Şimdi Ara

Turkcell’lilere Bir Gün 25 Saat! [İlk 1000 Cinemaximum bilet] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
8
Favori
6.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o online işlemlerdeki kazma yüzünden güzelim markafoniden olduk iyimi .. stok bitti dedi gittim 2 cinemaximum aldım 250 puana..
  • yaklaşık yarım saattir turkcell müşteri hizmetleriyle konusuyorum sistemsel bir hatadan dolayı gözükmemiş dedi sisteminize... dedim o 250 puanı yapmak kolay sanki dedim sistemsel bir sorun vs dedi geçiştirdi. en sonunda şu markafoni çeklerinden edinebilcegimiz bir yer varmı varsa alıpsize hediye edicem muhtaçsınız gördüğüm kadarıyla dedim tedarikçi firmaya sorabilirsiniz dedi sonra kilit...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keskin76

Az önce, girdim her şeyi baştan yaptım. 15-20 dk daha geldi. 245'te kaldım, Hadi WEb mesaj atıp tamamlayayım dedim ama dk vermedi.

Daha önce de dediğim gibi ara ara kurcalayın.

Hocam aynen ben de 5 puan için önce 10 mb günlük internet paketi aldım 1 TL'ye puan gelmedi, peşine webmesaj gönderdim yine puan gelmedi. Daha sonra başka bir işlemle aldım puanı da sinema biletini aldım.

Artık puan biriktirme işine girmiyorum, 125 oldumu yapıştırıyorum sinema biletini. Sarı kutu ilk çıktığında 4997 puanım vardı. 5000 olsun da 4 adet kotondan, ikeadan hediye çeki alırım dedim hemen stoklar bitti sonra kampanyayı güncellediler şu anda 2 ayrı hattımda toplam 5300 ve 3800 civarı puan var hiç bir işe yaramıyor.

• Kahve DÜnyası Beşiktaş'a gittim hiç birinin haberi yok..telefon ettiği kişinin de Türkcell kampanyasından haberi yok..Öyle de sapa bir yere koymuşlar ki sahilden boşuna bayır çıktım
  • teşekkürler. 120 puanım varmış. kurcaladım birkaç servis aldım 1 tl ye falan. markafoniyi kaptım :)
  • 125 puan yapabildim kurcalaya kurcalaya
  • Mesajım dursun
  • Girebilen var mı?
    Dünden beri problem veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

Girebilen var mı?
    Dünden beri problem veriyor.

İlk mesajdaki kampanya linkinden girmeye çalışınca hata veriyor ama Turkcell anasayfadan sorunsuz girebiliyorum.
  • Sinema biletini sadece hat sahibi mi kullanabiliyor. Tecrübeli arkadaşlar cevap verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barqat

Sinema biletini sadece hat sahibi mi kullanabiliyor. Tecrübeli arkadaşlar cevap verebilir mi?

hayır öyle olmaması gerek. Siparişten sonra kod veriyor. O kodu gişeye veriyorsunuz ve filminizi seçiyorsunuz.
  • 120 puanda kaldım internet paketi vb. aldım puan vermedi
  • sistem coktumu ne puan vermio :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucoyaho

sistem coktumu ne puan vermio :/

Dün akşamdan beri puan gelmedi 120 puanda kaldım
  • 120 puanda kaldım acil cinemaximum lazım
  • arkadaşlar hergun puan boşa beklemeyın her ay yenılenıyor o puan menulerı, ayrıca ancak kontor alarak attırırsınız sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

arkadaşlar hergun puan boşa beklemeyın her ay yenılenıyor o puan menulerı, ayrıca ancak kontor alarak attırırsınız sanırım

30 eylül son diyor hocam malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

arkadaşlar hergun puan boşa beklemeyın her ay yenılenıyor o puan menulerı, ayrıca ancak kontor alarak attırırsınız sanırım

30 eylül son diyor hocam malesef

hocam o halde en ıyı ıhtımal kontur yuklersınız 10 10 , bende 225 de kaldım kontur yuklucem yarın
  • Ben iki defa 10 10 yükledim gelmedi, haberiniz olsun, kredi transfer denemediyseniz o veriyor, telefondan onay vermezseniz zaten gerçekleşmiyor işlem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Ben iki defa 10 10 yükledim gelmedi, haberiniz olsun, kredi transfer denemediyseniz o veriyor, telefondan onay vermezseniz zaten gerçekleşmiyor işlem.

bende 225 de kaldım, kontur yuklersem gelır dıye dusunuyordum o da gıttıyse 25 puan nasıl tamamlarım acaba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.