Şimdi Ara

Turkcell maxi plus 5'i tavsiye eder misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
43.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cihazı geçen yıl aldım gündüz ve bol ışıklı ortamdaki fotolarda sorun yok.Benim sorunum bir kaç kere video çektim telefonda izlediğim zaman sorun yok videoları bilgisayarıma attığım zaman görüntü ters çıkıyor.Telefonu kamera üste gelecek şekilde yatay tutup çekim yaparsam bilgisayara atınca görüntü düz çıkıyor.Daha önce çekilmiş video kayıtlarını düzeltme imkanı varmı.u
  • HAYIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyla alakası yok ama benden öğrenci halimle 700-800 lira para alan o lanet şirketten hiçbişey almayın arkadaslar . Kapatıp kurtuldum sonunda dediğim hatta ise 1 sene sonra gene fatura heldi gittim meğer kapatmamıslar. O kadar da sormustum kesin bitti dimi daha para istemeyecek diye , gene korkuyorum hala kapatmamıslardır belki . Gir türkcell dükkanına hizmet veren bir yer değil ya bildiğin banka olmus milletten acayip acayip seylerden para kesiyo , bir yanda madur olanlar fiş alıp müşteri temsilcisine dert yanıyo , haftalık kavga çıkıyo millet sinirli sinirli giriyo . Uzun lafın kısası almayın , o telefonda da vardır kesin bi sıkıntı , bir sekilde internete sokarlar yanlıs tusa bastırırlar para alırlar. Hele hele de 2 yıllık 1 yıllık hiçbir sizlesmesine imza atmayın . Adam 1 yıl kontratlı tarife satıyo iki ay sonra daha uygununu çıkartıyo hemde 1 yıl kontrat yapmadan kullanabileceğin . Her türlü sömürüyolar yani ...

O telefon da ZTE markalı bir telefon . İlla alacam diyosanız türkcelle uğrasmayın girin kvk nın sitesine orada tonla zte telefon var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapcemil -- 13 Ağustos 2013; 2:01:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JohanCruyff14

Bu telefon hakkındaki görüşleriniz neler? sık sık donma ve kasma yapar mı? Veya bu telefon dışında başka bir cihaz tavsiye eder misiniz?

Selamlar sakın ama sakın bu bahsettiğin telefonu alma biz kurumsal hatlarımızla beraber şirket çalışanrına aldık bende dahil olma üzere kullanıyorum daha 1 ay olmadı telefonu elime alalı fakat kullanamıyorum gibi bir şey telefon müthiş donuyor dokunmatiği berbat facebook a 4 gündür giremiyorum dahi herhangi bir menüye girmek istediğimde en az 30 saniye bekliyorum ya da menüye girdikten sonra bir anda beni ana sayfaya atıyor eğer bu telefona o parayı ereceksen git lg al
  • bende kullanıyorum turkcell maxi plus 5 ama telefondan gayet memnunum tek sorunum şarjı ya %30dan yukarısını göremedim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.