Şimdi Ara

Turkcell mi Avea mı Vodafone mu ? (18.09.2013-GÜNCELLENDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
38.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

Biraz arastirdim ama 4g hizinda internet paketine dair bise bulamadim ustad henuz baslamadi mi

herhalde paket olarak değil 2 taşıyıcılı interneti destekleyen telefonlar kullanabiliyormuş galiba
  • Yıllardır Turkcell kullanıcısıyım. Sonuçta aldığım hizmetten memnundum fakat fiyatlar diğer operatörlere göre fazla gelmeye başladı. Ayda 1000dk. 1000sms. 1gb internet 70 TL ödüyorum. Neredeyse aynı koşullarda Avea bu hizmeti 37 TL veriyor. Geçme konusu aklıma yatmaya başladı. Bu arada Evde 3G varken ölçtüğüm hız (defalarca yeniledim) çok düşük. Avea nasıldır? Kullanan arkadaşların fikirleri benim için önemli....
     Turkcell mi Avea mı Vodafone mu ? (18.09.2013-GÜNCELLENDİ)

• 1 yıldır avea kullanıyorum. Çeşitli illere de gidiyorum çekim sıkıntısı vs. diye bir problemle karşılaşmadım.

Şu anda Yok Yok tarifesini kullanıyorum (1000 dk 1000 sms 2GB ) = 44 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar.Aang

1 yıldır avea kullanıyorum. Çeşitli illere de gidiyorum çekim sıkıntısı vs. diye bir problemle karşılaşmadım.

Şu anda Yok Yok tarifesini kullanıyorum (1000 dk 1000 sms 2GB ) = 44 TL

Aynen bende çekmiyorum sıkıntı, keşke sınırsız internet olsa..
  • serkan07 S kullanıcısına yanıt
    sana kesinlikle katılıyorum.operatör değiştirirken 1 günlük kulanıma 1 aylık fatura gönderen ve bana bu ücreti geri iade etmeyen soyguncular. kazığını henüz unutmadım.vodafon bedava verseler kullanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyken -- 13 Eylül 2013; 22:24:12 >
  • Bana Avea dan mesaj geldi.faturalıya geçin, ayda 25 liraya her yöne 500 dk,5000sms,1 gb internet verelim.evet yazıp 3070 e gönderin,sizi arayalım diye yazdı.evet yazdım,acaba bu fiyat sürekli olacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk mesajı güncelledim, yine AVEA tek geçer diyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta83

Bana Avea dan mesaj geldi.faturalıya geçin, ayda 25 liraya her yöne 500 dk,5000sms,1 gb internet verelim.evet yazıp 3070 e gönderin,sizi arayalım diye yazdı.evet yazdım,acaba bu fiyat sürekli olacak mı?

12 ay boyunca 25 TL olacak dostum
  • Doğru tarifeyi bulursan Turkcell sonra Vodafone. Avea yı düşünme bile ne müşteri hizmetleri var ne başka bişey kafalarına göre takılıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headkoc -- 18 Eylül 2013; 22:53:00 >
  • aveaki yok yok tarifesindeki internet mobil plus mu yoksa normal 3g mi oluyor bilen var mı ?
  • Avea internet kullanıyorum. Aşağıda sonucu

Turkcell mi Avea mı Vodafone mu ? (18.09.2013-GÜNCELLENDİ)
  • Bugün Full artı Full 500 tarifesine geçtim, sonrada Faturalıda Hepsi Var kampanyasına üye oldum, 17 TL lik indirim yaptı 12 ay boyunca 25 TL oldu. Bu kampanyadan abonelik ömrü 90 günden fazla aboneler yararlanabiliyor. Memnunum gayet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/Profesyonel600

Bu tarifede güzel bir tarife değil mi?

Evet çok konusana ve internete giren için güzel :)
  • diğer bir güzel tarafı 4 gb internetten sonra paket aşım ücreti yok. hız düşüyor 1kbps ye.
  • dostum full artı full 500 de ilk fatura 42 geldi değil mi. ondan kurtuluş yok.
  • quote:

dostum full artı full 500 de ilk fatura 42 geldi değil mi. ondan kurtuluş yok.

hayır daha dün geçtim güncel fatura 18 TL gözüküyor, geçtiğim anda hepsi var yaptım, yani 25 TL gelecek. Fatura kesim tarihi 10 Ekim :)

+ 4 GB data kolay kolay bitmez, bilgisayardan kullanılmadıkça, evde ve cafelerde zaten wifi var. Ha aşıldı diyelim, 1 kbps hız ile çok zor olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycp322 -- 21 Eylül 2013; 14:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

quote:

hayır daha dün geçtim güncel fatura 18 TL gözüküyor, geçtiğim anda hepsi var yaptım, yani 25 TL gelecek. Fatura kesim tarihi 10 Ekim :)

+ 4 GB data kolay kolay bitmez, bilgisayardan kullanılmadıkça, evde ve cafelerde zaten wifi var. Ha aşıldı diyelim, 1 kbps hız ile çok zor olur.

güzel tarife. tercih edilebilir.

bakalım şu benim arkadaştan olumlu haber gelirse egm kamu ya geçeceğim. olmadı sizin tarife de olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

quote:

güzel tarife. tercih edilebilir.

bakalım şu benim arkadaştan olumlu haber gelirse egm kamu ya geçeceğim. olmadı sizin tarife de olabilir.

Avea da faturalı için en iyi iki tarife benim geçtiğim ve İzmir tarifeleri var, sizin koyduğunuz da güzel ama tamamını kullanamayacağınız GB ler için o para verilmez bence, İzmir tarifesinde sınırsız paket varken.. Otomatik ödeme talimatı verirseniz, 3 ay sonra istediğiniz cihazı da alabiliyorsunuz.

• ycp322 kullanıcısına yanıt
    Faturalıda hepsi var 25 tl iyiymiş. 500 mb interneti tavsiye etmem 1 gb anca yetiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.