi arasında hangisini önerirsiniz?

(Bu zamana kadar okuduklarımı toparlarsam 1. Avea 2. Vodafone 3. Turkcell çıkıyor.)

Hizmet kalitesi bakimindan Turkcell tek gecerim. Ancak adam gibi hizmet =pahalilik felsefesi oldugu icin ülkemizde alternatife ihtiyac duyuyorsunuz.

İstanbul'da yaşıyorsanız Avea sorun cikarmaz. 3aydir kullaniyorum (önce Turkcell sonra Vodafone kullandim) bid sikinti gormedim. Suan yeni tarifeler var Avea'da bakabillirsiniz. Ben SEC Full Arti Full 500 500 dk 5000 sms 1 gb internet (faturali) 25 TL ye kullaniyorum. Kotaniz biterse sinirsiz internet 10 TL

• Ya bu turkcellde ne var anlamadım en dusuk kontoru 15 tl siz neyını beyenıyorsunuz herseyı kazık ustune kazık tek guzel yani bir nar olayı var bıde turkcellerden turkcelli odemeli arama olayı var iyide bunlar aveadada var bılmıyenler ıcın yazdım yardımcı olduysam ne mutlu bana buyrunnn

AVEA HERYONE ODEMELİ ARAMAK İCİN *125* NUMARAYICEVİRİN # BASIN ODEMELI MESAJ GIDIYOR HERYONE HEMDE

AVEADAN AVEA ARIYACAKSANIZ *135* BASINA SIFIR KOYMADAN NUMARAYI CEVİRİN # BASIN DIREK SESLİ ODEMELI ARIYORSUNUZ KARSI TARAFI

BUNLAR KOMPLE UCRETSIZDİR TURKCELL ODEMELİ ARAMAYI BILE UCRETLİ YAPMIS 39 KURUS AVEADA UCRETSIZ TURKCELLDE MESAJ DINLEMEK 60 KURUS AVEADA UCRETSIZ 888 ARAMAN YETERLİ YAKINDA TURKCELL HATTI TASIYORSUN DIYE ONA BILE UCRET ALIR EMİN OLUN :)

BUYRUN ODEMELİ ARAMA UCRETİ NE KADAR BAKIN BUNA BILE UCRETLI YAPMISLAR YAA PES YANİ BU TURKCELL KADAR AC OPERATOR GÖRMEDİM BEN

http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-odemeliara

• az önce iş yerimden evdeki avea yı aradım açık olan telefon aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor üzücü bir durum avea hala bu sorununu düzeltememiş bu yüzden tercih olarak insanlar türkseli seçiyor
  • ycp322 kullanıcısına yanıt
    bursa da sıkıntı çok yüksek şuan
  • Arkadaslar ben avea kulanıyorum bende vodafondaydım sonra turkcelle gectım en sonunda avea tarcih ettim bızım bu ıstanbul tarafında hıc sıkıntı yasamadım evet turkcell ıyı ama herseyı ucretli herseyii adamlar mesaj dınlemeye bıle ucret alıyor sıkıntı bu ıste ben ne olursa olsun avea tercıh edıyorum
  • Avea tercih ederim hem fiyat hem hesab konussunda 1 numara ben bugune kadar hıc sıkıntı cekmedim
  • Turkcell kaliteli denildiği sürece turkcell tarafından yolunmaya devam.

Bulunduğu bölgede avea hiçbir şekilde çekmiyor denilenlere lafım yok.

Sonuçta borsadan anlık al-sat yapmıyoruz.
  • avea demeye devam gittiğim yerlerde rize içinde hep çekiyor avea yazısının düştüğünü görmedim en uygun operatör şuanda avea.
  • En uygunu avea bence tabi çekim sorunu yaşamayacaksan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.