DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Turkcell Maxi Plus 5 Android Güncelleme.?
36
Cevap
1
Favori
49.785
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular >> Turkcell Maxi Plus 5 Android Güncelleme.?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      508 Mesaj
      06 Ekim 2012 17:33:15
      Arkdaşlar Maxi Plus 5 Android güncelleme varmıdır şuanki sürümüm 4.0.4 ve 4.1.1 sürümü yapabilirmiyim ?

• Yarbay
      3413 Mesaj
      06 Ekim 2012 17:34:57
      Buyuk ihtimal gelecektir,guncellemeleri kontrol edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!
    • Yüzbaşı
      508 Mesaj
      06 Ekim 2012 17:36:43
      nerden kontrol edebilirim ?

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      06 Ekim 2012 19:05:01
      cevap ?

• Teğmen
      204 Mesaj
      08 Ekim 2012 22:49:04
      en iyisi kvk ya vermek.ben öyle yaptım.1 haftada veriyor.kendim yapamadım.istersen bu link ten dene....

http://wwwen.zte.com.cn/endata/mobile/Turkey/

• Yarbay
      2685 Mesaj
      19 Ekim 2012 23:04:41
      selam arkadaslar guncelleyen varmı acaba

Portföy : % 100 SarıKız
      < Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >
    • Yüzbaşı
      789 Mesaj
      20 Ekim 2012 10:05:22
      quote:

Orijinalden alıntı: black-ops-28

Arkdaşlar Maxi Plus 5 Android güncelleme varmıdır şuanki sürümüm 4.0.4 ve 4.1.1 sürümü yapabilirmiyim ?

4,1,1 Sürümü nerede

Nikon D80+Nikkor AF 50mm f/1.8+Nikkor AF-S DX 18-135mm f/3.5-5.6G ED+Nikkor AF-S 70-300mm f/4.5-5.6G ED-IF VR
      VCDS+ODİS
    • Yarbay
      2685 Mesaj
      20 Ekim 2012 13:01:39
      arkadaşlar yapamazsınız 4.1.1 neden derseniz , cihaz guncellemesi ile geliyor android guncellemesi de . yani 4.1.1 android version daha bizim için yok

< Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >
    • Çavuş
      74 Mesaj
      26 Ekim 2012 22:28:40
      bana guncelletırme geldı ama yukelmıyorum hata verıyo telefon rootlu ondanmı acaba

• Yarbay
      2685 Mesaj
      26 Ekim 2012 23:03:14
      4.1 mı geldı ?

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      29 Ekim 2012 19:34:25
      suanki 4.0.4 ice cream sandwich sürümü geldimi acaba 4.1 onu soruyorum

• Yarbay
      2685 Mesaj
      30 Ekim 2012 00:32:52
      4.1 surumu daha gelmedı her 2 gunde bır bakıorum ama yok bısı daha walla beklemediyişzzz yaw

• Yüzbaşı
      681 Mesaj
      16 Kasım 2012 17:09:52
      bu telefon için nasıl oyun yükleyebilirim bilen varmı dh kardeşlerim. vodafone kullanıyorumda. bilemedim nasıl yapılacağını.

• Yarbay
      2685 Mesaj
      16 Kasım 2012 22:34:13
      quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

bu telefon için nasıl oyun yükleyebilirim bilen varmı dh kardeşlerim. vodafone kullanıyorumda. bilemedim nasıl yapılacağını.

kardeş , google playe gir ordan yukleyebılırsın ucretsız bolumunden . ne hat kulllandıgın onemlı degıl kardeş bende avealıyım

• Onbaşı
      23 Mesaj
      17 Kasım 2012 07:14:24
      Arkadaşlar iyi günler,

Dün itibarı ile telefon güncellemesi geldi ve yükledim (yaklaşık 30-40 MB). Sonuç felaket. Ana sayfadan uygulamaların bulunduğu alt menülere geçemiyorum, telefon ve sms imgeleri yok, kullanamıyorum. Telefonu eski haline nasıl getirebilirim, bilen var mı??

• Yüzbaşı
      681 Mesaj
      19 Kasım 2012 01:35:38
      quote:

Orijinalden alıntı: borx

Arkadaşlar iyi günler,

Dün itibarı ile telefon güncellemesi geldi ve yükledim (yaklaşık 30-40 MB). Sonuç felaket. Ana sayfadan uygulamaların bulunduğu alt menülere geçemiyorum, telefon ve sms imgeleri yok, kullanamıyorum. Telefonu eski haline nasıl getirebilirim, bilen var mı??

söylediğin iyi oldu dostum. en azından son güncellemeyi yapmayız. umarım sorununuda çözersin..

• Er
      1 Mesaj
      20 Kasım 2012 16:45:28
      quote:

Orijinalden alıntı: borx

Arkadaşlar iyi günler,

aynen ben de dün yaptım güncellemeyi rezil bi durum va otada hiç birşeye giremiyorum en basitinden mesaj yazmak istesem yazamaıyorum :)
      ancak mesaj geldiğinde cevap yaabiliyorum :)
      bilen eden birisi varsa düzeltebilme yolunu söylesin lütfen

• Er
      2 Mesaj
      22 Kasım 2012 20:58:25
      kardeş yazlım güncellemesini bende yaptım hiç bir şeye giremiyordum hiç birşey kullanamıyordum telefona format attım öyle düzeldi dikkat telefondaki tüm bilgeler gider ne varsa :) format attıgınızda telefondan hiç birşey degişmiyor son güncel yazılım yine kalıyor mediplayerdeki alt desen pause ileri geri karıştırıcı arka planı degişiyor tlf kişilleştirmede ekranı düzenle sekmesi kalkıyor ben yaşadım ve eski hali için kvk verip telefon donuyor dicen ilk aldıgın gibi olacak birdaha ki sefere yazılım yüklememek şartıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garez23 -- 22 Kasım 2012; 20:59:31 >

• Er
      2 Mesaj
      22 Kasım 2012 21:02:38
      birde bu telefondan adamlar bir üst modelini çıkarmak için flaş ve kameraya pause ve devam et özelligi katmamışlar birde 3g videolu arma özelligi katmamışlar :)

• Yüzbaşı
      761 Mesaj
      28 Kasım 2012 01:26:10
      ice cream sandwich. surumunden memnunum guncelleme uzun bi sure yapmayi dusunmuyorum google play store den dead triger oyununu yukleyin muthis bi oyun tavsiye ederim

istanbul
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.